Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Ozgur Gunkordu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Buralar ?enlenir birazdan
    ki?isel tatminini banyoda de?il burda yapmak i?in f?rsat arayanlara g?n do?du...
    Bu nasil yorum ya....

Herkes berbat futbolu soruyor berbat kayseri zaten ezerek eledi rizede penalti olmasa 9 takima sut cekemedik millet bunun hesabini soruyor mart basinda lig bitsede yeni stadimizda yeni baslangiclara baslayalim denilecek.... bubfutbol bunu gosteriyor

Bana elenmemiz koymadi ama okadar israf futbolcu varki simdi mayisa kadar yatatak dunya para alacaklar ulan cikin eleyin be kardesim ayiptir yani bukadar vurdum duymaz olunmazki

Yorum Yap

Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Sergen kesinlikle Bilic'ten ?ok daha iyi bir hoca
      An itibariyle Simeone seviyesinde,
      Seneye bu zamanlar Mourinho'nun taht?n? sallamaya ba?lar,
      Tabi Sivas'tan s?k?l?p ka?mazsa.
      Real Madrid ?imdiden takibe alm?? diye duydum, s?ylenti mi acaba?

Atl.Madrid'e 4-0 yenilince, Ancelotti'yi d???nm?yorlarm?? art?k. Derbi ba?ar?s? yok demi?ler, Lider olmas?n? da ?nemsemiyorlar.

Yorum Yap

Aslı Orhun Aygen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Yi?it Gelir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Hadi bakal?m, nerede kalm??t?n?z Anti-Bili?'?iler. Gs ma??ndan beri yoktunuz.
        Ben Bili?'e ?ok bay?lmayan biri olarak ?u ma??n kimse taraf?ndan sallanmad??? belli ne hoca ne tak?m taraf?ndan. Zaten ?nemsenmesini gerektirecek bir durum da yok. Hocay? da ast? baz?lar? oyuncular? da. Yar?n Liverpool'a elenince de s?ver millet sanki ?ok olamayacak bir?ey olmu? gibi. ?ampiyonluk imkans?z diye ba?larlar.
        Kupada elenince hocay? ele?tirme kupa angarya

Liverpool ma??. K?t? olursa ( in?allah olmayacak ) ele?tirme ne yani liverpoolumu eleycez

Derbi kazanamy?nca hoca ne yaps?n hakemler do?rad?

bili? olmak laz?mm?? ?u d?nyada...

Yorum Yap

Ligin bitmesine 14 hafta var kupay? almak i?in ?eyrek final yar? final ve final ma?lar?yla 5 hafta i?i ma? olacak+2 hafta i?i Liverpool ma?lar? 7 hafta i?i ma? oluyor. Liverpool'u elersek say? iki?er iki?er artacak ?? kulvar? kald?racak bir kadro yok bizde.

Yorum Yap

Aslı Muhammed Dilek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Aslı Umit Bulut tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            iki y?ld?r kupada ikinci lig tak?mlar?na elenen, fenerbah?e ve galatasaray'a sezonun en rahat ma?lar?n? oynatan, tarihin en lokum anadolu tak?mlar?n?n oldu?u ligde 1 kez bile rahat ma? kazanamayan bilic ?o?unlu?a g?re iyi hatta kahraman.

s?k?nt? bende demek ki
            Stad? olmayan ? D??arda 10 ma?ta 9 galibiyet alan ? Arsenal'in elinden zor kurtuldu?u ? Tottenham'a sahay? dar eden ? Uefa grubunu lide bitiren ? Rakiplerine 7-8 penalt?n?n verildi?i ligde, en ?ok hakk? yenipte ?uan tak?m? lider olan Bilic'ten mi bahsediyosun ?
            10 ma?ta 9 galibiyet bir kez bile rahat ma? alamadan istatistik falan de?il. tarihin en k?t? anadolu tak?mlar?yla oynuyorsun dalga ge?ti?imiz her ma? 4 yiyen gs bile ??kt? konya'da 5 gol att?. tamam stad yok dezavantajlar falan var ama bu kadar k?t? ligde oynamak bilic'in ?ans?. k?t? arsenal'e kar?? g?ya iyi oynam??s?n 2 ma?ta ?retim yok, gol yok. tottenham ma??nda ger?ekten iyi oynad?k tebrikler bilic'e. zaten koca sezon iyi oynad???m?z bir tottenham bir trabzon ma?? var ba?ka yok.

gs ve fb'ye antreman ma?? oynatan, iki kez ?st ?ste ikinci lig tak?mlar?na elenen, ma? kazanmaktan aciz gs'ye ikincili?i kaybeden, geldi?inden beri hi?bir oyuncuya bireysel geli?im g?stertememi? olan samet olsayd? ?oktan hocan?n 4. lige yeterlili?inden bahsediliyordu. karizma ?nemli tabi.

