Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Harun Besiktas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Sadece Motta degil Pedro ve Cenk in hatasindan da gol yedik bunuda unutmayalim Lallana imkansizi basardi.Benim gozumde Motta kadar Pedro ve Cenk te hatali
    Ger?ekten soyad Besiktas m??

Yorum Yap

Sergen bu kafayla y?lmaz vural olur.

?uan sergen bizim hocam?z olsayd? ingiltereden bi 8 daha yer d?nerdik.

Yorum Yap

Avrupa futbolunun f sinden anlamayan bir adam Sergen
        B?y?k konu?mamak laz?m; ama ?ok b?y?k mental de?i?imler ya?amad??? s?rece asla Be?ikta? hocas? olamaz.

Yorum Yap

Aslı G?kay G?kdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Sergen bu kafayla y?lmaz vural olur.

?uan sergen bizim hocam?z olsayd? ingiltereden bi 8 daha yer d?nerdik.
          aynen ?yle abi.haftalard?r sinan-ertem ikilisi s?zde be?ikta?l?lar resmen alg? operasyonu yap?yorlar.

bunlar? izleyen renkta?lar?m?zda kendi kendine soruyor "aa acaba sergen daha m? iyi","aa sergen gelse kesin ?ampiyonuz yeea","sergen bili?ten daha iyi taktisyendir"falan filan.

yapt?klar? sadece be?ikta??n vizyonunu k???ltmek ba?ka bi?ey de?il.ne d???n?yorlar merak ediyorum liverpool kar??s?nda sergenin 5 sallamas?n? falan m? bekliyorlar?

y?llard?r avrupada ezilen t?rk tak?mlar?n? g?rd?k ilk defa be?ikta? ezilmeden kafa kafaya futbol oynuyor bundaki en b?y?k pay kesinlikle bili?in.

son olarak ger?ekten ?z?l?yorum bu insanlar s?zde be?ikta?l?,s?zde futboldan anl?yor ben 20 ya??nday?m bu adamlar?n futboldan zerre kadar anlamad???n? ??zmem uzun s?rmedi,bunlar? izleyip ciddiye alanlar?n da art?k baz? ?eyleri g?rmesi gerekiyor!

Yorum Yap

Kamuoyunda yaz?n ligi ka??nc? bitirmi? olursak olal?m Bilic'in EPL'e gidip Sergen'in hocam?z olaca?? g?r??? olu?turuluyor bir ayd?r.
            ?yi, Bilic kariyeri ad?na giderse gitsin e?er g?nl? ordaysa da, Sadece 2 tak?m ?al??t?rm?? ve hepimizin tan?d??? bir adam olan Sergen'e nas?l g?venip de ?u kadroyu teslim edecek bu y?netim.

Gidi?at nas?l olursa olsun, Sergen'in can? s?k?ld??? bi anda "Ben s?k?ld?m, haydi eyvallah" deyip gitmeyece?ine ka? ki?i garanti verebilir?
            Tak?m? yar? yolda b?rakmas?n?n ?rneklerini daha ?nce g?rm??ken Sergen'in futbol oynad??? andaki yetene?ine g?veniliyor galiba, ba?ka bir art?s?n? g?remiyorum. Zeka denebilir de, bu adam zekas?n? saha i?inde kulland??? kadar saha d???nda kullanabilseydi, Real Madrid'in LOS GALACT?COS'unun 10 numaras? Figo de?il Sergen olurdu. Avrupa futbolunu takip etti?ini de d???nm?yorum. Vizyonu dar.

Yorumculuk yapt??? d?nemde de bana T?mer kadar bile Be?ikta?'a ait oldu?unu hissettiremedi, hay?rl?s? olsun in?allah Bilic ?n?m?zdeki y?l ?ampiyon Kadrosuyla beraber Vodafone Arena'da kul?benin ba??nda olur.

Yorum Yap

turgay demir ?erefsizi ?u anda futbol ulemal??? yap?yor
              trib?nden adam olsa bilicden daha iyi hocal?k yaparm??
              daha d?ne kadar bilici ?ven adam ?imdi
              bilicin 2 sene ?nceki ma?lar?n? s?yleyip ele?tiriyor
              sonrada i?i sergene ba?l?yor sergeni ?v?yor laf aras?nda
              nerden geliyor bunlar?n birka? haftad?r sergen sevdas?
              kimlerden ne emir ald?n?z sat?l?k k?pekler

Yorum Yap

Sergen'e zerre g?venmiyorum. Hafta i?i yapt??? a??klamalar? da Taraftara ?irin G?r?nmek i?in yapt???n? d???n?yorum . "iyi polis" " k?t? polis " muhabbeti.

Yorum Yap

Turgay demir falan gibi adamlar takim iyi gittikce prim yapamazlar, kimse ne diyo ne soyluyo diye merak bile etmez, bunlar kaosdan beslenir, isterki sergen gibi bir adam teknik direktor olsun,besiktas liverpooldan bi 8 daha yesin, hep bi karmasa kaos olsun , bu zatda gazeteden twitterdan yardirsin prim yapsin. Bakin bu cakllar hep besiktasin demiroren donemindeki kaos zamanlarinda piyasa yaptilar.

Yorum Yap

Bilic'i istemeyip winner hoca isteyene sayg? duyar?m,
                    Ancak Bilic gitsin Sergen gelsin diyene zerre sayg? duymam,s?kt? art?k bu Sergen muhabbeti ya.
                    Ba??m?za Morinho oldu adam.

Yorum Yap

aynen

Yorum Yap

Bilic evet ele?tirilmelidir-ele?tirilebilir.Ancak ?u an konu?ulan ?eyin Bilic'in gitmesi olmamal?.Olacaksa bile sezon sonundaki durumuna g?re konu?ulmal?.Oldu ki gitti, gelecek ki?i Sergen olmamal?.

Yorum Yap

Sergen - Hamza - ?smail bunlar?n gelebilece?i en ?st nokta 3 b?y?klerdir.
                          Bilic ?imdi b?rak?p gitse yeni sezona ?ngiltere - ?talya hatta Almanya'da bir takim bulur. B?yle bir hocay? b?rak?p 1 y?l ?ncesine kadar yetenek sizsiniz T?rkiye j?risinde "evet" & "hay?r" diyen bir hocay? istemek??

Yorum Yap

Liverpool deplasman?nda ba??m?zda bilic de?ilde sergen olsayd?. Ve tak?m? sergen haz?rlay?p, sergenin takti?iyle sahaya ??ksak inan?n en iyi ihtimal 3,4 tane gol yerdik.

Yorum Yap

Olas? bir puan kayb?nda buras? yine ?enlenir bilic gittisin Winner hoca sengen gelsin diye

Yorum Yap

Bize hangi hoca gelirse gelsin. Pellegrini, Diego Simone, Van Gaal, Hatta Mourinho. Hangisi gelirse gelsin. Herkesi tam olarak memnun edemeyecek. Bizim forumda hepsinden iyi hocalar var.

2 3 ma? k?t? gidilsin hepsine hoca de?il denecek. Bilic'in ele?tirilmesini anlar?m ki ele?tirmeyen yoktur. Ama ?u ?artlarda tak?m ?u konumda iken Bilic ile olmaz gitsin diyen insan? da ciddiye al?p tart??mak bile abes. Kimse kusura bakmas?n yani.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X