Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bilicin elindeki kadro sinirli gercekten.bir anda zaten az mevcutlu kadromuz iki uc sakat verince formasyon degistirmek zorunda kalabiliyoruz..

Yorum Yap

hemen g?ne? a?m??.yaln?z durum o kadar iyi de?il arkada?lar b?yle kapanan tak?mlara kar?? her zaman b?yle ?ansl? olup ta gol atamayabilirsiniz hele birde verilmeyen k?rm?z? verilirse her ?ey olabilir o ma?ta.tak?m hala bu tip defanslar? a?am?yor avrupa ma?lar? bizi hep yan?lt?yor o ma?larda rakipler a??k oynuyor o tip tak?mlara kar?? gayet iyiyiz sorun yok.ama tr ligine d?n?nce y?zde 80 ni kapal? defans oynuyor ve s?rekli duvara ?arpar gibi gidip gidip d?n?yoruz.millet demba ya k?z?yor gol? yok diye avrupa ma?lar?nda adam alan buluyor pozisyona giriyor at?yor ka??r?yor.tr liginin ?u hali ile maalesef ?ok gol atmas? zor.tr liginde yan?nda mutlaka biri olmal? pektemek gibi.t?m bunlar? d?zeltecek ki?i hoca bu ma?ta buldu?un pozisyon gol oldu hakemde etki etti ve 3 puan? ald?k ama her zaman b?yle olmaz ?zellikle hakemler art?k iyice kar??nda olacakt?r bu ma?tan sonra. hala 1-0 lar?n ?st?ne yat?yoruz hala 2 yi bulam?yoruz tek art? sosa ??kt?ktan sonra pektemek in al?nmas? ama eminim rakip bal?kesir de?ilde eski?ehir sivas kas?mpa?a olsayd? emin olun oyuna giren oyuncu necip olurdu.hoca ne zamanki bu tak?mlara kar??da korkmadan b?yle de?i?iklikler yapar ve yine art? olarak 2. gol? kovalar o zaman benim kafamdaki soru i?aretleri de son bulur.ben hala bili? teki bu de?i?imi bekliyorum.

Yorum Yap

Aslı Gokhan Kal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        hemen g?ne? a?m??.yaln?z durum o kadar iyi de?il arkada?lar b?yle kapanan tak?mlara kar?? her zaman b?yle ?ansl? olup ta gol atamayabilirsiniz hele birde verilmeyen k?rm?z? verilirse her ?ey olabilir o ma?ta.tak?m hala bu tip defanslar? a?am?yor avrupa ma?lar? bizi hep yan?lt?yor o ma?larda rakipler a??k oynuyor o tip tak?mlara kar?? gayet iyiyiz sorun yok.ama tr ligine d?n?nce y?zde 80 ni kapal? defans oynuyor ve s?rekli duvara ?arpar gibi gidip gidip d?n?yoruz.millet demba ya k?z?yor gol? yok diye avrupa ma?lar?nda adam alan buluyor pozisyona giriyor at?yor ka??r?yor.tr liginin ?u hali ile maalesef ?ok gol atmas? zor.tr liginde yan?nda mutlaka biri olmal? pektemek gibi.t?m bunlar? d?zeltecek ki?i hoca bu ma?ta buldu?un pozisyon gol oldu hakemde etki etti ve 3 puan? ald?k ama her zaman b?yle olmaz ?zellikle hakemler art?k iyice kar??nda olacakt?r bu ma?tan sonra. hala 1-0 lar?n ?st?ne yat?yoruz hala 2 yi bulam?yoruz tek art? sosa ??kt?ktan sonra pektemek in al?nmas? ama eminim rakip bal?kesir de?ilde eski?ehir sivas kas?mpa?a olsayd? emin olun oyuna giren oyuncu necip olurdu.hoca ne zamanki bu tak?mlara kar??da korkmadan b?yle de?i?iklikler yapar ve yine art? olarak 2. gol? kovalar o zaman benim kafamdaki soru i?aretleri de son bulur.ben hala bili? teki bu de?i?imi bekliyorum.
        ?ncelikle ?u ma?? hakemle kazand?k demeyelim art?k,tamam pozisyon k?rm?z?yd? hoca da dahil hepimiz kabul ettik ama o ma?ta 3 tane de k?rm?z? yesek bal?kesirin gelip bize gol atacak ne oyunu nede gucu vard?.Ma?? tek pozisyona giremeden tamamlad?lar adamlar zaten sahaya futbol oynamak i?in ??kmam??lard?.Son zamanlarda skor 1-0 olmas?na ra?men ilk defa gol yemeyece?imizi bilerek izledim ma??,heyecan yapmad?m.Ama ?u konuda hakl?s?n hemen ?yle havalara falan girmemeliyiz.Daha ?ok eksi?imiz var.En ba?tanda kadro eksik.Devre aras?na en az 2 kaliteli oyuncu ?art.Sonrada dedi?in gibi kapal? defanslar? a?man?n bir yolunu bulmal?y?z.Ligde Demba Ba ile Pektemeki muhakkak bir arada oynatmal? hoca,?unku orta sahadan Olcay d???nda skora katk? yapan oyuncu yok.Birde tabiki sakatl?klara ?ozum bulunmal?.?u olay? adam gibi ara?t?rmal? y?netim ama maalesef ?anss?zl?k diye ge?i?tiriyorlar.Bu sorunlar? ?ozemezsek ?ampiyon olamaz bu tak?m...