Yorum Yap

Aslı Bar?? A??? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Hadi bakal?m, nerede kalm??t?n?z Anti-Bili?'?iler. Gs ma??ndan beri yoktunuz.

Su forumda ayr?mc?l?k yapmay?...ikilem yaratmay?.insanlari taraflara ay?rmay?...BIRAKIN art?k!!!

Sen bili?'i savundu?un i?in nas?l ki "bili? yalakas?" olmuyorsan....
              Bili?'i ele?tiren bir ?ok insanda "anti bili? ci" olmuyor...

??renin bunu art?k.

Her k?t? sonu?tan sonra nerde o fikret ormancilar
              Her iyi sonu?ta nerdeeeee o y?netim d??manlar?

Tarz? yorum yapanlardan s?k?ld?k art?k.
              Ayr?mc?l?k yapt???m? d???nm?yorum, Ele?tiri yapmay? bilmeyenlere bu laf?m. ?st?ne al?n yada al?nma bu sana kalm?? ama ?u tak?m? olu?turan adam da bu kadar k?t? olmamal? diye d???n?yorum.

Anti bilicciler
              Y?netim d??manlar?
              Fikret orman yancilari
              AN? ?ak?ak??lar? vs vs...

Hepsi ayr? ayr? ayn? sa?ma ayr?mc?l?k zihniyeti ?r?n? c?mleler.

Hepimizin ortak paydas?nin BE??KTA? oldu?unu unutuyorsunuz.
              Ele?tiri yapmay? bilmeyenlere bu laf?m derken ele?tirinin dozunu sen ka??r?yorsun fark?nda de?ilsin.

K?t?ye k?t? demek yada iyiye iyi demek su? olmu? forumda.hemen anti bilicciler cart curt yaftasi yapistiriliyor.

Sev karde?im bili?'i sev ne bilim demba ba'y? sev yada fikret orman? sev ama hatas?n? yanl???n? g?r?nce de savunmaya ge?me.milleti y???nla sa?mal?klarla damgalayi muhurlemeyi b?rak?n

Yorum Yap

Tek sorun takimin 1.5 senedir 3 kulvardan ceza sahasina girmemesi.

Bursa maclarini izlerken dikkat edin, surekli bo? ko?u atiyorlar.

Ceza sahasinda cogalamadigimiz icin bireysel yetenek disinda gol atamiyoruz.

Duran top zaten hic yok. Rize maci rakip 9 kisi kalmis, hepsi kendi ceza sahasi icinde, dk 80 k?s?r olmu? hala duran topa 5 ki?iyle gidiyoruz.

Say?sal ?o?alma olay?n?n fark?na var?p bu say?y? yukseltmemiz gerekiyor, Bilicin y?kseltmesi gereiyor.

Yorum Yap

Sergen daha m? iyi?

Yine beni g?ld?rmeyi ba?ard?n?z ya, helal olsun

Yorum Yap

lucescudan beri en iyi puan? toplam?? hocay? sergen ile kar??la?t?rmak m?? ge?iniz...

Yorum Yap

profesyonel insanlara abart?l? de?erler y?klemeyelim.bak?n?z oktay adisi.

Yorum Yap

Bu tak?m bu sene KANIRTA KANIRTA ?AMP?YON Olucak ... !!!

Yorum Yap

"Trol, internette insanlar?n keyfini ka??rmak ya da m?naka?a ba?latmak i?in tohum ekmeye ?al??an ki?i.[1]. Forumlar, bloglar, sohbet odalar? gibi ?evrimi?i topluluklarda kasten alevlendirici[2], konu ile ilgisi olmayan mesajlar g?ndererek okuyucular? provoke edip duygusal cevaplar verdirtme[3] ya da bir ba?l???n konusunu da??tma[4] niyetindedirler." Vikipedi

