Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Schuster Allah'a yak?n bize uzak olsun Nobre'den 10 numara yaratan adam...
    del bosque T?gana(kadroyla sacmalamasa sampiyon olabilirdik) RAsim KAra densin anlar?m cunku tak?mda bir?eyler oturmaya ba?lam??t?
    adam butun sene ?orba yapt? tak?m? kendi inand???n? ligin ikinci yar?s? bozdu
    fb ma??na yedek stoper olmadan cikan Aurelio'ya stoper yap?p Sivok'u kadroya almayan Schuster
    Bilic her t?rl? Schuster eder...bilincinde kafas?n? iyice kar??t?r?r aman

Yorum Yap

Gene hocaya sallamaya ba?lam?? millet...

Yorum Yap

Aslı Ayta? ?idem tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Bence t?m olanaksizliklara ra?men bir futbol ekolu olu?turmaya ?al??t???n? g?sterir ki sadece 2 transfer d?nemi daha sabredebilseydik ta? gibi bir tak?m ve sisteme sahip olabilirdik.

?imdi ayn? ?ey bilic i?in ge?erli t?m olanaksizliklara ra?men elindeki her adam?n performans?n? yukar? cekmeyi ba?ard? ve her ?eye ra?men ligin en iyi futbol oynayan takimiyiz. Sadece stadimizin olmasi bile bu sene +5 puan yazard?rirdi tabloya.

GT-I9300 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

+5 ten ?ok daha fazla yazd?r?rd? karde?im.
        Bilic e?er arkas?nda durulursa yeni Milne'miz olacak. Ben o ????? g?r?yorum kendisinde. Yeni stad?m?zla birlikte t?m bu d?zene ra?men ?ampiyonluklar ya?ayaca??z. Evet bazen yine elimizden ?al?nacak baz?lar?; ama son haftaya kadar o yar???n i?inde kalaca??z hep. Sadece sab?r sab?r sab?r.

Yorum Yap

Arkada?lar abiler 2003 den bu yana 2 ?ampiyonlu?umuz var. O zaman ki ?artlarda hocam?z lu?eskuydu. Farzedelim ki o zaman hocam?z slaven Bilic olsun. 2003 den bu yana 2 kere mi ?ampiyon olurduk. Art?k ?u hoca gitsin kafas?n? taraftar olarak atmam?z laz?m. ?lla biri gidecekse krizi y?netemeyen y?neticiler gitsin. Ne olsa hoca gitsin, futbolcu gitsin, ahmet gitsin, seba kals?n. Yok arkada?lar abiler b?yle olmaz olmamal?. Bili? 3 sene daha ba??m?zda kalmal?. Ger?i adam?n t?m enerjisini ?lkede ki adaletsizlikler bitiriyor ama sonuna kadar Bilic ile devam edilmeli. Sayg?lar.

