Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Tufan Tokadci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Halit Taner Uckac tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Lucescuyu anlar?mda rasim kara gelsin diyen oldu ya. Yok scala gelsin

Sent from my iPad using Tapatalk
    Rasim Kara d?nemini ?ok hat?rlam?yorum,ancak ?evremizden s?rekli duydu?umuz kadar?yla iyi hocaym?? ve baya hakk? yenmi? abi.
    Ancak Scala'y? ben be?enirdim,Halilagic'in sakatlanmas? ve yerine stoper alamamak b?t?n planlar?n? mahvetmi?ti.
    Tabi ?u an ?ok ya?l? ama o d?nemdeki futbolu be?eniyordum,Marcus M?nch ve Nihat Kahveci kanatlar? belkide tarimizin en iyi kanatlar?yd?.
    Bunu Scala gelsin diye s?ylemiyorum,zaten ya?land?da,hep kalmas?n? isterdim iyi hocayd?.

Bilmiyorum belki gencler rahatsiz olabilir fakat misal scala schusterden bin kat daha iyi bir hocaydi.

Balkonunuza - caminiza bayrak asin
    Ben Schuster'i hoca olarak g?rm?yorum abi,isteyende k?zabilir problem yok.
    Ligin ilk ma??n?n en iyisi Bobo'yu bir sonraki hafta 18 ' e almay?p,Nobre'den 10 numara yapan ve 1 sene boyunca tak?m savunmas?na zerre ?nem vermeyen adam? hoca olarak g?rm?yorum, h?cum ayaklar?n?n kalitesine ra?men 0 pozisyon 300-400 yan pasla biten ma?lar? iyi futbol diye yutturmaya ?al??t?rd?lar.Real Madrid'i felan ?al??t?rm?? olmas?da umrumda de?il,tarihimizin en iyi kadrolar?ndan biri hi? oldu sayesinde.

Bilic ve Schuster'i k?yaslamak fazlas?yla gaflet i?eriyor,Bilic geldi?i g?nden bu yana tak?m olgusuna ?ok ?nem veriyor.H?cum ve savunma t?m tak?m taraf?ndan yap?lmal? g?r?s?n? ta??yor,?yle ki tak?m savunmam?z Lucescu gitti?inden beri olu?an en sa?lam tak?m savunmas?.Tak?m savunmas?n?n forvetten ba?lat?rken,h?cuma ??kt???m?zda yine oyuna t?m tak?m? dahil etmeye ?al???yor.B?t?n bunlara ilaveten Veli ve Atiba gibi adamlardan maksimum verim al?p,her ge?en ma? ekstradan neler yapmalar? gerekti?ini a??l?yor.

Scala'y? Aziz Y?ld?r?m'?n getirmeye ?al???p getirememesi ve bizim getirmemize i?erlemesi daha d?n gibi akl?mda.
    Scala b?y?k hocayd?,kadro kalitesizli?ine kurban gitti. (?zellikle yerliler)
    Hoca olarak bakarsak Scala ve Bilic'i k?yaslayacak verilere sahip de?iliz,ancak Schuster x 10 ' dur Scala g?z?mde.

Yorum Yap

?sim de?i?ti ya kesin yeneriz Ba?ak?ehir'i Onun d?s?nda fener ma?? tehlikeli, umar?m korkak oynamaz bizimkiler. Ligde yenemeyece?imiz tak?m yok G?veniyorumm olacak bu i? bu sene !!!

Yorum Yap

Hay cok yasa tufan.

Yorum Yap

Aslı Yigit Gelir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          ?sim de?i?ti ya kesin yeneriz Ba?ak?ehir'i Onun d?s?nda fener ma?? tehlikeli, umar?m korkak oynamaz bizimkiler. Ligde yenemeyece?imiz tak?m yok G?veniyorumm olacak bu i? bu sene !!!
          Senin takim ingilteredeki tot. Macinda bile korkmuyorki. Eskide kaldi onlar. Cikar saldirirlar, savasirlar. Bence 2-1 gibi alacagiz.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Aslı Yigit Gelir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Senin takim ingilteredeki tot. Macinda bile korkmuyorki. Eskide kaldi onlar. Cikar saldirirlar, savasirlar. Bence 2-1 gibi alacagiz.

Futbol oynamaya ?al??an tak?ma kar?? sorun de?il de, ?irkefli?e kar?? ne yapacaklar?n? d??n?yorum Bunu da g?r?cez in?allah Volkan Emre Topal Potuk "G?khan G?n?l" alay? ?irkef ( olmu?.)

Yorum Yap

Adam gibi adam... efsane oldun bu y?rekte ?imdiden bili? ba?kannn

Yorum Yap

Aslı Umit Bulut tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                her ?ne ge?ti?imiz ma?ta b?yle oynatacaksan 90'dan ?nce gol atmayal?m reyis. h?rvatistan'?n zaman?nda o gol? koruyamamas? tesad?f de?ilmi?.
                ?nceki ma?tan sonra yazm??t?m bunu. futbolda b?yle bi de?i?iklik modeli yok. sa?ma sapan i?lere girme art?k. severiz sayar?z kendisini ama lokomotif zagreb'i ?al??t?r?r gibi hareket ediyor b?y?k tak?ma yak??mayan huylar? var.

Yorum Yap

Hocan?n ne su?u var yahu ma?? necip ald? verdi.

Yorum Yap

Otur ?imdi sivokla beraber hocam.

Yorum Yap

orta saha ya da forvet al?p stoper koydu?unda gole daha fazla davetiye ??karaca??n? bilmek i?in futboldan anlamaya gerek yok. hadi 1 ma? ?zel durum olur yapars?n her ?ne ge?ti?imiz ma?ta yapmaya ba?lad?. d?nyan?n herhangi bir b?y?k tak?m?n? b?yle bi de?i?iklik yaparken hayal edemiyorum.

Yorum Yap

ne zaman yaslansak gol yiyoruz hocam, ??z?m bulamad?k bir t?rl?

Yorum Yap

G?khan, Tolga, Necip .
                          Biri zeka ?z?rl? , biri formsuz, biri futbolun temelini bilmiyor. El ele can?na okudular tak?m?n.

?u ma? 2-1 bitse ?imdi Fener'e verdi?i g?zda??yla "G?khan yoksa Kerim var, Be?ikta?'ta adam bitmez" diyecekken sa?ma sapan bir yenilgi ald?k . Bravo size ...

?u Tolga ve G?khan ?srar?n?n sebebini anlat hocam bize...

Yorum Yap

Ben olsam O?uzhan'? ??karmazd?m Atiba'y? sa? beke koyup Necip'i ortaya koyard?m. Sivok'u da orta sahaya al?rd?m Necip'in yerine evet Necip bu tak?mdan gitsin

Yorum Yap

Ba?ka zaman olsa defansa g?mersin tak?m?.. dk 85 1 2 olmus.. 5 dk da adamlar hali saha gol? at?yo.. Sivok varken ersan niye sahada.. 1 tane hava topu alam?yor bunu nas?l g?remedin hoca.. Tolga yedege cekmen icin daha ne yapmas? laz?m... kahrolduk

Yorum Yap

hocam allah ask?na su nec?p? ?dmana tes?slere h?cb?ryere alma..2 senel?k alacag?n? odey?n kluple ?l?sk?s?n? kes?n.. yeter be...

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X