Yorum Yap

Aslı Erkin Ilgar tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            No post yiyeli 1 ay oldu 1 ay ?nce burada Sergen Yal??n ile Slaven Bili? k?yaslamas? yap?lm??t? ve ben Sergen Yal??n savunmu?tum hala da savunuyorum ve Bili? ele?tirmekte ne kadar hakl? oldu?umu bugun daha iyi g?r?yorum.
                            Slaven Bili? sayg?m sonsuz evet ger?ekten ba?ar?l? bir sezon ge?iyor ama en ba?ar?l? sezonunda Dembaba , Sosa , G?khan T?re ve Olcay gibi y?ld?zlar ile dolu kadroda sen hala 1 derbi dahi kazanamam?? isen ve halen bunca ba?ar?ya ra?men rakipler?n?n 1 puan ?n?nde isen ve halen rakiplerin ile oynuyacag?n maclar var iken Fenerbahce ?ampiyonlukta %59 a %41 ?ndedir.
                            Bu tak?m? ben?m g?z?mde ?ampiyon yapabilecek tek isim var ise oda Sergen Yal??nd?r.
                            Ma?tan ?nce de yaz?yorum buraya bugun Kayserispor ile oynanacak ma?ta Serdar ve Motta ile ba?lamas? tamamen hatad?r sene i?erisinde bu hatalar? 3-4 kere tekrarald? ve halada ders almadan yapmaya devam ediyor umar?m bedelini a??r ?demez.
                            Bu s?ylediklerimde ne kadar hakl? oldu?umu g?r?yorum ve ?imdi ?unu da s?yl?yorum burda nerde Anti-Bili?'ciler GS ma??ndan ber? yok ortada s?yle b?yle diye at?p tutanlar var meydanda NO POST ald???m ?c?n yoktum sezon bas?ndan beri B?L?? kar??t?y?m halada kar??t olarak burada duruyorum varsa sorusu olan sorsun cevaplayay?m.
                            Ma?a gelecek olur isek yine her zaman ki gibi organize bir h?c?m yok rakibin hatas? yada ki?isel beceriden beklenen skor var.
                            Bu tak?m zaten derbi ma?lar? hari? Sosa Olcay G?khan Demba sahada iken her Anadolu tak?m?n? yenecek g??tedir marifet derbi ma?lar?ndad?r ama B?L?? derbi ma?lar?nda faydas?ndan cok zarar? vard?r.
                            Bili? bu tak?ma katk?s? %5 ge?mez ge?medi ge?meyecekte derbilerde tak?m? zarara u?rat?yor.
                            Demba gibi bir forvet mevcut iken tak?mda arkas?nda olcay sosa t?re var ?ken bu tak?m zaten anadoluda bu kadar gal?b?yet al?r yani marifet anadoluda al?nan galibiyet de?ildir en son Galatasaray ma??n? ne zaman kazand?k ? Bili? ile hang? derb? ma??nda ustun oynuyarak kazand?k ? veya kazand???m?z var m? ?
                            Bana burda sa? da dan? alves solda marcelo var da oynatm?yor diyorsan?z bende size diyorum k? bu kupadan elenmek ?steb?l?rs?n bu kadro zaten elenmek ?c?n c?kartt?g?n b?r kadro madem ?yle solo ?ek u?ur boral motta yedek sa? ?ek atiba serdar yedek orta sahayada koy gen?leri oynas?n bana bahanelerle gelmeyin somut ?eyler yaz?n ben size diyorum ki en iyi olan sezonunda rakibinin 1 puan ?n?ndesin ve ?n?nde oynuyacag?n derbiler var ve sen derbilerde tak?ma zarar veriyorsun ?ampiyonluk %59 fenerbahce %41 be?ikta?t?r bununda sebebi B?L??'tir.
                            Yine ?n g?r?m ?udur ki bu ma? d????e ge?i?imizin ma??d?r ?nce bursa sonra Liverpool var Allah sonumuzu hay?r etsin g?n gelir anlars?n?z ded?kler?m?de o zaman fener 4. y?ld?z? takar. ve biz hala Trabzon yend?g?m?z ile ?v?n?r?z

Dip not : Sergen ile Bili? k?yaslayanlar? g?ld?rm???z bende size g?l?yorum B?L?? kariyeri kupalarla dolu ya ondan k?yasl?yam?yoruz ha dersen?z k? de istatistiklere bak bakal?m kim kac ma?a c?km?s kac mac kazanm?? ha derseniz futbolculuk futbol g?r??? mantelite ha i?te o zaman bende size g?lerim.

Yorum Yap

sergen in yorumcu iken TV lerde Be?ikta? hakk?nda t?m s?ylediklerini sonra ??yle bi d???n?yorumda bence b?rak kul?be gelmeyi, Be?ikta? ad?n? zikretmesin !

Yorum Yap

@Erkin Ilgar

Senin mant???na g?re Maradona d?nyan?n en iyi teknik adam? olmal? ?
                                Futbolculuk ba?ar?s?yla teknik adaml??? ba?ka yerde k?yas yapmay?n,d?verler adam?.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X