Yorum Yap

Aslı Onur Essizoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Aslı Gokhan Kal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            onur ?u yazd???n elindeki uygunsuz kadroya ra?men..... c?mlesi bile onun hoca olmad???n? g?sterir.
            Abi adam zaten o seneyi g?zden ??kararak bu yola ??kt?. Biz istemedik mi bunu ? Hat?rlam?yor musunuz o d?nemi l?tfen abi ya ? Biz istemedik mi ne olursa olsun bize bu futbol anlay???n? yerle?tir diye ? Adam bu futbol i?in savunmaya transfer laz?m demedi mi ? B?t?n bunlara ra?men neden ?srar etti denilebilir ama hoca bir proje ba?latt? bunun a?amalar? vard? biz o a?amalardan daha birini bile ge?emeden yok olmayacak dedik pes ettik. Tabi ki sanc?l? bir s?re? olacakt? bu sanc?y? bir seferde ?ekip gelece?i kurtarmak yerine her seferinde ayn? sanc?lar? ?ekmek daha m? mant?kl? ? Ya da bizim istedi?imiz sadece seneyi, g?n? kurtarmak m? ? Bence ne istedi?imizi bilmeyenler olarak en b?y?k su?lu biziz o zaman.
            Onur yapma be sadece defans transferi ile o i? olurmuydu sence?ayr?ca biz istedik diyorsunda biz atak futbolu oynat dedik atak futbol diyince c?mb?r cemaat sald?ral?m arkas? yayla gibi bo? klas?n demedik.d?nya ?zerinde atak futbol sistemi bir tek o sistem yok.4-4-2 ile de atak oynayabilirsin 3-4-3 ilede 4-5-1 ilede. orda dizli?ten ?ok hocan?n kafas?ndaki ?ablon ?nemli de?il mi?kendi a?z? ile 60 lar?n futbolu oynan?yor diyip gitmedimi 60 lar?n futbolu hala oynan?yor bu ligde bi?ey de?i?medi. topsuz oyunda olmayan o kadar orta sahan varken d?nen toplar? alam?yorken defans transferi yapsayd?k d?zelecekti demek ?ok iyimserlik olmuyormu? bu sistemi lay?k? ile yapan bar?a vard?. sorar?m sana messi dahil topu kaybetti?inde deli gibi pres yap?p ko?muyorlarm?yd? topu kapmak i?in.bizde kim yapt? bunu q7 mi simao mu fernandesmi guti mi? ernsti tek ba??na b?rak?p her?eyi ondan beklemedilermi?tr liginde fiziki m?cadeleye, kapal? defanslara kar?? oynanan bir oyun hakim.bu oyun yap?s?na 11 tane m?kemmele yak?n adam laz?m ki o sistem i?lesin.kalecin libero gibi olacak defans?n sert ve h?zl? olacak orta sahan sahada basmad?k yer b?rakmayacak ve forvetini s?rekli besleyecek forvetinde rakiplerin hunisi i?inden ustaca gol koklayacak. demba ba diyoruz adam tek ba??na rakip defans?n aras?nda kayboluyor avrupa ma?lar?nda yaz?yor ama.niye? ??nk? avrupa tak?mlar? en az?ndan top oynamaya ?al???yor ba yetene?ini g?stecek alan buluyor.bizde ise rakip resmen ceza sahas?na kamp kuruyor.orta sahada tekme tokat indiriyo.bu ortamda schuster kalsayd? iyi olacakt? demek bana pek sa?l?kl? gelmiyor.hoca dedi?in elindeki malzemeye g?re oyun stratejisi sistemi geli?tirir. senin elinde bulgur varken y?netim senden pirin? pilav? istiyorsa orda ??k?p ben bunu yapamam bu malzeme ile istedi?iniz olmaz diyebiliyorsan benim g?z?mde hocas?nd?r. bili? ide ele?tiriyorum mesela ama ?u kadar?n? s?yliyim bili? schustere g?re 10 kat daha iyi bir hoca.en az?ndan elindeki kadroyla ?o?u zaman en iyisini ??kar?yor bili? in s?k?nt?s? ise ba?ka yerde oda ayr? bir konu.

Yorum Yap

Aslı Emrah Akkurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Aslı Doruk Kaymak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Aslı Emrah Akkurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Tolga tak?nt?s? hocay? da Be?ikta?? da bitirecek.
              Abicim adam belki 2. golu kurtarabilirdi . onun disinda karsi karsiya cikardi uzaktan cikardi daha ne yapsin . Tolga dami macin sucuyani?

Cenk kaleye bir gecsin yine 30 metreden yemege baslarsa hatirlarsiniz.
              formsuz adam i?te.
              surat ifadesinden bile anla??l?yor daha ne diyim.
              sanki oynamak istemiyor gibi bir hali var tolgan?n ya da ben ?ok evham yapt?m
              kaleye ?ut ?ekilince gol diyorum direk.
              zaten bakt?m istatistiklere kalemizi bulan her 2 ?uttan 1 i gol.
              gsde bu 3 ?uttan 1 i gol fbde ise yakla??k 5 isabetli ?uttan biri gol.
              kalecimiz bu istatistikle devam ederse ?ampiyonlu?u unutal?m diyorum ben.
              yani ligte fenerin kalesini bulan 40 ?ut, gs ninkalesini bulan 30 ?ut, bizim kalemizi bulan 18 ?ut var do?rumuyum

buradan ?u ??kar biz pozisyon vermiyoruz verdik mi tam gol pozisyonu oluyor

Yorum Yap

S?zle?me yine yenilensin bili? olacaksa kals?n tak?m?n ba??nda, sen bir ekol olmaya karar vermi?sen z?rt p?rt teknik adam de?i?tirerek ekol olamazs?n, hasbel kader 1 sezon ?ampiyon olmu?sun ekol olmazs?n ekol olmak uzun senelerce ayn? teknikadam ve teknik heyetle beraber olmak demek illa her sezon ?ampiyon olacan diye bir kaide yok sadece inanm??l?k var sen 2 senede tak?mda kalan hocaya aman beee yeter art?k ?ampiyon yapam?yacaksan defol git denmesine kar??y?m, vars?n olsun 4 sene daha olmayal?m ben 1 ?ampiyon olup 10 sene olmayacaksam ?ampiyon g?n? kurtarmak i?in yap?lm?? bir plan derim.. Bili? kalmal? kalmal? kalmal?...

