Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Yilmaz Aygun tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Yildiray Kalay tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Yilmaz Aygun tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Sergen Yal??n'?n ne eksi?i var S.Bili?'ten?
    Allah a?k?na rica edecem bu kadar skorcu bak?? a??s?yla bakmayal?m olaya..Sergen bu hafta kazand? bizde kaybettik diye ikisini nas?l bir tutal?m? Luce den sonra bu gencecik ?ocuklarla bu y?netimle bu stads?zl?kla bu kadar yolu kat edendir kendisi..arkas?nda durulmas? gereken en ?ncelikli insand?r kan?mca..derbileride alaca?? olacakt?r elbet hep boyle s?rmez ya bu devran..
    Ben ma? kazanma veya kaybetmesine g?re de?erlendirmiyorum,oyuna bak?? a??lar?na g?re de?erlendiriyorum.
    Bili? taktiksel bilgi birikimi futbola bak?? a??s? profesyonelli?i futbol bilgisi ve karakteriyle sergenle top diye oynar

Yorum Yap

Tak?m?n eksikleri belli bunlar? hoca da belirtti. Bu eksiklikler giderilebilirse gs yi fb yi de yeneriz. Adam Jones tarz? bir ortasaha istiyor d?n zaten Melo tarz? bir adam bizde olsayd? bug?n herkes Bilic i ?v?yor olurdu. Galatasaray ile aram?zdaki tek fark Melo idi a??k?as? d?n sahada. Atiba olsayd? belki bir nebze dengelerdik oray? ama O?uzhan-Veli ikilisi Sel?uk-Melo ikilisine kar?? koyamad?. Bir tek Sosa Schneider ile dengeledi durumu. Ortasahan oyuna hakim de?ilse ne yaz?k ki tak?m bocal?yor, panikliyor ve anlams?z i?ler yapmaya ba?l?yor. Bizim Bilic in istedi?i tarz bir ortasahay? oraya monte etmemiz gerek yoksa i?imiz sadece G?khan T?re nin mucizelerine kal?r bu tarz ma?larda. Orada savunmaya ?nderlik edecek bir ortasaha ihtiyac?m?z var. B?ylece Sosa da h?cumdaki ?nderli?i sa?layabilir ve tak?m i?i dengeyi kurar?z. Olaylar? bu kadar dramatize etmeyin. Be?ikta? bu ?artlarda iyi durumdad?r. Derbi alamamam?z ger?ekten gurur k?r?c? ve ?z?c? ama neticede bir futbol ma??d?r. Manevi de?erinin ?tesine gidersek, di?er ma?lar gibi g?r?lmelidir. Fenerbah?e ma??n? nas?l atlatt?ysak bunu da atlatmal?y?z as?l ?nemli olan budur. Bilic in g?revi bence ?u andan itibaren ba?l?yor. Ma?lar kaybedilir ?nemli olan ak?llar?n o ma?ta kalmamas?.

Yorum Yap

hocam iyisin ho?sun bu sene bu tak?mda kimlere kimlere top oynamay? ??rettin de ?u derbilerde bu kadar pasif olma be. ismail kartal kimdir hamza kimdir be hoca herkese sayg? duyma, mustafa hocan?n en be?endi?im y?nlerinden biri de buydu duru?u ve tatl?sert tarz?yla b?yle adamlara 'sen anca benim ?antam? ta??rs?n' mesaj?n? alttan alttan verirdi. tottenham'a arsenal'a nas?l diklendi nas?l oyununu kabul ettirdi ?u tak?m. nedir bu febe gese fobisi hi? yak???yor mu allah a?k?na. b?y?kl??? edirne s?n?rlar?n?n d???na ??kamayan, bu sene ba??nda hoca bile olmayan. neyse ya iti kopu?u ba??m?za sar?yorsun. derbi kazan art?k.

