Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Ahmet.Y?lmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    demba ba n?n yoklu?unda ?ift forvet oynamam?z gerekti?ini g?r hocam. skoru elde ettikten sonra t?re veya cenk ??kar veli girer.

-----------t?re-tosun

-------olcay sosa kerim

--------------atiba

motta ersan pedro serdar

-------------tolga
    antep ma??na bu dizili? ama solda kerim, sa?da t?re forvet cenk-olcay ??k?labilir bence de

Yorum Yap

Antep macina sosa cikmasin ya, cok zorlanacagimiz bir mac degil, azcik mental olarak dinlensin o :/

Yorum Yap

Aslı Filiz Fidanoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Antep macina sosa cikmasin ya, cok zorlanacagimiz bir mac degil, azcik mental olarak dinlensin o :/
        Ka? ma? oynad? ki dinlenecek ? Ayr?ca oynamayaca?? bir ma? varsa Tottenham ma??d?r,Antep ma?? de?il.

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadc? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Ka? ma? oynad? ki dinlenecek ? Ayr?ca oynamayaca?? bir ma? varsa Tottenham ma??d?r,Antep ma?? de?il.

Abi sakatlanir da izleyemem diye odum kopuyor, rahat birak cocugu .d

Yorum Yap

Babu? yok, Sosa da oynamazsa zorlan?r?z. Kupada dinlenirler, ligde rotasyon olmaz.

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadc? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Abi sakatlanir da izleyemem diye odum kopuyor, rahat birak cocugu .d
              Aslı Doruk Ko? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Babu? yok, Sosa da oynamazsa zorlan?r?z. Kupada dinlenirler, ligde rotasyon olmaz.
              Olay bu Filizcan.

Yorum Yap

Ba yok Pektemek de yok onu unutmusum ya pardon :/

Yorum Yap

i?lerim dolay?s?yla yazamad?m. Bir ts ma?? de?erlendirilmesi yapmak isterim.
                  Bilic : saha dizilisi ilk 11 olmas? gerekti?i gibiydi . Y?ld?z?min bir t?rl? barismadigi OLCAY ?AHAN BE??KTA? kariyerinin en verimli ma??n? oynad? . Trabzon savunmas?n?n ?ZER?NE BASTI. Kerim yerine Olcay tercihinin do?rulu?unu g?rd?k. Ancak ilerleyen s?re?te Kerim bana g?re her zaman daha ondedir .Benim i?in kuma? kalite onceliktir. 3 haftad?r k?t? oynayan MOTTA ?st d?zey bir performans g?sterdi kendisine destegim var ancak kalibresi dolay?s?yla genelde bu seviyeye yak?n oynamak zorunda aksi halde homurdanmalar ba?lar. VEL? KAVLAK g?sterdi?i performansa sayg? duyuyorum , o b?lgeye BA SOSA etkisi yapacak bir transfer gerek diyorum. TORE k?t? oynam?yor fakat verimsiz oynuyor , oyun i?indeki tercihlerinde isabet yuzdesini daha yukar? ta??mal? bu potansiyeli var. SERDAR son haftalarda ?st?ne koyarak oynuyor , bu durum o b?lgeye transfer ger?e?ini de?i?tirmez ancak bu kadroda rotasyon i?inde olma iste?ini g?r?yorum. FRANCO zekas? ile oynayan her zaman tercih nedenidir FRANCO da bu tip oyuncu , atletik y?nden geli?im gosterirse CL seviyesinde. ERSAN bu kadroda bulunmas? gereken bir oyuncu , y?netim STOPER i?inde ?al??mal? zira ?st d?zey bir oyuncu gerekli.
                  ATIBA 1+1 s?zle?me imzalanabilir , tecr?beli istikrarl? ve ?imdilik yeterli.
                  O?UZHAN ?ok bir?ey demiyorum , SERDAR ?ZKAN ve benzeri ?rnekleri bir b?y??? anlatsa iyi olur. Tabi? anlatilani anlayacak insan olmal? .

Bilic i elestirenlerdenim , tebrik taktir ve do?rular? s?ylemekte gerekli . Te?ekk?rler ...

Yorum Yap

Ben ?ift forvet olay?na kar??y?m!

Orta sahay? zay?flatmak forveti g??lendirmez!

Cenk iyi bir forvet. Belki ?ok ?ans bulam?yor ama tek ba??na i?i g?t?r?r.

Sar?yer ma?? ?l??t olmasa da 2 gol,

Trabzon ma??nda da son dakikalarda girmesine ra?men 1 gol att?.

Yorum Yap

Cenk bir Demba ba de?il tabiiki ama bu ceza alan? i?inde tek vuru? ustas? oldu?u ger?e?ini de?i?tirmez. Sadece Cenk le oynanacak ma?larda Olcay ( Kerim ) ,Sosa ve T?re nin topu ceza sahas?na ta??mak i?in daha fazla efor sarfetmesi gerekiyor. K?saca ortasaha n?n Dembaba varken oynad???n?n 1 seviye daha ?zerine ??kmas? ve ?ld?r?c? paslarla ceza sahas?nda Cenk i g?rmesi gerekiyor. Cenk in tek forvet oynad??? her ma?ta Kerim yerine Olcay daha mant?kl? sanki.

Yorum Yap

Bu gece i?in zor ustaaa

save ald?ysan astoris ma?? ?ncesine kadar load yap

Yorum Yap

Aslı Caner Resber tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Bu gece i?in zor ustaaa

save ald?ysan astoris ma?? ?ncesine kadar load yap

Yorum Yap

Bu tak?m?n mimar? sensin hocam.O kadar bahaneye,o kadar soruna eksi?e ra?men tak?m?n ??k?p ?at?r ?at?r top oynuyor.Tez yar?ndan itibaren s?zle?me yenileme i?lemlerine ba?lanmal?.Bu adam bu tak?m?n her?eyi...

Yorum Yap

Reis buyuksin saygilar ...fergusonumuz ol bizim manu nasil liverpoolu ge?tiyse sende bize renklileri ge?ir ...

Yorum Yap

Gozumsun Bilic, gitme kal bu sehirde!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X