Yorum Yap

Aslı Onur Essizoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  onur ?u yazd???n elindeki uygunsuz kadroya ra?men..... c?mlesi bile onun hoca olmad???n? g?sterir.
                  Abi adam zaten o seneyi g?zden ??kararak bu yola ??kt?. Biz istemedik mi bunu ? Hat?rlam?yor musunuz o d?nemi l?tfen abi ya ? Biz istemedik mi ne olursa olsun bize bu futbol anlay???n? yerle?tir diye ? Adam bu futbol i?in savunmaya transfer laz?m demedi mi ? B?t?n bunlara ra?men neden ?srar etti denilebilir ama hoca bir proje ba?latt? bunun a?amalar? vard? biz o a?amalardan daha birini bile ge?emeden yok olmayacak dedik pes ettik. Tabi ki sanc?l? bir s?re? olacakt? bu sanc?y? bir seferde ?ekip gelece?i kurtarmak yerine her seferinde ayn? sanc?lar? ?ekmek daha m? mant?kl? ? Ya da bizim istedi?imiz sadece seneyi, g?n? kurtarmak m? ? Bence ne istedi?imizi bilmeyenler olarak en b?y?k su?lu biziz o zaman.
                  Onur yapma be sadece defans transferi ile o i? olurmuydu sence?ayr?ca biz istedik diyorsunda biz atak futbolu oynat dedik atak futbol diyince c?mb?r cemaat sald?ral?m arkas? yayla gibi bo? klas?n demedik.d?nya ?zerinde atak futbol sistemi bir tek o sistem yok.4-4-2 ile de atak oynayabilirsin 3-4-3 ilede 4-5-1 ilede. orda dizli?ten ?ok hocan?n kafas?ndaki ?ablon ?nemli de?il mi?kendi a?z? ile 60 lar?n futbolu oynan?yor diyip gitmedimi 60 lar?n futbolu hala oynan?yor bu ligde bi?ey de?i?medi. topsuz oyunda olmayan o kadar orta sahan varken d?nen toplar? alam?yorken defans transferi yapsayd?k d?zelecekti demek ?ok iyimserlik olmuyormu? bu sistemi lay?k? ile yapan bar?a vard?. sorar?m sana messi dahil topu kaybetti?inde deli gibi pres yap?p ko?muyorlarm?yd? topu kapmak i?in.bizde kim yapt? bunu q7 mi simao mu fernandesmi guti mi? ernsti tek ba??na b?rak?p her?eyi ondan beklemedilermi?tr liginde fiziki m?cadeleye, kapal? defanslara kar?? oynanan bir oyun hakim.bu oyun yap?s?na 11 tane m?kemmele yak?n adam laz?m ki o sistem i?lesin.kalecin libero gibi olacak defans?n sert ve h?zl? olacak orta sahan sahada basmad?k yer b?rakmayacak ve forvetini s?rekli besleyecek forvetinde rakiplerin hunisi i?inden ustaca gol koklayacak. demba ba diyoruz adam tek ba??na rakip defans?n aras?nda kayboluyor avrupa ma?lar?nda yaz?yor ama.niye? ??nk? avrupa tak?mlar? en az?ndan top oynamaya ?al???yor ba yetene?ini g?stecek alan buluyor.bizde ise rakip resmen ceza sahas?na kamp kuruyor.orta sahada tekme tokat indiriyo.bu ortamda schuster kalsayd? iyi olacakt? demek bana pek sa?l?kl? gelmiyor.hoca dedi?in elindeki malzemeye g?re oyun stratejisi sistemi geli?tirir. senin elinde bulgur varken y?netim senden pirin? pilav? istiyorsa orda ??k?p ben bunu yapamam bu malzeme ile istedi?iniz olmaz diyebiliyorsan benim g?z?mde hocas?nd?r. bili? ide ele?tiriyorum mesela ama ?u kadar?n? s?yliyim bili? schustere g?re 10 kat daha iyi bir hoca.en az?ndan elindeki kadroyla ?o?u zaman en iyisini ??kar?yor bili? in s?k?nt?s? ise ba?ka yerde oda ayr? bir konu.
                  100 kat?l?yorum yoruma. ligi ?zetlemi?sin. i?te burada biz hakemden gol yiyiyoruz, normalde hakemin o orta sahada tekme tokat oynayan tak?mlar?n de?il top oynayama ?al??an tak?m yan?nda olmas? gerek, ama yok adam topa bakmadan gelip tekme at?yor sadece faul tekme yiyen adam sinirlenince ona kart veren eyyamc? ?erefsizler y?z?nden oluyor ne olursa. hakemler pozisyon gere?i de?il faul yapm?? olmak i?in faul yapan adama sar? kart? verse ikinci de atsa , bak ne oluyor o zaman.

