Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Turgut Inanbak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı G?kay G?kdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Bilic giderse ve sergen gelirse 3-4 y?l geriye gideriz.

Y?netimin ?uan yapmas? gereken tek ?ey var en az?ndan 2016 se?imlerine kadar hocan?n tak?m?n ba??nda kalmas?n? sa?lamal?lar.
    Sergen sadece r?dvan?n hayali, hayatta gelemez. A2 tak?m?n? nas?l yar? yolda b?rakt???n? unutmad?k at efendinin.
    Ba?kan?m?za belli olmaz abi.

Yorum Yap

Do?ru i?ler yapt???m?z an ba??m?zda bitiyor Akbabalar.

Yorum Yap

R?dvan Dilmen bug?n bu kl?be belden a??a?a vurmu?tur y?netim hala bu konuda a??klama yapmad? Bilic hi?bir yere gidemez

Yorum Yap

Kesinlikle art niyet dolu haberler dola??yor ortada. Bu ?lkede fb gs orijinli bas?n oldu?u s?rece bu haberler de devam edecek. S?zle?mesinin bitmesine 6 ay olan oyuncular? fb ye gs ye imza att?rt?rlar. Kiral?k oyuncumuzu fb ye gs ye ald?rt?rlar. ?imdi bakt?lar duru?uyla, oynatt??? g?zel futbolla, taraftarla aras?ndaki ba? ile iyi bir hoca var ba??m?zda, fbye gsye adam kendi gitmeyece?i i?in, tutturdular ingiltereye gidecek. Adamlar hakikaten saha d???nda bir sava? y?r?t?yorlar. Kupadan elendik bursa peri?an edecek bursa mahvedecek bu futbolla zor, bursay? yendik bilic gidecek. Velev ki gidecek olsa Bilic bu plan?n? y?netimle tak?mla hatta belki taraftarla payla?maktan ?ekinmeyecek bir adamd?r. Hangi kanal? a?san bir aziz y?ld?r?m yaveri g?r?yorsun. Hangi kanal? a?san ?zellikle fbnin zaman zaman gsnin inan?lmaz tak?m oldu?unu s?yl?yen adamlar falan. Biz q7 li simaolu gutili kadro ileyken futbol tak?m oyunu diyen adamlar. Tak?m oyunu konusunda ders veren Be?ikta?? ele?tiremedekleri i?in gsnin fbnin kadro kalitesindn dem vuruyor falan. Be?ikta? bu yar??? zor g?t?r?r falan. Be?ikta? ?ampiyonlu?a ko?uyo diyemiyor adamlar ya, bilic gidecek diyorlar. Bu ko?ullarda e?er ?ampiyon olursak ?ok b?y?k ?ey ba?ar?r?z ama e?er bu kadro 2. ?ampiyonlu?unu da al?rsa t?rkiyede devrimi biz yapar?z. Adaletli temiz g?zel oyun i?in t?rk futbolu i?in Bili?in bu zaferi almas? gerek. Be?ikta? kazan?rsa T?rk futbolu kazanacak. O zaman fb gs taraftar? bu uykudan uyan?p sava? yerine g?zel oyun isteyecek. Ben kar??m?zda bizimki gibi g?zel oynamaya temiz oynamaya ?al??an rakipler izlemek istiyorum. Bize bu ?irkinlikler i?inde bu umudu ya?att???n i?in te?ekk?rler hocam. Ben sana inan?yorum

Yorum Yap

Bilic gidecekse tek gelecek adam var o da lucescudur. Sergen mergen az pissin

Yorum Yap

Bu haber nedir abi? Bizim y?neticilerden kimse de ??k?p y?re?imize su serpmiyor. Asl? astar? olmas?n bu haberin. Duyunca bile irkildim, ?z?ld?m, y?re?im burkuldu.

Yorum Yap

2-1 den sonraki reaksiyonu acilen d?zeltmemiz laz?m.