Yorum Yap

bili?in bu saatten sonra yapmas? gerekenler

1) ba?kana, bak karde?im benim elimde atiba, veli var necibin napaca?? belli de?il bu iki oyuncuda defansif olarak iyi oyuncular rakibi durdurmada ok ama h?cumda verimlilikleri nerdeyse 0(s?f?r), o y?zden devre aras? paray? bast?racan bana ernst ve ya giunti tarz?nda olan, de jong(ernst), mbia(giunti) bunlardan birini alacaks?n, mutlaka h?cumda da etkili ortalar yapabilen h?cum g?c? y?ksek bir sa? bek alacaks?n art?k linnes mi olur maxi perreira m? olur kaderabek mi olur bunlardan birini mutlaka alacaks?n, bu iki transfer olduktan sonra ben stoperde milosevic ile rotasyonu sa?layarak oynar?m sezon sonunda da s?zle?mesi biten tecr?beli bir stoper isterim bu Samba olur, Gil olur kimse art?k bu transferler olmazsa ben ayr?l?yorum diyerek resti ?ekeceksin b?y?k antren?r b?yle olunur. dedi?ini yapt?racaks?n tak?m?n patronu sensin yoksa orda yalandan gider yaparak ma? sonu evet k?rm?z?lar hakl?yd? diyerek bi yere varamazs?n

2) bu transferler olunca bu tak?m?n temel ?zelli?i pres gs-fb ma?lar?na sald?rgan bir yap?yla ??kacaks?n rakipten korkmayacaks?n arsenale tottenhama kar?? nas?l oynatt?ysan tak?m? o ?ekilde haz?rlay?p oynatacaks?n

3) tak?mda belli oyuncular ?zellikle veli, atiba, g?khan, motta, ersan, ismail gibi oyuncular? kart konusunda disipline edeceksin

4) yan toplarda tak?m? ?al??t?racaks?n her yan toptan gol yiyoruz hi? bir yan toptan duran toptan gol atam?yoruz bunlara ?are bulacaks?n

Yorum Yap

Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            samet derbi kazand? evet,
            in?n?de kazand? ama.
            Bilic'de ??ks?n in?n?de iki derbiye. g?r?yoruz kazan?yor mu, kazanam?yor mu.
            Hocam tabi ki ?n?n? n?n ?ok b?y?k etkisi var ama yine de bu derbi mantalitesiyle kazan?r?z diyemezsin. Ben de Bilic ile s?zle?me uzat?ls?n diyenlerdenim ama derbideki oyun anlay???n? ele?tirmemiz gerekiyor ve kesinlikle bu 2 ma?tan ders almas? laz?m hocan?n.

Yorum Yap

Bili? Hocam bence Be?ikta?'a ?ok erken gelmi?tir. Vodafone arena bitince gelmesini isterdim.
              Ama ?n?allah bu sene ?ampiyon oluruz ve bilic'i vodafone Arena'da g?rme ?ans?m?z olur.

Yorum Yap

Bili?'i sonuna kadar destekliyorum. Sayg? duyuyorum. Ama Bili?'in gs ve fb ye bu kadar sayg? duymas?n? anlam?yorum. 35 dakika Demba Ba'ya top ?i?irdik. E?er zemin k?t? filan diye yapt?ysan ?ok b?y?k yanl??, biz ne k?t? zeminlerde futbolumuzu oynad?k, gs fb i?in sistem de?i?tirdiysen, Be?ikta?'a hoca olanlar?n d??t??? en b?y?k tuzak budur, sende o tuza?a d??m??s?n, bi daha d??me.

?at?r ?at?r top oynayan tak?mlar? yeniyoruz, ite k?pe?e haybeye yeniliyoruz.

Yorum Yap

Sergen savunmuyorum asla ve hi?bir zamanda skor taraftarl?g? yapmad?m iyi giderkende derbi ma?lar?n? beklemek g?rmek laz?m dedim derbiden ?nce kaybedicez Bili? fakt?r? y?z?nden dedim ve ?imdi yine diyorum
                  Sergen Yal??n bu kl?pte g?rev almal? hem en yak?n tarihte.
                  Yukarda Bili? taktiksel bilgi birikim a??s?ndan Sergen i top diye oynar demi?iniz de Bili? birikimi Hamza Hamzao?luna yetmiyor onu ge?tin ?smail Kartal'a bile yetmiyor kald? k? Sergen g?ld?rmeyin Allah a?k?na ..
                  Sergen Gaziantepsporda yapt?klar? ortada idi adam resmen ka??ttan gemiyi denizde y?zd?rd? ve ?imdi Sivasspor performans? ondan ?nce alt yap?m?zda yapt?klar?.
                  Ger?ekler ac?d?r ac?lar? s?yleyen k?t?d?r tekrardan yaz?yorum Sergen savunmuyorum ama Bili? ne taktik anlay?s? ne futbol bak?s ac?s? Sergen ile b?rak boy ?l???meyi yar??amaz dahi.
                  Profesyonellik ve karekter a??s?ndan Bili? a??r basabilir ama Profesyonellik ve karekter a??s?ndan ne derece Sergen ele?tirme hakk?na kim sahip onuda tart??maya a??kt?r.
                  Sergen oyunculuk d?nem?nde b?ze kazand?rd?g? ba?ar?lar ortada bunu kimse inkar edemez ?n?allah Teknik Direkt?r olarakta ayn? ba?ar?lar? ya?at?r.
                  Bili? ile ?ampiyonluk hayallerden ?teye gidemez Sergen gibi ger?ekleri s?yleyenlerde anca hakaret u?rad?g? ?le kal?r.

