Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Yine ma? ma? puan analizleri ba?lam??
    Ve hep dedi?im gibi normalde ihtimali varsa bile biz yazd?ktan sonra o ihtimal yok

Yorum Yap

partizan ve ba?ak?ehir ma?lar herkes i?in kritik hocam... hatalar?ndan ders ??kar?rs?n umar?m

Yorum Yap

K?zmay?n ama bence bu tak?m?n ilac? Ersun Yanal d?r.
        T?rkiye deki ?ampiyonluk anahtar? kondisyondur. Onu da en iyi yapan o.

Yorum Yap

Aslı Doruk Kaymak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Emrah Akkurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Tolga tak?nt?s? hocay? da Be?ikta?? da bitirecek.
          Abicim adam belki 2. golu kurtarabilirdi . onun disinda karsi karsiya cikardi uzaktan cikardi daha ne yapsin . Tolga dami macin sucuyani?

Cenk kaleye bir gecsin yine 30 metreden yemege baslarsa hatirlarsiniz.
          formsuz adam i?te.
          surat ifadesinden bile anla??l?yor daha ne diyim.
          sanki oynamak istemiyor gibi bir hali var tolgan?n ya da ben ?ok evham yapt?m
          kaleye ?ut ?ekilince gol diyorum direk.
          zaten bakt?m istatistiklere kalemizi bulan her 2 ?uttan 1 i gol.
          gsde bu 3 ?uttan 1 i gol fbde ise yakla??k 5 isabetli ?uttan biri gol.
          kalecimiz bu istatistikle devam ederse ?ampiyonlu?u unutal?m diyorum ben.

Yorum Yap

Aslı G?kay G?kdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Adamlar yap?yor

[ATTACH]5089[/ATTACH]
            G?kay,

Adamlar? ?ok ?rnek ald???n i?in mi kovalad?n ?nder ?zen ' i ? Kaleci departmanindan,atletik yap?ya yapt??? her ?eyi ele?tirdin.

Yorum Yap

Aslı ?zcan S?nmez tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Aslı Onur Essizoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              @G?kay

Ya karde?im sen sabah Jose gelse bu oyunculardan farkl? bir ?ey yaratamaz demiyor muydun Hatta ben de destek vermi?tim. Gelecekse psikolojik destek yapabilecek biri gelsin Bilic in yan?na ba?ka hoca gelmesinin ne faydas? var anlamad?m ? Schuster haydi h?cum diyince senin de dedi?in gibi Motta, Atiba, Veli falan harikalar yaratmaya m? ba?layacak ?
              Ya oyunculardan yine farkl? bir?ey yaratamazlar tabiki eldeki malzeme belli harikalar yarat?lacak bir?ey yok psikolojik olarak toparlarlar zaten.

Yazd???m isimler zaten tecr?beli isimler hocal??? b?rakt?lar o y?zden faydal? olurlar diye d???nd?m

Mesela Schuster kafa olarak rahatlat?r Bilic'i , schuster derbilerde biraz daha cesur ve sakin davran?yordu o konuda yard?mc? olur bence.
              Hocan?n yan?na hoca gelmesi normal ?artlarda mant?kl? de?il ama dortmund bayern ma??nda sammer ile guardiola'n?n sevincini g?r?nce ?ok imrendim valla 2'side hoca sonu?ta.
              schuster ve bilic efsane olur hakkaten
              Schuster'in oldugu yerden bir cacik olmaz.Bilic 10 Schuster eder gozumde.

Yorum Yap

Ses acamiyorum,videoda ne diyor ?

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Ses acamiyorum,videoda ne diyor ?
                  Bilic Alpere omuz atm?? tahrik etmis
                  fahiseye kufur etmi? fahi?e hic orali olmam?? hemen uzakla?m??
                  duymaman daha iyi bosver))
                  En son düzenleyen Halil Nuri Yurdakul; 04-11-2014, 02:04.