Yorum Yap

Aslı Mustafa Alt?karde? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  2-1 den sonraki reaksiyonu acilen d?zeltmemiz laz?m.

aynen ?yle tak?m ?ne ge?ince kendini geri atmamas? laz?m..Pahal?ya patl?yor..
                  Terapi yapars?n?z b?y? m? bilmem onu da ??zersek ?ok ?ok rahat edicez in?..

Yorum Yap

Be?ikta?'?n ?zerine her zaman oynanan oyunlar bug?nlerde alenen yap?l?yor.
                    Yok Ba'ya 32 tane premier tak?m? teklif yap?yormu?
                    Yok T?re'yi bilmem ka? tak?m takibe alm??
                    Yok Pedro istenileni verememi? de sezon sonu teklifler de?erlendirilecekmi?
                    Yok Bilic sezon sonu b?rakacakm??
                    Bla bla bla...
                    Ak?ll? olmam?z ve tek v?cut olmam?z gereken g?nler geldi.
                    Ay?k olmam?z ve taraftar?-y?netimi-oyuncular? kenetlenmemiz laz?m...

Yorum Yap

Yi?idi ?ld?r hakk?n? ver demi? atalar?m?z.

Bug?n ?ok formdaydi bilic.oyunu ?ok g?zel okudu.veliyi ??kar?p oguzhan? oyuna almas? ve Olcay - kerim de?i?ikli?i ile bug?nku ma?a do?rudan etki yapt?.

Kayseri ma??nda nas?l elestirdiysek.oyunu okuyamadi tak?m? hazirlayamadi dediysek bugunde hakk?n? verelim.

Yorum Yap

Ma?tan ?nce de yazm??t?m,Bilic tak?m? bu ma?a haz?rl?yor diye,bunu hafta i?indeki kupa ma??n? ?nemsemeyerek g?stermi?ti zaten.Tak?m? hem motive olarak hemde taktik olarak en iyi ?ekilde haz?rlay?p g?venimi bo?a ??karmad???n te?ekk?rler hocam.Bu sahada bu zeminde bundan daha g?zel oynanmazd?...

Yorum Yap

??kan dedikodular hakk?nda acil resmi a??klama yay?nlanmas? laz?m

Yorum Yap

Bili? ile Sergen aras?nda Karakter fark? var, Bili?'ten sonra d???nsenize Sergen geliyor. Ben d???nemiyorum, Sergen ?nce kendini e?itsin. Futbolculara ne e?itecek? Adaml??? m?? ?yi insan olmay? m?? Futbolu mu? Neyi ??retecek.

"Gen?lere galibiyeti sindirme yetisi, ma?lubiyetle ba? etme olgunlu?u ve adalet duygusu kazand?rmaya ?al???yorum, futbol oynamay? yard?mc?lar?m da ??retebilir"

Slaven Bilic

Yorum Yap

2020 y?l?na kadar s?zle?me yenilenmesi laz?m!

Yorum Yap

Aslı Yi?it Gelir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Bili? ile Sergen aras?nda Karakter fark? var, Bili?'ten sonra d???nsenize Sergen geliyor. Ben d???nemiyorum, Sergen ?nce kendini e?itsin. Futbolculara ne e?itecek? Adaml??? m?? ?yi insan olmay? m?? Futbolu mu? Neyi ??retecek.

"Gen?lere galibiyeti sindirme yetisi, ma?lubiyetle ba? etme olgunlu?u ve adalet duygusu kazand?rmaya ?al???yorum, futbol oynamay? yard?mc?lar?m da ??retebilir"

Slaven Bilic
                                Aynen ?yle.Ba?ar? ve ba?ar?s?zl?k ki?iye g?re de de?i?ebilir ama Bilic'in adaml??? ile Sergen'in ki aras?nda da?lar kadar fark var.Son y?llarda Be?ikta??m?za yak??an en iyi hoca a??k ara Bilic'tir.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X