Yorum Yap

Aslı Cihan Yaman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Gokhan Kal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          ?ncelikle ?u ma?? hakemle kazand?k demeyelim art?k,tamam pozisyon k?rm?z?yd? hoca da dahil hepimiz kabul ettik ama o ma?ta 3 tane de k?rm?z? yesek bal?kesirin gelip bize gol atacak ne oyunu nede gucu vard?.Ma?? tek pozisyona giremeden tamamlad?lar adamlar zaten sahaya futbol oynamak i?in ??kmam??lard?.Son zamanlarda skor 1-0 olmas?na ra?men ilk defa gol yemeyece?imizi bilerek izledim ma??,heyecan yapmad?m.Ama ?u konuda hakl?s?n hemen ?yle havalara falan girmemeliyiz.Daha ?ok eksi?imiz var.En ba?tanda kadro eksik.Devre aras?na en az 2 kaliteli oyuncu ?art.Sonrada dedi?in gibi kapal? defanslar? a?man?n bir yolunu bulmal?y?z.Ligde Demba Ba ile Pektemeki muhakkak bir arada oynatmal? hoca,?unku orta sahadan Olcay d???nda skora katk? yapan oyuncu yok.Birde tabiki sakatl?klara ?ozum bulunmal?.?u olay? adam gibi ara?t?rmal? y?netim ama maalesef ?anss?zl?k diye ge?i?tiriyorlar.Bu sorunlar? ?ozemezsek ?ampiyon olamaz bu tak?m...
          ma?? hakemle kazanmad?k sadece sonuca tesiri olabilecek bir hata yapt?.bencede sabaha kadar oynasak balkes gol atamazd? hatta dahada ileri gidiyorum ve iddaa ediyorum k?rm?z?y? verseydi belkide farkl? kazan?rd?k.ama bunu medyaya anlatamazs?n onlara g?re k?rm?z? verildi?i anda sanki ma? 1-1 olacakm?? gibi bir alg? var.sercan bile hakem puan yada puanlar?m?z? ald? dedi ma?tan sonra.sanki biz 10 ki?i kal?nca kabak gibi a??lacakm???z gibi bir alg? olu?tu herkeste.demba ba oyundan ??kard? sivok girerdi aynen devam ederdik.fb 10 ki?i kald?da ne oldu 1-1 den 2-1 yapt?lar 10 ki?i ile.?ok fena alg? y?netimi yap?l?yor konu biz olunca abartt?k?a abart?yorlar burda y?netimin masaya vurup ?akallar? uzakla?t?rmas? laz?m.

Yorum Yap

Mourinho Interdeyken 10 ki?i Barcelona'ya kar?? savunma yapm?? , ma? 0-0 bitmi? Inter turu atlam??t?. T?m lig ma?lar?nda ?u ana dek tak?mlarda bize Inter gibi 10 ki?i savunma yap?yor. Zor olacak b?yle ma?larda 0-1 skor iyi skordur hi? yoktan 3 puand?r. Dikkat ederseniz tak?m , rakip futbol oynamaya ?al??an tak?m ise e?er (arsenal , tottenham) g?zel futbol oynam??t?r.. T?rkiye liginde top oynamaya ?al??an ka? ekip var , hepsi duvar ?rme derdinde.