fb nin gs nin ma?lar?nda ?yle de?il, hat?rlay?n alexe faul yapan adam cart kart? yerdi, e adama faul yapamay?nca rakip adam golde at?yordu assist de yap?yordu sonra Alex iyi dakikada iki faul yap?lan ve rakibe kart ??kmad??? i?in sinirlenen Guti k?t? ?ylemi ?

Yorum Yap

Aslı Halil Nuri Yurdakul tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    del bosque T?gana(kadroyla sacmalamasa sampiyon olabilirdik) RAsim KAra densin anlar?m cunku tak?mda bir?eyler oturmaya ba?lam??t?
                    fb ma??na yedek stoper olmadan cikan Aurelio'ya stoper yap?p Sivok'u kadroya almayan Schuster
                    Schuster, Nobreyi 10 numara pozisyonun da oynatt? fakat bunun tek sebebi ?nde bask? ve pres ?zelli?inden yararlanmak i?indi..
                    Yoksa schuster de biliyor ki nobre n?n o pozisyona uygun bir futbolcu olmad???n?..
                    Fb mac?nda s?vokla tart?sma yasam?st? ondan dolay? s?vok u kadroya almam??t?..
                    K?rm?z? karttan sonra sivok girse bile ne de?i?ecekti ki..?leriden bir oyuncu c?kart?p savunma oyuncu ald? d?yeceklerd?..

Yorum Yap

Bilic ile 3 y?l daha devam edilmeli.

?stikrar sa?lanmazsa her ?ey en ba?a d?ner. Futbolcular?n bu kadar sevdi?i bir hocay? g?ndermek ahmakl?kt?r.

Yorum Yap

Savunma transferiyle sadece bir a?ama ge?ilecekti. O seneki en ?nemli a?ama oyunculara yer tutmas?n? ??retmek, savunmay? ilerde kurup ?izgi savunma ve tak?m halinde hareket edebilmeyi geli?tirmekti. Schuster bunu yapmaya ba?lam??t? asl?na bakarsak ama ikinci devre gene y?netimin sa?ma sapan beklentiler yaratarak, yap?lanma i?inde olan tak?m?n 17 de 17 yapaca?? z?rvas?n? ortaya at?p bir de ?st?ne ?BB ma?? rezaletini ya?ay?p, fener ma??yla da buna mum dikince olay bitmi? oldu. Evet Schuster 2. devre fazlas?yla kendine ters hamleler de yapt? ama zaten o d?nem art?k Schuster in kontrol?nden ??km??t? tak?mda olaylar. Mustafa Denizli dedi?iniz y?netim i?ini en iyi yapan adam bile bu z?rvalarla u?ra?amay?p koy veren bir adam Schuster mi medyan?n, y?netimin, taraftar?n anlams?z bask?lar?yla ayakta duracakt?. T?rkiye ligindeki futbol ve insanlar?n yakla??m?n? ele?tirmek yerine Schuster i ele?tirmem ben. Ayn? ?ekilde Bilic in de yan?nda olurum. Bu adamlar devrim niteli?inde i?lere giri?iyorlar ve zaten ba?ka da bir kurtulu? yolu yok. Schuster o ilk senesinde sadece bir zihniyet ile u?ra?t? bunu ba?arabilirse transferler ve altyap?y? da ona g?re geli?tirip uzun y?llar devam edecek bir yap? olu?turabilirdi. Olu?turamaya da bilirdi. Ama biz b?yle her ba?lad???m?z halt? yar?da b?rak?rsak zaten hi? bir ?eyi sa?l?kl? anlayamayaca??z. ?ki ad?m yol da ilerleyemeyece?iz.

