Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Necdet El?i tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Umar?m biz de hocadan bekledi?imiz gibi, baz? konularda kendimizi geli?tiririz.
    cok zor !!
    bazilarina ne anlatirsan anlat ne yazarsan yaz bosuna !
    kafamizda kadro kuralim hayalde mac kazanalim yeter !

Yorum Yap

Aslı Cafer Evirgen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Hayri Aklan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Gokhan Kal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      bir galibiyetle hocaya olan bak?? a??m de?i?mez hala hocayla ilgili s?k?nt?lar?n oldu?unu d???n?yorum bunu bu ma?tan sonrada s?yl?yorum ki sonra yenince ortadan kayboldu cular laf etmesin.ba?kan uzun s?reli s?zle?me yapaca??z demi? umar?m hoca baz? konularda kendini geli?tirir.
      kesinlikle kat?l?yorum abi.
      ?zellikle oyuncu tercihleri konusunda kendisini geli?tirsin isterse 10 y?l kals?n.
      "Kendisini geli?tirsin" derken kas?t nedir ?

Kimin "do?rusuna" g?re de?i?tirmeli mesela ?

Yapt??? herhangi bir tercihin do?ru ya da yanl?? oldu?unu hangi kritere g?re belirliyoruz ? Ya da hangi noktadan sonra kendisini geli?tirdi?ini d???nece?iz ?
      b?yle d???n?rsen hatas?z insan yoktur her eksi?i olan her hatas? olan senin s?ylediklerini ?ne s?rerse b?t?n insanl?k kusursuz olurdu.??nk? hatay? neye g?re kime g?re de?erlendirdin sen kimsin benim hatalar?m? yarg?l?yorsun diyen i?in i?inden s?yr?l?rd?.burada ben kendi penceremden hocay? de?erlendirebilirim ancak. zaten belirttim orda.bana g?re hocada hem taktik anlamda hem oyu?ncu de?i?ikli?i anlam?nda hemde ma? se?me anlam?nda sorunlar var.

Yorum Yap

Aslı Devrim Sur tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        bir galibiyetle hocaya olan bak?? a??m de?i?mez hala hocayla ilgili s?k?nt?lar?n oldu?unu d???n?yorum bunu bu ma?tan sonrada s?yl?yorum ki sonra yenince ortadan kayboldu cular laf etmesin.ba?kan uzun s?reli s?zle?me yapaca??z demi? umar?m hoca baz? konularda kendini geli?tirir.
        G?khan sen ?yle Kal

Hi? de?i?me.
        komik bile de?il devrim

Yorum Yap

G?khan abi ben senin yazd?klar?na cevaben yazmam??t?m ama geni? bir vaktimde senin de son c?mleni de?erlendirebiliriz

Yorum Yap

Aslı Cafer Evirgen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            G?khan abi ben senin yazd?klar?na cevaben yazmam??t?m ama geni? bir vaktimde senin de son c?mleni de?erlendirebiliriz
            her zaman cafer

Yorum Yap

ya b?rak?n hocay? ele?tiren ele?tirsin k?f?r etmedik?e hakaret etmedik?e oyuncuyu ele?tir performans?n? ele?tir.imal? s?zler, laf ?akmalar soyad?m ?zerinden y?r?meler falan yak??m?yor size ay?pt?r.ben d?nk? galibiyete ??lg?nlar gibi sevindim gece sevin?ten uyumad?m ama s?rf b?yle diye d?n elma dedi?im ?eye bug?n armut diyemem dersem kendimle ?eli?irim ama bu konuda d?zelme oldu?unda da ??kar burda helal olsun demesini bilirim.o y?zden b?rak?n art?k bu lin? giri?imlerini herkes d???ncesinde ?zg?r edebinle adab?nla yapt???n s?rece s?k?nt? olmamal?.

Yorum Yap

Ya karde?im geli?miyor bu adam hatalar?ndan ders ??karm?yor hala ayn? diye arkada?lar a?abeyler ; hi? mi g?rm?yorsunuz yahu.
                En yak?n ?rnek d?n ak?am ya?and?. Kim derdi ki sosa ??kacak Tolgay girecek ve h?cum olarak ma??n kaderi de?i?ecek ?
                Trib?nde herkes ; ne alaka , Ozzie girmeliydi , niye savunmaya y?nelik oyuncu al?yoruz vs. vs. gibi ?eyler s?ylediler. Ama Tolgay tercihi herkesi ?a??rtt?.
                Hoca d?n ezber gitseydi , ma?? iyi okumasayd? emin olun O?uzhan ya da Kerim'i al?rd? Sosa yerine.
                Bu sadece bir ?rnek. Bu hareketi ma? kazand?rd? ama.
                Son olarak Allah a?k?na soruyorum size kim gelsin ? Mourinho mu ? Ancelotti mi ? Sergen mi ?
                Biraz sab?r ya. Bu sene ?ampiyon olamasak bile bu adam kals?n ve gelece?in tak?mlar?n? kursun.