Hocam sen Be?ikta?'? kalbinde ya??yorsun. Ya?amaya devamm..

Yorum Yap

Hoca bugun bi programa konuk olacakti sanirim bilgisi olan var mi.

Yorum Yap

Hocam senden iste?im devre aras?nda a??rl???n? koyup transfer yapt?rman.Biliyorum bu yonetim yeteri kadar arkanda durmuyor ama sende biraz di?imi goster.Bu tak?m?n bariz olarak transfere ihtiyac? var.1 oyuncu bile sakatlansa s?k?nt? ya??yoruz.En az 2 tane kaliteli oyuncu ?art e?er ?ampiyon olmak istiyorsak tabi...

Yorum Yap

Aslı Abdullah Gorkem Candan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Aslı Caner Konca tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Pe?eteye kadro yaz?l?p ?smarlama hocaya verilcek nerdeyse ,ke?ke her?ey burda ?unu orda oynat,bunu tak?mdan kesme diyecek kadar kolay olsa..Bilgisayar oyunlar? gibi kolay olmuyo malesef ,futbolcunun ma?l?k performanslar? da etkiliyo oyunu.Hocan?n yeterinden fazla kafa yordu?unu d???n?yorum.2 ma? tak?m k?t? gitti diye g?nderilecek bi hoca de?il Bilic.
                  Futbol araba siyaset.. bu ulkede bu konular acildimi herkes bilge oluyor malesef
                  7/24 i?inde oldu?un bi?eyde bilgi sahibi olmak ta bir bizim ?lkede garipseniyor nedense.
                  Ne demi? Mourinho "at-jokey"
                  Yani kasmaya gerek yok. Adam fikrini yazacak hele ki hayat?nda b?y?k yer kapl?yorsa ve buras? da forumsa.
                  Her hocan?n bi tak?nt?s? vard?r. G?zelim Schuster 10 numara nobre ye ve erhan g?ven e takm??t?. Ne diyelim hocan?n bi bildi?i vard?r m? diyelim.

Yorum Yap

http://www.ligtv.com.tr/haber/bilic-...rla-ne-konustu

http://alkislarlayasiyorum.com/iceri...nlikle-kirmizi

Yorum Yap

Aslı Yusuf Kazanci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Hoca bugun bi programa konuk olacakti sanirim bilgisi olan var mi.
                      yar?n LigTV diye hat?rl?yorum.

Yorum Yap

Aslı Volkan Surme tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Aslı Abdullah Gorkem Candan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Aslı Caner Konca tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Pe?eteye kadro yaz?l?p ?smarlama hocaya verilcek nerdeyse ,ke?ke her?ey burda ?unu orda oynat,bunu tak?mdan kesme diyecek kadar kolay olsa..Bilgisayar oyunlar? gibi kolay olmuyo malesef ,futbolcunun ma?l?k performanslar? da etkiliyo oyunu.Hocan?n yeterinden fazla kafa yordu?unu d???n?yorum.2 ma? tak?m k?t? gitti diye g?nderilecek bi hoca de?il Bilic.
                        Futbol araba siyaset.. bu ulkede bu konular acildimi herkes bilge oluyor malesef
                        7/24 i?inde oldu?un bi?eyde bilgi sahibi olmak ta bir bizim ?lkede garipseniyor nedense.
                        Ne demi? Mourinho "at-jokey"
                        Yani kasmaya gerek yok. Adam fikrini yazacak hele ki hayat?nda b?y?k yer kapl?yorsa ve buras? da forumsa.
                        Her hocan?n bi tak?nt?s? vard?r. G?zelim Schuster 10 numara nobre ye ve erhan g?ven e takm??t?. Ne diyelim hocan?n bi bildi?i vard?r m? diyelim.
                        Kimse fikrini s?ylemesin demiyoruz,fikir sahibi olmakla,bilgi sahibi olmak ayr? ?eyler..

Problem sanki hocan?n yapt??? i? ?ok kolaym?? gibi g?sterilmesi,bi yenilgide ya da k?t? oyunda sayg?s?zca davran?lmas?.

Yorum Yap

Hoca Ligtv'de canl? yay?nda.

Yorum Yap

En son düzenleyen Kemal Turgut; 09-10-2014, 22:00.

Yorum Yap

Ahahhahahaha Bilic fena ayar veriyor Omer Guvenc'e

Yorum Yap

Atara geldi

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X