Yorum Yap

sergen dedi?iniz adam 2 sene ?nce ?.liginde finale ??kan dortmundun futbolcusu ilkay i?in o g?nlerde canl? yay?nda o kim ad?n? ilk kez duydum demi?tir futbol bilgisi k?lt?r? bu kadar d???k bir adamdan bahsediyorsunuz.hayat?nda oturup ka? kez premier lig ma?? izlemi?tir sergen sormak laz?m kendisine.futbol bilgisi bak?m?ndan bilic sergenin 10 kez ?st?nden ge?er

Yorum Yap

Sergen tipik T?rk hocas?d?r, taktik, antreman plan?, kadro planlamas?, oyuncu se?imi, tak?m geli?tirme bunlar?n hi?birini ?st seviyede yapamaz. K?sacas? gazla ?al???r. Motive ederek tak?m? bir yere getirir.

Yorum Yap

Ne zaman yabanc? hoca gelse forzada kendi evlatlar?m?za d?nelim furyas? ba?lar. Ama o kendi evlatlar?m?z gelince de ?aps?zl?kla su?lan?r. S?rf derbi kazand? diye R?za ?al?mbay gelsin, Aybaba gelsin diyenler var. ?u an d?nyan?n en iyi hocas?na sahip de?iliz ama bizim i?in en iyi hocaya sahibiz. Evet hocada da futbolcularda da bir derbi sendromu olu?tu ama bu tak?m bir g?n rakiplerini eze yenecek. Biraz daha sab?r g?sterelim. ?u an zaten iyi gidiyoruz eksik olan tek ?ey derbi galibiyeti. O kabu?umuzu da k?raca??z bir g?n.

Yorum Yap

Aslı Sergen Pervance tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Sergen tipik T?rk hocas?d?r, taktik, antreman plan?, kadro planlamas?, oyuncu se?imi, tak?m geli?tirme bunlar?n hi?birini ?st seviyede yapamaz. K?sacas? gazla ?al???r. Motive ederek tak?m? bir yere getirir.
                          Fatih Terim'in zaman?nda ayn? y?ntemle Galatasaray da neler yapt??? ortada.
                          ?enol G?ne? zaman?nda ayn? y?ntemle Milli Tak?m'da neler yapt??? ortada.

Asl?nda bazen sadece basit olan? yapmakt?r yani " haydi aslanlar?m haydi diyip Allah Allah nidalari ile sahada var g?c?n ile inanmak sald?rmakt?r " basit olan? yapmak zordur silik , ezik ve aciz futbol oynayip yenilmekten yoruldum ben.

Yorum Yap

Aslı Erkin Ilgar tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı Sergen Pervance tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Fatih Terim'in zaman?nda ayn? y?ntemle Galatasaray da neler yapt??? ortada.
                            ?enol G?ne? zaman?nda ayn? y?ntemle Milli Tak?m'da neler yapt??? ortada.

Asl?nda bazen sadece basit olan? yapmakt?r yani " haydi aslanlar?m haydi diyip Allah Allah nidalari ile sahada var g?c?n ile inanmak sald?rmakt?r " basit olan? yapmak zordur silik , ezik ve aciz futbol oynayip yenilmekten yoruldum ben.
                            Bu s?ylediklerinizi Bilic'in daha iyi yapt???n? d???n?yorum

Yorum Yap

O stada seninle cikmadan gitmek yok hocam. Olimpiyatta-Konya'da Ankara'da Basaksehir'de Sariyer'de oynasaydi o diger gelmesi istenen teknik direktorler, o zaman senin kiymetini anlayabilirlerdi.

Yorum Yap

sergen ismi nereden ??kt? bilmiyorum ama, ben son senelerde be?ikta??n ba??nda g?rmekten keyif ald???m tek teknik adamd?r... bence be?ikta??n ba??nda 2-3 sene daha kalmal?d?r...

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X