Yorum Yap

Adamlar yap?yor

[ATTACH]5089[/ATTACH]
                    G?kay,

Adamlar? ?ok ?rnek ald???n i?in mi kovalad?n ?nder ?zen ' i ? Kaleci departmanindan,atletik yap?ya yapt??? her ?eyi ele?tirdin.
                    Ben ?nder ?zen'i kovalamad?m

G?rev s?resinde hep savundum ancak sadece yal??n transferi sebebi ile ?ok fazla ele?tirdim bu transfer ger?ekle?memeli dedim , ger?ekle?irse gitmeli dedim.

Gitti?i zaman da abart?lacak bir?ey yok yolu a??k olsun zaten g?revi boyunca ona verilen mevcut imkanlar? sebebi ile ?ok fazla fark yaratamad? dedim.

Ayr?ca sammer guardiola ikilisinin bilic ?nder ?zen ikilisi ile pek bir alakas? yok.

Yorum Yap

g?nayd?n herkese... yaz?lanlar? okudum konu umudumuzun bitip bitmemesi de?il biz taraftar olarak her zaman umutluyuz.ancak tak?m ?ok k?r?lgan k?rm?z? kart yenilgi ya?ay?nca ters d?z oluyorlar.ge?en y?lda b?yle iyiydik hat?rlay?n gs ma?? ve sonras? ne hale geldik.?ekincemiz yine ayn? durumlar?n bu senede olmas?. bir umudumuz var asl?nda hocam?z?n ge?en y?ldan deneyimli olup bu kriz ortam?ndan tak?m? ??karmas?. e?er bu ortamdan tak?m? galibiyetlerle ??kar?rsa ozaman kimsenin ne hocaya ne tak?ma bi?ey diyece?ini sanm?yorum ama herkesin hocadan beklentisi bu, 2 yenilgi ile da??l?p giden tak?m olacaksak orda oturup bi d???nmemiz laz?m.hem hocay? hem oyuncular?.
                      oy?zden bu ba?ak?ehir ma?? ?ok ?nemli 3 puan ?art ?z g?venin tazelenmesi a??s?ndan ama tersi olur bir ma?lubiyet daha al?rsak bu ya??nda gs li hamit in bile mazeret olarak sundu?u ?zg?venimiz kayboldu,kazanarak ?z g?ven sa?lamam?z laz?m s?z? gen? ekibimizde y?k?m olu?turabilir.bunlar? ?imdiden yaz?nca felaket tellal? yapmay?n insanlar? sadece olabilecekler yaz?l?yor.

Yorum Yap

Schuster'in oldugu yerden bir cacik olmaz.Bilic 10 Schuster eder gozumde.
                        As?l Schuster i 6 ayda g?nderen zihniyetten ve ?lkeden bi cac?k olmaz bana kal?rsa karde?im. Bilic de Schuster de adam?n has?d?r. ?kisi de bu ?lkede 10 tane ?smail Kartal ederler ama i?te gel g?r ki adam?n elindeki kadroda Diego yedek kalabiliyor biz dev?irme oyuncularla d?nyada yap?lacak en zor i?leri yani topa h?kmetmeyi, pas oyunu oynamay? ve bunu kal?c? hale getirmeyi deniyoruz. Schuster bunu ?ok radikal bir ?ekilde denedi, Bilic daha sa?lamc? davran?yor. ?u zamana kadar gelebilmesinin sebebi de o zaten. Schuster ?yle keskin girdi ki bu mental kapasiteyi y?kseltme i?ine Necip Ersan gibi bug?n sayd?r?lan oyuncular?m?z o zamanlar ofansif a??dan dahi ?ok b?y?k beklentilerle izleniyorlard?. ?zellikle Necip Guti nin de yard?m?yla ?ok iyi yerlere gelir diyorduk bir ?o?umuz. Tak?ma resmen s?f?rdan bir zihniyet a??lamaya ?al???yordu adam. He bunu isteyen bizdik, bizim y?netimdi. Sen deseydin Schuster e ya hac? s..et ?imdi modern futbolu falan bi ma? kazanal?m arkada? o da ona g?re kontra atak futbolu oynar elindeki y?ld?zlarla bir yere gelirdi. Ama adam resmen g?z g?re g?re APA?IK bir ?ekilde ?ok zor bir sistemi hem de elindeki b?t?n uygunsuz savunma oyuncular?yla denedi. ?stemeseydiniz o zaman adamdan karde?im. Sene ba?? her ma? ??lg?nlar gibi rakipleri sahas?na hapsederken herkes kendinden ge?iyordu. 2 sene dayansan?z olacak transferlerle o tak?m ge?en sene belki de ?ampiyondu. ?lk senesinde Schuster 10. bile olabilirdi ama devam?nda iyi ?eyler olaca?? kesindi. Neyse Bilic e nasip olsun umar?m.