Yorum Yap

Beyler, bayanlar herkesin ele?tiri hakk? mevcut ama sizden ricam dozunu ayarlaman?z, a??r?ya ka??p k?r?c? olmaman?z. Sosyal a?lar?n bu kadar yayg?n oldu?u g?n?m?zde yazd???m?z, s?yledi?imiz her ?ey yay?l?yor. L?tfen k?r?c? olmayal?m, yap?lan iyi ?eyleri her zaman g?z ?n?nde bulundural?m. Bug?n dikkat ettim Terzic bile instgram'da payla?t??? foto?raf alt?na k?t? yorumlarla ilgili bir ?eyler yazm??. Allah r?zas? i?in, yalvar?r?m; ne birbirimize ne de Be?ikta?'tan birilerine kar?? k?r?c? olmayal?m, art niyet olmad??? s?rece.

Yorum Yap

ya b?rak?n hocay? ele?tiren ele?tirsin k?f?r etmedik?e hakaret etmedik?e oyuncuyu ele?tir performans?n? ele?tir.imal? s?zler, laf ?akmalar soyad?m ?zerinden y?r?meler falan yak??m?yor size ay?pt?r.ben d?nk? galibiyete ??lg?nlar gibi sevindim gece sevin?ten uyumad?m ama s?rf b?yle diye d?n elma dedi?im ?eye bug?n armut diyemem dersem kendimle ?eli?irim ama bu konuda d?zelme oldu?unda da ??kar burda helal olsun demesini bilirim.o y?zden b?rak?n art?k bu lin? giri?imlerini herkes d???ncesinde ?zg?r edebinle adab?nla yapt???n s?rece s?k?nt? olmamal?.
                    ?urdaki 7 den 77 ye herkesin ortak noktas?n?n Be?ikta? oldu?unu ??rendi?imizde bi sorun kalm?cak zaten ortada.
                    bili?i ?slubunca ele?tiren adamda bili? gitsin X gelsin diyen adamda tak?m?n iyili?ini istiyo.
                    belki herkesten farkl? a??dan bak?yo belki d???ncesi hakikaten sa?ma ama adam?n g?r??? o.
                    hakaret olmad??? s?rece ele?tiri her zaman tak?m? daha iyi hale getirir.
                    ho? biz burda birbirimizi yiyelim bili?in haberi bile olmuyo o ayr? konu

bu arada uzun bi aradan sonra ?u konuda ayn? fikirde oldu?um birini buldum.g?khan abi sen yetkili bi abiye benziyon

Yorum Yap

Tolgay'?n gol?nden sonra hemen de?i?ikli?i yapmamas? bence ?ok kritikti. Bir risk ald? ??nk? o kadar efor harcam??ken bi sakatl?k ??kmas? a?ikard?. Ama bazen risk almak laz?m ve uzatmalar? d???nerek 2 de?i?ikli?i bekletti. Ha uzatmalarda gol? atamad?k ama topu da rakibe vermedik.

Yorum Yap

Sa?l?k ele?tiriye kimsenin bir ?ey diyece?ini sanm?yorum abi,ama Bilic'i k?t? teknik direkt?r olarak nitelendiren baz? arkada?lar?n Sergen'in gelmesini istemelerine zerre sayg?m yok.

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadc? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Sa?l?k ele?tiriye kimsenin bir ?ey diyece?ini sanm?yorum abi,ama Bilic'i k?t? teknik direkt?r olarak nitelendiren baz? arkada?lar?n Sergen'in gelmesini istemelerine zerre sayg?m yok.
                          Sergen neden bu kadar ?n plana ??kar?ld? ger?ekten anlamak m?mk?n de?il. Ne kan?tlam?? ?u ana kadar?

Yorum Yap

Aslı Merter Erhuy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı Tufan Tokadc? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Sergen neden bu kadar ?n plana ??kar?ld? ger?ekten anlamak m?mk?n de?il. Ne kan?tlam?? ?u ana kadar?
                            Alt?l?dan ?yi para kald?rd? diyorlar, bir de gen?lere telkinde bulundu " Almanya liginden uzak durun "

Yorum Yap

3'l? ?ektirdi?i video??

Yorum Yap

Aslı Mertcan Karacan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                3'l? ?ektirdi?i video??
                                https://www.youtube.com/watch?v=8P-CF8vSgxU

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X