Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Arkanday?z hocam.

Yorum Yap

Eski?ehir ma?? Liverpool ma??ndan daha ?nemli olmas?na ra?men, hoca bug?n sa?ma sapan bi fantezi i?erisindeydi.

Yorum Yap

Hamza, Yasin Bruma Sabri gibi bitik adamlar? tekrardan adam edip top oynat?yor;?enol G?ne? Civelli, Bakambu ve bitik Volkan gibi adamlara yine ?at?r ?at?r top oynat?yor. Biz kadromuzda maxi parreira, ve tecr?beli defans yok diye hoca ele?tiremiyoruz. Bilic hen?z hi? bir ?ey kaybetmedi ama e?er kupadan elenir ve bu sene ?ampiyon olamazsa bana g?re g?nderilmelidir.

Yorum Yap

Aslı Kubilay Kahraman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Hocaya laf yok.

Fantezi denedi olmad?, olsayd? Sihirbaz Bilic'ti.

Hoca sen turu atlat, 373. sayfa bak ka?a vuruyor... Bilic Allah'?na kurban, her yerini ?p?yorum hocam, ?yle hoca b?yle hoca laflar?.
          Bu taraftar kac senedir sampiyonluk gormuyor sirf liverpol maci icin fantezi yapilcak macmiydi ?

Turu atlatmasa ne olcak buralar onuda konusalim persembe liveri eleyecegimiz garantimi eleyemedik kupa lig uefa hepsi gitti.. nerde kazanmamiz gereken mac var kesin kazanmamiz mac var kazanamiyor derbiler geldiginden beri gecen sene gs ye 2.ligi verdigi mac hatirlamiyorum bukadar kolay olmamali kredisi benim gozumdede var daha 2 3 sene ama ayiptir ya su mac bu yapilirmi

Yorum Yap

Muhtemelen Be?ikta? sezonu 3. bitirecek
            ?n?m?zde Galatasaray ve Fenerbahce derbileri var bunlarda ma?lubiyet ya??yaca??z
            Liverpool ile ?stanbul'da en iyi ihtimal berabera kal?p elenicez.
            T?rkiye Kupas? 'na 2. Lig tak?ma elenerek veda ettik.

Sezonu bu tablo ile tamamlayacaz ve hala Slaven Bili? devam etmeli diyorsaniz o zaman kimse medyaya k?zmas?n " 2 b?y?k yaratma ?abalar?n? " ancak bu kadar destekleyeb?l?rs?n?z.

Her d?nemde ele?tirdim Bili? ve yine ele?tiriyorum bu gece sihirbazl?k denedi ama aldatmaca ve kand?rmaca oldu
            Sihirbazl??a luzum yok k?sa b?r ?rne?i yak?n tarihtedir.
            Bursaspor samp?yon oldugu senede stoperini 2. santrafor olarak kulland?
            At?n? santrafor olarak Mustafa Pektemek yan?na koysan Mustafa Pektemek kadar en az oynar bundan eminim.
            Ve art?k Mustafa benim i?in Muhte?em Mustafa Padi?ah't?r ??nk? hi?bir yerde bu kadar k?t? olup bu kadar etk?s?z olup bu kadar vasat futbol oynay?p gol ortalamas? stoperin bile alt?nda olan b?r santrafora h?cb?r yerde h?cb?r zaman 1.5 m?lyon euro verilmez hatta kl?b?de tutulmaz ve g?venilmez. Bizim y?netim ba?ta B?L?C olmak ?zere bu hatay? yap?yor MUSTAFA PEKTEMEK ile s?zle?me yenileme iste?i tamamen SLAVEN B?L?? aittir.Y?netimin kar?? gelmes?ne ra?men Slaven Bili? yo?un iste?i ile bu s?zle?me yap?lm??t?r.

Yorum Yap

Son haftalarda futbolcular ?zerlerinde bask? ile oynuyorlar hocam, ayaklar?n?n alt?ndan topu ka??rmalar? bunun g?stergesi, biraz daha sakin oynamam?z laz?m.
              Ve O?uzhan-Sosa-T?re ??l?s? yak?n oynamal?, k???k ?eytan ??geni yapabilen en iyi adamlar bunlar ??nk?.

Yorum Yap

Hakl?s?n!

Ahanda g?nderdik Bilic'i. S?yle istedi?in varsa getirelim ?ampiyon yapacak olan?...

Bu adam sahas? olmayan bir tak?mla puan rekoru k?r?yor! Haberin var m?? Gese olimpiyatta oynarken ne durumdayd? a? bi bak bakal?m.

Ben vizyona bakar?m, karaktere bakar?m.

Vizyonuna g?re top?ular? etraf?nda toplad? m? ? EVET.

Oynatmak istedi?i topu herkese g?sterdi mi ? EVET.

Bu kadar olumsuzlu?a ve gen? tak?ma ra?men puan puana m?? EVET.

Sorunlar var m?? EVET ama ??Z?LMEYECEK SORUN DE??LD?R bunlar...

Bu ?lkenin kurum ve kurulu?lar?n?n ba??na ne geldiyse i?g?zar y?neticiler ve vizyonsuzuk,sab?rs?zl?ktan gelmi?tir.

Yorum Yap

Bir ?ngiltere olay?d?r gidiyor ama Bilic net bicimde yalanlamad? , gitmek istiyorsa dakka durmas?n sevdi?in bir ki?i ama ?z?lmem

Yorum Yap

Aslı Fatih Gencturk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Aslı Kubilay Kahraman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Hocaya laf yok.

Fantezi denedi olmad?, olsayd? Sihirbaz Bilic'ti.

