Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bize mourinho yada ancelotti falan gelse yine fayda etmez

Yorum Yap

Aslı Ayhan.Aytac tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Cuma sabah? uyand???m?zda ligde lider,Avrupa'da ?eyrek final oynayan bir tak?m?m?z da olsa,Bilic k?t? hoca diyecek 'futbol ulemalar?' maalesef yine olacakt?r.

Allah'?n izniyle 2.senesi tamamlayan tek hoca olacak Lucescu'dan sonra.

3 sene daha devam edilmeli,bu yap? bu hoca bu kadro bize ba?ar?lar? getirecek.
      Buras? T?rkiye, burda yanl?? olan bi?eyi ele?tirdi?inde ulema olursun.
      Buras? k?r? k?r?ne ba?lan?lman?n memleketidir. Bilic son 2 y?la kadar her daim kat?ld??? t?m organizsyonlardan kupa alm?? adam oldu?u i?in onu ele?tirenler futboldan bir?ey anlam?yordur de?il mi ulema bey?

Yorum Yap

Sezona f?rt?na gibi ba?layan Be?ikta? vard?.
        Bak?n 4 ma??n hepsinde pektemek 11 ba?lad?.
        Sorun sistemde, saha i?i dizili?te diye haftalard?r s?yl?yoruz.
        ?ift forvet ??kal?m derken 4-4-2 olmasa da olur.
        4-4-1-1 bu tak?m?n ilac?d?r.
        Demba ba gol olup ya?mas? laz?m ?u ligte.
        Att??? 15 gol bu kalitedeki adam i?in yetersiz.
        Pektemek h?z?yla stoperleri bo?mal? defanslar? ??kartmamal?.
        T?re - Olcay asistleriyle Demba Ba rahat pozisyona girer.

Feyenord Deplasman
        Feyenord deplasman.JPG
        Feyenord ??
        Feyenord i?.JPG
        Arsenal Deplasman
        Arsenal deplasman.JPG
        Arsenal ??
        Arsenal i?.JPG

Yorum Yap

Dogrunla, hatanla seni cok seviyorum. Ama bugun Ba veya Tore kart gorup derbide cezali duruma duserlerse butun sorumluluk senindir. Bu derbiye de eksik cikarsak seni suclayacagim.

Yorum Yap

Aslı Onur Cem Duvarci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Dogrunla, hatanla seni cok seviyorum. Ama bugun Ba veya Tore kart gorup derbide cezali duruma duserlerse butun sorumluluk senindir. Bu derbiye de eksik cikarsak seni suclayacagim.
            +1903

Yorum Yap

Derbiye eksik ??kmayal?m diye ma?? kaybetmeye raz? olucaz.
              T?vbe ya

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadc? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Derbiye eksik ??kmayal?m diye ma?? kaybetmeye raz? olucaz.
                T?vbe ya
                Kaybetmeye razi oldugumu soylemedim. Ba yerine Cenk veya Mustafa, Gokhan yerine de Kerim. Geri kalan 9 yere as oyunculari koy. Hem yeterince guclu bir kadro, hem en kilit iki oyuncun Brugge maci icin dinlenmis olacak hem de haftaya Fener macinda cezali duruma dusmeyecekleri garanti olacak.

Yorum Yap

Hamza Hamzao?lu son derbiye bizim saham?zda ?ift forvetle ba?lam??t?. Biz daha Erciyes'e kendi evimizde ?ift forvet ??kar m?y?z diye hayaller kuruyoruz. Kad?k?y'deki derbiden bahsetmiyorum bile. Hocay? hepimiz seviyoruz. Son on y?lda en ba?ar?l? sonu?lar? g??ebe sezonumuzda ald???n?n fark?nday?z. Bunlar? yapt? diye susal?m m? yani? Bir insan? ?ok sevmek hatalar?n? g?rmezden gelmeyi gerektirmez.

Yorum Yap

Hatalar?n var fakat bunlar? d?zeltebilece?ini d???n?yorum. Ek olarak da bu hatalar? s?rekli yapt???n? da d???nm?yorum.
                    Commandante'sin sen, bu tak?mda kalmal?s?n !

Yorum Yap

?kinci yar? ba?lamadan
                      T?re-kerim
                      Ba-tosun

??lem tamam

Yorum Yap

Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        ?kinci yar? ba?lamadan
                        T?re-kerim
                        Ba-tosun

??lem tamam
                        aynen ?yle bunu yapmas? gerekir.
                        1 oyuncu hakk?n? da son dk yapar.