Yorum Yap

?ncelikle Bili?'in sonuna kadar arkas?nday?m ve hepimizinde destek olmas? gerekti?ini d???n?yorum. Zaten duygusal bir kul?p oldu?umuz i?in, gidecek mi kalacak m? gibi bir arada kalmay? ?uan kald?ramay?z, hocada futbolcularda camiada kendinden emin olmal? ki olas? ?ampiyonluk ?ans?m?z arts?n. Aksi durum bize zarar verir.

Schuster'e gelince, zaman?nda ne kadar destek oldu?umu takip edenler bilir. Bunun i?in Demir?renci olmakla bile su?land?k. Schuster konusunda Onur Essizo?lu karde?imin s?ylediklerine tamamen kat?l?yorum. ?o?unluk hucum futbolu sistemini destekliyorduk ama gelen ma?lubiyetler sonras? ?ok ucuz bir bak?? a??s?yla hocay? ast?k. Sistemi oturtabilmek i?in bu ac?lara katlanmak zorundayd?k bunu beceremedik. ?ki senelik bir s?re? sonunda istedi?i transferleri kadroya katarak bunu ba?abilirdi. En az?ndan gitse bile, kul?p olarak hucum futbolu felsefesine sahip olmu? olacakt?k. Ama tabi b?t?n bunlar?, Schuster geri gelsin diye yazm?yorum o tren ka?t? art?k.

Bili? meselesi ?ok kar???k, Bili? ger?ekten ciddi hatalar yap?yor, ama bu yapt??? hatalardan ders almay?da biliyor. Bili?'in bu hatalar?na tahamm?l edip edememe durumu bizim tercihimiz. ?rne?in, ma? ?ncesinde arkada?larla konu?urken, Necip'le ba?larsa hi? ?ans?m?z yok diyorduk. Necip'le ba?lad? ve sonu? ortada. Bunu nas?l bir psikolojiyle yap?yor bilmiyorum ama bu tarz hatalar? yap?yor. Zaman?nda Pedro Franco yerine 34 l?k Escude'de ?srar etmesi gibi. Bu ?rnekler ?o?alt?labilir...

Sonu? olarak, Bili? ile devam edilmesinden yanay?m, tahamm?ls?z arkada?lara tavsiyemde, en az?ndan sezon sonuna kadar Bili?'in ve tak?m?n psikolojisini bozmayal?m. ??nk? bence ?ampiyonluk yolunda en b?y?k engellerimizden birisi psikoloji...

Yorum Yap

iki ?eyi birbirine kar??t?r?yoruz,
                            ben bili?'in hata yapt???n? s?yl?yorum bana istikrar diyor herkes.
                            bili?'e teneke ba?lamak amac?nda de?ildir kimse, ama inat??l???ndan vazge?ip ger?ekleri g?rmeye ba?lamazsa bize bir ka? y?la daha mal olaca?? da a??kt?r.
                            bana istikrar diyenlerin, do?ru istikrar i?in ?nerilerini bekliyorum o zaman.
                            ??nk? "yanl??" ile "istikrar" kelimesi bir arada olmaz.

Yorum Yap

Aslı Cetin Ozbilen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              ?ncelikle Bili?'in sonuna kadar arkas?nday?m ve hepimizinde destek olmas? gerekti?ini d???n?yorum. Zaten duygusal bir kul?p oldu?umuz i?in, gidecek mi kalacak m? gibi bir arada kalmay? ?uan kald?ramay?z, hocada futbolcularda camiada kendinden emin olmal? ki olas? ?ampiyonluk ?ans?m?z arts?n. Aksi durum bize zarar verir.