Hoca sen turu atlat, 373. sayfa bak ka?a vuruyor... Bilic Allah'?na kurban, her yerini ?p?yorum hocam, ?yle hoca b?yle hoca laflar?.
                    Bu taraftar kac senedir sampiyonluk gormuyor sirf liverpol maci icin fantezi yapilcak macmiydi ?

Turu atlatmasa ne olcak buralar onuda konusalim persembe liveri eleyecegimiz garantimi eleyemedik kupa lig uefa hepsi gitti.. nerde kazanmamiz gereken mac var kesin kazanmamiz mac var kazanamiyor derbiler geldiginden beri gecen sene gs ye 2.ligi verdigi mac hatirlamiyorum bukadar kolay olmamali kredisi benim gozumdede var daha 2 3 sene ama ayiptir ya su mac bu yapilirmi

Hakl?s?n!

Ahanda g?nderdik Bilic'i. S?yle istedi?in varsa getirelim ?ampiyon yapacak olan?...

Bu adam sahas? olmayan bir tak?mla puan rekoru k?r?yor! Haberin var m?? Gese olimpiyatta oynarken ne durumdayd? a? bi bak bakal?m.

Ben vizyona bakar?m, karaktere bakar?m.

Vizyonuna g?re top?ular? etraf?nda toplad? m? ? EVET.

Oynatmak istedi?i topu herkese g?sterdi mi ? EVET.

Bu kadar olumsuzlu?a ve gen? tak?ma ra?men puan puana m?? EVET.

Sorunlar var m?? EVET ama ??Z?LMEYECEK SORUN DE??LD?R bunlar...

Bu ?lkenin kurum ve kurulu?lar?n?n ba??na ne geldiyse i?g?zar y?neticiler ve vizyonsuzuk,sab?rs?zl?ktan gelmi?tir.

Yorum Yap

Aslı ??kr? Pulluk?u tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Hocan?n akl? tamamen Liverpool ma??nda ??nki sene sonu ?ngiltere'de tak?m ?al??t?racak kendisine hay?rl? yolculuklar emekleri i?in te?ekk?rler sezonun ortas?nda tak?m? baltaladigi i?in ayr?ca Te?ekk?rler
                      Bende Hoca y? ?ok sevmeme ragmen 1,5 senedir desteklememe ragmen sana hak veriyorum ve dediklerine kat?l?yorum Hoca ligi d???nse bug?n kazan?rd?k bir ?ekilde Liverpool'u elersek Uefa Kupas?n? m? al?caz acaba bir yandanda Kamuoyu ve Camia Taraftar Hocaya bask? olu?turdu tamam Liverpool ma?? ?nemli ama Ligin daha ?nemli bunu hocaya Y?netimin ikaz etmesi laz?md?

Yorum Yap

K?t? oyunu,a??r? rotasyonu,sistemden taviz vermemiz falan hepsini ge?tim yedi?imiz gole bak?yorum ?aka gibi adamlar iki oyuncuyla ceza saham?zda serdar yine yerinde de?il necip k?sa kal?yo ve a??y? kapatm?yo basm?yo adama k?t? a??dan k?t? bi vuru? geliyo cenkten basit bi hata hadi hatay? yapt?n d?n al bari topu oda yok sa?a sola yukar? bakmaktan d?n?p topu alam?yo motta ve ersanda yerinde de?il rakibin ceza saham?zdaki tek oyuncusuda ersan?n yan?ndan ge?iyo bo? kaleye gol? yap?yo.

Hoca hatal? ?ok fazla oyuncuyu rotasyon yapt? zeminde bozuk tak?mda yorgun hepsine eyvallah ama b?yle bi gol yenmez arkada? bi golde bi ki?i hata yapar iki ki?i yapar be? oyuncuda hata yapmazki. ?n? ?n?m?zdeki sene bu be? oyuncunun yerinede kaliteli oyuncular al?r iyi bi defans hatt? olu?tururuz mottay? direk yolla zaten ersan,necip,cenk ve serdarda en iyi ihtimal yedek olurlar.

Yorum Yap

Bu kadar k?t? kalecilerle bu kadar oluyor.

Her gelen topu yemesinler de biz de kateno?yaya kar?? sava?mak zorunda kalmayal?m.

Cenk Schuster zaman?nda da bizden ?ok ?ey ?alm??t?, yine ayn?s?n? yapt?.

De?il Sambade, d?nyan?n en iyi kaleci antren?tlerini de toplasan Cenk'ten yine bir ?ey olmaz.

Yorum Yap

Her zaman soluyorum ve devamli soylemeye devam edicem tek gercek hoca RASIM KARA dir. Bugun icin soylemiyorum ve burda bilice laf carpittim diye 2 ay no post aldim...

Senol hoca bostayken almadik bilici aldik sirf kulaginda kupe sirf gitarci sirf dusunce yapisi sosyalizim diye adami olumume savunuyoruz.evet yaptigi iyi seyler vardir kabul ediyorum fakat kafasinin dikine gittigi zamanlarda biz kaybediyoruz o bisey kaybetmiyor ve degisme gibide bir hareket goremiyoruz malesef ...uzulen sen ben oluyoruz...

Not : skor taraftari deilim ve sakin bir maca bakipta tepki verdigimi dusunmeyin.

Yorum Yap

21 ma?ta 47 puan alm???z. Her ma?? deplasman da oynuyoruz. Taraftar pasolig diyerek ma?a gitmiyor. Tak?m?n kadro kalitesi malum.
                              Sen hocay? ele?tiriyorsun. Pardon yerine aday?n kim? Sergen mi?
                              Eklenen Dosyalar

Yorum Yap

kumar? oynad? tutmad?. At?n? kumar?n? oynasa o da farkl? olabilirdi.

?nemli olan art?k liverpool ma??... ?u patlamay? yap art?k hocam

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X