Yorum Yap

https://vine.co/v/OVWEDUnltUV

Yorum Yap

Aslı Onur Essizoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı Volkan.Celik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            ?ncelikle yazd?klar?m? dikkate al?p bu mesaj? yazd???n?z i?in te?ekk?r ediyorum. ??eri?e gelince s?ylediklerinizin tamam?na kat?l?yorum. Do?rudur, biz Real Madrid-Bayern gibi milyonlarca b?t?eye sahip de?iliz. Bir kadro derinli?ine de sahip de?iliz. Bu tak?mlarda oynayan oyuncular gibi kilit ??zebilecek oyuncu say?m?z da bug?nlerde ?ok az. Bug?nlerde sadece G?khan T?re buna ?abal?yor. Kamp d?nemi bile ge?irmeyen Tolgay'? da sayabiliriz.

?unu belirtmek istiyorum, belki i? yerinde oldu?umdan c?mlelerimi net ifade edememi? olabilirim. Biraz acele ile yazd?m. Bilic'in sistemi bizim oynamam?z gereken sistemdir. Bunu sonuna kadar kabul ediyorum. RM-Manu-Chelsea-PSG-Barca ayar?nda tak?mlar de?ilseniz sizin de s?yledi?iniz gibi en mant?kl? sistem bu. CL'de puan veya puanlar alabilmemizi bu sistem sa?layabilir.

Ben sistemin komple ??pe at?lmas?n?, sa?a sola para sa??lmas?n?, yeni sistem i?in bir ton oyuncu al?nmas?n? beklemiyorum.

Sadece Anadolu kul?plerine kar?? oynad???m?z ma?larda biraz daha h?cuma y?nelik futbol oynayabiliriz. Sizin de s?yledi?iniz gibi taktiksel farkl?l?klar g?stererek ma?? strese sokmadan tamamlayabiliriz. Ama ge?ti?imiz iki sezonda bu konuda bir geli?me sa?layamad?k.

Zaten gen? bir oyuncu toplulu?una sahibiz. Zaman ge?irmeyi, top ?evirmeyi, oyunu so?utmay? pek bilmiyoruz. Kapan?yoruz, topu T?re ile bulu?turuyoruz, T?re ikili markajdan ??kam?yor, rakip tekrar h?cuma ge?iyor.

Rakibi biraz daha ?nde kar??layabiliriz, top ?evirmeyi ??renebiliriz veya ??renebilir-D?K. S?yledi?iniz gibi taktik antremana bir g?n ay?rabiliyoruz. Ama ge?ti?imiz iki y?ll?k s?re?te baz? ?eyleri toparlayabilirdik. Bundan sonras? i?in de ba?lamak i?in ge? de?il. Bu gen? kadroya oyunu nas?l tutabileceklerini, nas?l zaman ge?irebileceklerini, oyunu nas?l so?utabileceklerini ??retebilir Slaven Bilic.

Bunlar? yapmak i?in de sistem de?i?tirmemiz gerekmiyor. E?er bunlar? oyunculara a??layamazsak bir ?ok lig ma??nda kanser olaca??z demektir.