Schuster'e gelince, zaman?nda ne kadar destek oldu?umu takip edenler bilir. Bunun i?in Demir?renci olmakla bile su?land?k. Schuster konusunda Onur Essizo?lu karde?imin s?ylediklerine tamamen kat?l?yorum. ?o?unluk hucum futbolu sistemini destekliyorduk ama gelen ma?lubiyetler sonras? ?ok ucuz bir bak?? a??s?yla hocay? ast?k. Sistemi oturtabilmek i?in bu ac?lara katlanmak zorundayd?k bunu beceremedik. ?ki senelik bir s?re? sonunda istedi?i transferleri kadroya katarak bunu ba?abilirdi. En az?ndan gitse bile, kul?p olarak hucum futbolu felsefesine sahip olmu? olacakt?k. Ama tabi b?t?n bunlar?, Schuster geri gelsin diye yazm?yorum o tren ka?t? art?k.

Bili? meselesi ?ok kar???k, Bili? ger?ekten ciddi hatalar yap?yor, ama bu yapt??? hatalardan ders almay?da biliyor. Bili?'in bu hatalar?na tahamm?l edip edememe durumu bizim tercihimiz. ?rne?in, ma? ?ncesinde arkada?larla konu?urken, Necip'le ba?larsa hi? ?ans?m?z yok diyorduk. Necip'le ba?lad? ve sonu? ortada. Bunu nas?l bir psikolojiyle yap?yor bilmiyorum ama bu tarz hatalar? yap?yor. Zaman?nda Pedro Franco yerine 34 l?k Escude'de ?srar etmesi gibi. Bu ?rnekler ?o?alt?labilir...

Sonu? olarak, Bili? ile devam edilmesinden yanay?m, tahamm?ls?z arkada?lara tavsiyemde, en az?ndan sezon sonuna kadar Bili?'in ve tak?m?n psikolojisini bozmayal?m. ??nk? bence ?ampiyonluk yolunda en b?y?k engellerimizden birisi psikoloji...
                              ?etin,
                              Sen yazarken ben de yazm???m
                              Bili? istifa demiyoruz zaten, b?yle bir kampanyam?z da yok.
                              Ama Bili? hatalar?ndan ders al?yor c?mlene kat?lm?yorum, alm?yor.
                              Franco'yu hata yapt???n? g?rd??? i?in oynatmad?, mecbur kald??? i?in oynatt?, laz?m olmasa yine de oynatmazd?.
                              Kayseri ma??nda Necip'i g?ren hi? bir TD hemen arkas?nda derbide sahaya s?rmez, bu nas?l ders almakt?r?
                              Necip pa?an?n morali bozulmas?n? Ba?lar?m onun moraline, milyonlarca taraftar?n morali ne olacak? O kadar para al?p naz yapma l?ks? yok bu pa?alar?n.

Yorum Yap

Aslı Tekin Karcik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Halil Nuri Yurdakul tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Schuster, Nobreyi 10 numara pozisyonun da oynatt? fakat bunun tek sebebi ?nde bask? ve pres ?zelli?inden yararlanmak i?indi..
                                Yoksa schuster de biliyor ki nobre n?n o pozisyona uygun bir futbolcu olmad???n?..
                                Fb mac?nda s?vokla tart?sma yasam?st? ondan dolay? s?vok u kadroya almam??t?..
                                K?rm?z? karttan sonra sivok girse bile ne de?i?ecekti ki..?leriden bir oyuncu c?kart?p savunma oyuncu ald? d?yeceklerd?..
                                Tekin kardesim bunlar hep Schuster sevgisinden yazd???n?z seyler
                                nobrr kim 10 numara oynayacak onde bask? illaki 10
                                numarayla yap?lmaz 10 numaran?n hi?bir ozelligini ta??mayan adam onde bask? icin 10 numara oynayacak oyle m? yapmay?n boyle futbol mant??? olur mu
                                sivok fb mac?nda kadroda yoktu zaten o y?zden karttan sonra Aurelio'ya oraya ?ekti
                                bunlar sadece iki ornek
                                ne defans ikilisini oturttu ne ortasahayi hi?bir?ey yapmad? sistem oturtma ad?na
                                cok daha fazla sacmalama yazar?m da nas?l olsa hepsinin bir nedeni cikar bak?? ac?lar?ndan dolay?
                                Schuster hayat?nda bir yerde 4-5 y?l kalmam?? oyle bir ornegi yok biz kalsa sistem oturtacakt? diyoruz herneyse gelmi? gecmis oldu
                                sadece ismi gecti diye yazd?m bence hatalar?ndan zerre kadar ders almayan kafas?n?n dikinde berbat ?tesi bir teknik direktordu sana gore
                                cok iyiymis...hay?rl?s? diyelim kardesim o zaman

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X