Yorum Yap

onur ?u yazd???n elindeki uygunsuz kadroya ra?men..... c?mlesi bile onun hoca olmad???n? g?sterir.

Yorum Yap

Aslı Gokhan Kal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            onur ?u yazd???n elindeki uygunsuz kadroya ra?men..... c?mlesi bile onun hoca olmad???n? g?sterir.
                            Abi adam zaten o seneyi g?zden ??kararak bu yola ??kt?. Biz istemedik mi bunu ? Hat?rlam?yor musunuz o d?nemi l?tfen abi ya ? Biz istemedik mi ne olursa olsun bize bu futbol anlay???n? yerle?tir diye ? Adam bu futbol i?in savunmaya transfer laz?m demedi mi ? B?t?n bunlara ra?men neden ?srar etti denilebilir ama hoca bir proje ba?latt? bunun a?amalar? vard? biz o a?amalardan daha birini bile ge?emeden yok olmayacak dedik pes ettik. Tabi ki sanc?l? bir s?re? olacakt? bu sanc?y? bir seferde ?ekip gelece?i kurtarmak yerine her seferinde ayn? sanc?lar? ?ekmek daha m? mant?kl? ? Ya da bizim istedi?imiz sadece seneyi, g?n? kurtarmak m? ? Bence ne istedi?imizi bilmeyenler olarak en b?y?k su?lu biziz o zaman.

Yorum Yap

Bence t?m olanaksizliklara ra?men bir futbol ekolu olu?turmaya ?al??t???n? g?sterir ki sadece 2 transfer d?nemi daha sabredebilseydik ta? gibi bir tak?m ve sisteme sahip olabilirdik.

?imdi ayn? ?ey bilic i?in ge?erli t?m olanaksizliklara ra?men elindeki her adam?n performans?n? yukar? cekmeyi ba?ard? ve her ?eye ra?men ligin en iyi futbol oynayan takimiyiz. Sadece stadimizin olmasi bile bu sene +5 puan yazard?rirdi tabloya.

GT-I9300 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Mustafa Zeybek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Vay be 2 hafta ?ncesine kadar ?ampiyonduk. ?n?ne gelene fark at?yorduk. Bilic b?y?k hocayd?. 5 y?l s?zle?me yeniliyorduk.
                                ?imdi ?n?m?zdeki 6 haftada hi?bir ma?ta 3 puan alamayacak kadar k?t? tak?m ve hocaya sahibiz.

Bizim kadar u?larda ya?ayan taraftar yoktur.

2 hafta ?nce tak?m bu saatten sonra kotu de gitse arkanday?z hocam deniyordu,acilen s?zle?me yenilenmeli deniyordu ?imdi bak?yorum da Bilic gitsin.Olay Bilic,S.Aybaba,Schuster...de?il.Biz bu zihniyetten kurtulmad?k?a hi? bir yol alamay?z...

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X