Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Cagdas Demir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Ortasahas?nda 1 tane bile korkutucu oyuncusu olmayan Karab?k'e kar?? ?n liberolar? bire d???r?p Sosa-Ozzie ile ??k be hoca,?ekinme art?k sen Be?ikta??n hocas?s?n,elindeki silahlar? kullan,geri ad?m atma.
    Bence hoca da boyle oynatmak istiyor ama ozzy cok formsuz bu sene. Insallah bir an once kendine gelir

Yorum Yap

Aslı Cagdas Demir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Ortasahas?nda 1 tane bile korkutucu oyuncusu olmayan Karab?k'e kar?? ?n liberolar? bire d???r?p Sosa-Ozzie ile ??k be hoca,?ekinme art?k sen Be?ikta??n hocas?s?n,elindeki silahlar? kullan,geri ad?m atma.
      Bir ?ok ki?i korkakl?k olarak g?r?yor 2 onlibero ile oynamas?n? ama hocan?n taktik anlay??? b?yle.Be?ikta? ani preslerle top kap?p h?zl? hucuma ??kan bir tak?m.Veli-Atiba ikilisini bu y?zden kullan?yor Bilic.Mesela ?bb ma??nda iyi oynamad?k,fazla pozisyona da giremedik.Ben Bilicin bunu dusundu?une inan?yorum.Fakat futbolumuzu geli?tirmemiz i?in Velinin yerine ?ok daha iyi bir futbolcuya ihtiyac?m?z var.

Yorum Yap

Sosa-Ozzie oynamas? gerekti?ini her 90 dakika tekrar tekrar ba??na kak?yo hocan?n ama o a??r? garanticilik b?rakm?yo onu bu karar? vermesine.Sonucunda da 2 farkl? ?nde oldu?umuz ma?lar? bile kabus g?rerek bitiriyoruz,??nk? hoca k???k olsun benim olsun kafas?nda.M?cadele g?c?n?n falan d??mesinden korkuyosa,Sosa'n?n tak?m?n en ?ok ko?an oyunculardan biri oldu?unu hat?rlats?n yard?mc?lar? Bilice.B?yle bir h?cum g?c?n? frenleye frenleye balatalar? eritiyo fark?nda de?il.Sizi bilmem ama bu kafa devam ederse ben i?imizin ?ok ?ok zor oldu?unu d???n?yorum.

Yorum Yap

Forum a??lm?? hemen Slaven'i ele?tirmeye ba?lam???z ?aka maka d?n Demba ba de?i?ikli?i yerindeydi ama Sosa de?i?ikli?i yanl??t?. Kerim yerine Olcay'? almal?yd? ve bu 2 de?i?iklikle 3-4. golleri de bulurduk bence..D?nk? gibi s?k?nt? ya?amazd?k.

Yorum Yap

O?uzhan ?u haliyle 18'e al?nd???na dua etsin.

Yorum Yap

Hocam oyunu tut
              Oyunu tut hocam
              Tut oyunu hocam...

Yorum Yap

Ne zaman Sosa ??k?p O?uzhan girse ma? zora giriyor, tesad?f m? hocam?

Yorum Yap

her ma? b?yle bitmez.mesela 2-1 ken ts ye b?yle yakalan?rsak 5 lik oluruz.karab???n kalite eksikli?i vard? ama ts de cardozo yusuf gibi oyuncular var b?yle alanlar b?yle pozisyonlar bulurlarsa haftaya bu g?zel r?yadan uyanmak zorunda kalabiliriz.ben asteras ma??ndan ders al?rm?y?z acaba diye ??pheliydim korktu?um gibi oldu belliki ders falan yok. bir laf vard?r ba??m? soktum ?al?ya k?..m? allah koruya diye bizimkide o hesap gidiyor. bu ?ekilde 1 ma? 2 ma? sekersin 3. ma?ta cezan? keserler.

Yorum Yap

arkada?lar bu ozinin durumu nedir b?yle allah a?k?na ya d?n ak?am ma??n en son pozisyonunda bizim ceza sahas?ndan ??karken kapt?rd? direkten d??ar? gitti hat?rlad?n?z m? arkada? o ney ?yle ya bu kadar m? g?cs?z olur bir adam

Yorum Yap

Aslı Mehmet Kele? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Ne zaman Sosa ??k?p O?uzhan girse ma? zora giriyor, tesad?f m? hocam?
                      aslinda Oguzhan mentalite ve fizigini biraz gelistirse T?rkiye ligi standartlarinda kaliteli bir btb olabilir sonucta kendisi orta sahanin ortasinda oynayan bir futbolcu, biz onu ofansif orta saha yaptik malesef.

Yorum Yap

Hocan?n tek hatas?.. Oguzhan hakettiginden fazla de?er vermesidir.. D?n ma?ta ??ld?rd?m, oyuna gireli

1 dk olmam?s, y?r?yor sahada.. 83 dk sahada nefessiz kalan AT?BA n?n

rakibe basmas?n? izliyor.. san?r?m fazla abartt?k oguzhan?, ayakta bile duram?yor, ikili m?cadele vs

zaten yok.. Sosa gelene kadar orta saha oyuncusu nedir bilmiyormusuz.

Hocan?n yerinde olsa idim ; Sosa ve Demba ??kar?yorsam; Yerine Olcay ve Necipi al?rd?m. Orta saha y?

diri oyuncularla tutmaya ?al?s?rd?m..Maalesef ayakta duramayan iki

oyuncuyu alarak yine oyundan d??t?k.. Tesad?f de?il bu art?k durum..

son olarak da bu ERSAN ile Franco niye bir hava topu alamaz durumdalar... her duran top kalede gol yada tehlike bizde.. ATIN? OYNAMALIDIR hi? ?oktan kupa ma?lar?nda

Yorum Yap

d?nk? ma?ta bilice k?zabilece?im pek bir nokta yok
                          d?n demba ba 4 tane gol atabilirdi
                          kerimile demba ba biraz daha seri hareket etse ma? kopmu?tu.
                          ben b?yle mistikvari ?eylere ?ok inanmam ama sanki tanr? bizi s?n?yor. diyorki size 3? 4? att?rm?ycam ama yedirtmeyecem de b?le sinir krizi ge?irin

Yorum Yap

g?n?lden destekliyorum hocam?z?.. ?u an en iyisi o.. ama hatalar? yokmu var.. oda fark?nda san?r?m.. asteras ma??nda necip i ge? ald?.. m?dahele edemedi oyuna.. tamam ma?taki bireysel hatalara bi?ey yapamaz ama bir kat daha vites y?kseltmesi laz?m.. forza B?l?c..

Yorum Yap

Demba ve Sosa ??k?nca tak?m 2 level d???yor ve anadolu tak?m?na d?n???yor.

Allah yard?mc?n olsun.

Yorum Yap

Aslı G?kay G?kdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Demba ve Sosa ??k?nca tak?m 2 level d???yor ve anadolu tak?m?na d?n???yor.

Allah yard?mc?n olsun.
                                Iyide karsindaki de zaten anadolu takimi bayernle fln mac yapmiyoruz ki.
                                Tak?mda herkes hucum da basma a??rl?kl? geride pozisyon almayi bilmiyoruz malesef

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X