6-7 ma? Schuster'i koyal?m h?cum oynats?n c?mlesini ciddi bir d???nceyle kurmad?m. Zaten b?yle bir?ey m?mk?n de?il.
                            Devrim Abi nin dediklerine yak?n bir ?ey yazacakt?m ben de o y?zden ona verdi?in cevab? kendime kabul ediyorum karde?im. Be?ikta? ?n kadro yap?s? kalite, tecr?be, sa?l?k ve form durumu olarak ne yaz?k ki ?ok net de?i?ikliklere el vermiyor. Yap?lan de?i?ikliklerin do?ru sonu? verece?i de hi? bir zaman kesin olam?yor. Senin sunabilece?in herhangi bir ??z?m?n de ba?ar?l? olup olamayaca??n? bilemeyiz o y?zden. Kadronda senin de belirtti?in gibi farkl?l?k yaratabilecek ?u an b?t?n y?nleriyle iyi durumda olan sadece G?khan T?re var ki o G?khan T?re yi bile haz?rlaman neredeyse 2 seneye yak?n s?rd?. Senin ?imdi elinde bu s?reci tamamlamas? gereken O?uzhan, Tolgay, Kerim Frei, Franco, Cenk Tosun, At?n?, Opare gibi gen? oyuncular. Halen eksiklerini gidermesi gereken Necip, Veli, Ramon, Serdar, Mustafa, Cenk G?nen gibi oyuncular?m?z var ki potansiyellerine ?ok yak?nlar. Bir de Tolga, Ersan, Olcay, ?smail, U?ur Boral gibi eksikleri olan ve gideremeyecek oyuncular?n var. Kim kal?yor geriye dersek. ?lk sayd???m?z G?khan T?re d???nda Atiba, Sosa, Demba Ba ve Sivok. Sivok sakat, Demba alternatifsizlikten yorgun d??t?, Sosa etkisi uzun s?recek ?ekilde sakat, Atiba da bir var bir yok. ?imdi bu oyuncu durumu de?erlendirildi?inde hen?z Be?ikta? ?n geli?im s?recinde oldu?unu ve bu s?re?te ?ok zor bir m?cadele verdi?ini anlayabiliriz. Futbolcu kalitenizin yetersiz olmas? d???nda, sakatl?klar ve ma? trafi?i de oyuncular?n form, sa?l?k durumlar?n? ?ok etkiliyor. Devrim Abi nin dedi?i gibi bir taktik, bir sistem i?in oyuncular?n belli bir seviyenin ?st?ne ??kmas? gerekiyor. Ne yaz?k ki oyunun iki y?n?n? iyi k?t? oynayabilen G?khan T?re, Sosa, Demba ve Sivok kadronuzda kesintisiz oynamad??? s?rece eldeki di?er oyunculardan stratejik i?ler beklemek zor. Bal?kesir ma??nda h?cum oyna dedin mi Veli, Olcay, Serdar, O?uzhan, Tolgay vs bir anda h?cumda harikalar yaratam?yorlar. G?khan T?re gibi bir s?reci ge?meleri gerekiyor. Bunu onun kadar kolay ge?ip ge?meyecekleri de muamma. Belki hi? ba?ar?l? olamayacaklar. Schuster de zaman?nda mesela ?ok daha zor olan Barcelona sistemini bizde yerle?tirmeye ?al??t? ama oyuncular?n yer tutma, pres yapma, pas oyunu gibi ?zelliklerinde b?y?k eksiklikler vard?. Schuster o sene belki de sadece pas oyunu ?zerine yo?unla?may? d???nm??t?. Bunu da az ?ok yapabiliyorduk, lakin yer tutma konusunda ciddi s?k?nt?lar vard?. ?nde oynaman?n gere?i olan birlikte hareket etme ve alan daraltma i?lerini eldeki oyuncularla yapmak ?ok zordu. Bu bireysel bir ?ey de?il tek tek oyuncular?n kalitelerine bakarak olmuyor. Ferrari tek bak?ld???nda iyi g?r?nse de o sistemde neredeyse bir hi?ti. Bilic in elindeki oyuncular?n ?o?u da ?u anki sistemimiz i?erisinde birbirini tamamlay?c? ?zelli?e sahipler. Farkl?l?k yaratan oyuncular ?ok s?n?rl?. Onlar da sakat ve formsuz olunca mecbur eldekilerin motivasyonunu y?kseltmekten ba?ka ?ans?n?z yok. Bunu da ba?aram?yor Bilic ??nk? ?ok fazla seyahat ve taktiksel olarak ?ok az haz?rlanma s?reci var. Yani bir ?ok a??dan imkanlar?n ?ok ?ok k?s?tl? oldu?u bir senedeyiz. Bu senede Bilic i strateji de?i?tirmiyor diye ele?tirmek do?ru olmaz bana kal?rsa. De?i?tiremiyor diyebiliriz bence.
                            Abi bak s?yledi?im buydu i?te. B?t?n anlatmak istedi?im Kayseri Erciyes ma??nda ilk yar?da oynad???m?z futboldu. Oyna ve bitir i?i. B?t?n tak?m sorumluluk als?n. Ben Bilic'ten sistem de?i?tirmesini beklemedim hi?bir zaman. Sadece biraz daha h?cuma y?nelik oyun bekledim. Bir gol att?ktan sonra geriye yaslamad?k devam? geldi. Yap?lmas? gereken ba??ndan beri buydu.

Yorum Yap

?u duran toplar? da halledebilsek; hem defansta hem h?cum da ne g?zel olacak.

Yorum Yap

Neciple olan durumu g?r?nce
                                bu adam tak?mda birka? y?l daha kalmal?
                                bu ortam, yakinlik, iliski kolay kurulmaz
                                her hoca futbolculariyla bu sicakligi kuramaz

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X