Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Gokhan Kal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Ahmet Canyurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Sucu hocaya ba?layanlar hep mi hoca su?lu b?t?n getirdi?imiz hocalar mi kotu anlayin art?k Besiktasin lobisi yok reytingi d???k diye ?ampiyon yapmiyorlar 10 yilda 1 yapip sesimizi kesiyorlar akillarinca ne zaman ki az bi basimizi kaldirsak hemen operasyon yap?yorlar karakterli top?ular bizde cirkefket renklilerde ne hikmetse hep biz kirmizi yiyoruz hakemin anasini belliyo renklileri sakin ol emrecim sakin ok voljancim derken bizim o?uzhan daha itiraza ba?lamadan ko?arken cart sari g?r?yor hoca hatalida be arkada? derbi mata ne kadar firsat ge?er eline hele 10 ki?i orda o penaltiyi vermezse nasil yenecen emre picine kirmiziyi vermezse bizimkini uyduruk saridan atinca nasip yenip ?ampiyon olacan birakin hocalardan su? aramayi bizi ?ampiyon yapmiyolar arkada? net ?zerimize oynaniyor...
    s?ylediklerin do?ruda senin hocan da ??k?p, ge?en hafta yapt??? hata ile pasifize olmu? moral olarak ??km?? bir adam? rakibin en etkili oldu?u kanada koymas?n bi zahmet.sosa pektemek 45 dakikal?k oynayabiliyorsa ilk yar? atibay? sa? bekte oynat?rs?n oyunu tutars?n rakibi g?r?rs?n 2. yar? sosa pektemek hamleleri ile oyunu almaya ?al???rs?n.en az?ndan ilk yar?y? atlatm?? olursun tak?m ?zerindeki stres gitmi? olur.belki 3. dakika o gol? yememi? olursun yada olcay kanad?nda kal?r 2. sar? kart? yememi? olur.hat?rlay?n serdar? gs ma??ndan sonra haftalarca kendine gelemedi ayn? ?ey necip i?inde ge?erli bunu g?rmek i?in ?ok b?y?k hoca olmaya gerek yok mental olarak bitik birini oynatman?n affedilir taraf? yoktur.hakemler herzamanki hakemler art?k al??m?? olmam?z laz?m.o?uzhana sen gelme diyip emreye emreci?im gelirmisin diyen adamlar bunlar, evet oyuna kesinlikle etki ediyorlar ama sende hoca olarak oyuncu olarak onlara yard?m ediyorsun yanl?? se?im yap?yorsun kart?n varken itiraz ediyorsun yada faul yap?yorsun vs.vs.

Gelgelelim hepsini yapsa gene biz kazanamazdik o maci bizim kafamizi kaldirmamiza musade etmiyorlar az bi kipirdansak kirmizilarla olmayan penalt?larla serefsizlikle yavsaklikla katlediyorlar bizi...

Yorum Yap

Bu tak?ma bilicin yan?na ister abi deyin ne derseniz deyin,bir efsane ?art.Futbolcular?m?z ergen,sorun sadece taktik de?il.Bu futbolcular?n ba??na bir tane hakeme nas?l davran?lmas? gerekti?ini anlatacak,sahada nas?l durulmas? gerekti?ini anlatacak adam laz?m.Ya??n? alm?? futbolcular?m?zda sahada mevlana gibi ho?g?r? ?rne?i sergiliyorlar.Art?k y?rt?c? olmam?z gerek hayatta kalmak istiyorsak.

Yorum Yap

Aslı Halit Taner Uckac tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Filiz Fidanoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        ?are ne bilmiyorum ama Bilic bende de art?k soru i?aretleri b?rak?yor. Tak?mda alternatifi olan oyuncu yok eyvallah, sa? eksik sol kesik o da eyvallah ama Partizan'a 4 tak?p, Anadolu tak?mlar?ndan 3 yiyip, derbide gol atamamak, bilmiyorum, kafamda deli sorular.
        ??nk? tak?m Avrupa tak?m? gibi futbol oynamaya ?al???yor. kendi evinde 4 yiyen s?rp tak?m? kayseri tak?m? ve teknik ekibi kadar ?irkefle?medi, sahada futbol d???nda her yol puan i?in mubah diyen bir tak?m ve onlar?n ekme?ine ya? s?ren bir hakem (hakemlerin asli g?revi futbol oynatmak engelleyenleri cezaland?rmakt?r) olunca b?yle olabiliyor.

Derbiler bizim kadro kalitemizin (harcanan paraya e? olarak ) d???k olmas?n?n s?k?nt?s?n? ya?ad???m?z ma?lar, sonu?ta sen harcam??s?n 20 lira onlar harcam?? 50 lira, bu y?zden k?t? oynuyoruz,
        Oyle de boyle de biz kart yiyoruz, madem biz de cirkef olalim ise yaramayan, mantalite oturtamadigimiz sistemde israr etmeyelim diyorum ben de.

Yorum Yap

zaman?nda say?n Aybaba'y? ?ok savundum, ?imdi de ayn? ?ekilde say?n Bilic'i savunuyorum. Kimi neden oynatt???, oynataca?? o zaman da ?imdi de beni a?an ?eyler. Beni a?mayan ?ey bunun bir istatistik oyunu oldu?u, hatalar oyunu oldu?u. Herkes hata yapacak, en az hatal? olan, o az hatal?lar?n i?inde de en ?ansl? olan kazanacak.

Bi f?kra vard?r, 2 kamp?? ormanda kamp yaparken bir ay? ??kar kar??lar?na. biri hemen ??kar?p ayakkab?lar?n? giymeye ba?lar. Di?eri "?aka m? yap?yorsun, ay?y? ko?arak geride b?rakamzs?n, senden h?zl?" der. Ayakkab?y? giyen : "onu ge?meme gerek yok, seni ge?sem yeter" der.

Bizim m?kemmel bir hocaya ihtiyac?m?z yok, di?erlerininkinden iyi olsa yeter. E?it ?artlarda yar??mak kayd?yla

belki gese ma??ndaki gibi fenerin bir oyuncusu sa?malayacakt?, at?lacakt?. (ki sa?malad?, emre at?lmal?yd?)
          belki gese ma??ndaki gibi onlar?n stajyer td? sa?malay?p bizi ma?a ortak edecekti. (ki etti, 10 ki?i pozisyonlar bulduk)
          belki gese ma??ndaki gibi bizim y?ld?z?m?z fark?n? koyacakt? (ki koydu, penalt?-k?rm?z? kart laz?md?)

gesenin td? o ma?? ald??? i?in en iyi td olmad? ama tak?m? 3 puan ald?. yer?n daha iyi y?netebilir, d?zelebilir onlar ba?ka ?eyler. adamlar cebine 3 puan? koydu. Biz koyamad?k, bizden ?al?nd?. ?al?nmas?n?n sebebi Bilic de?il. Bilic'in eve 3 elmay? neden getirmedi?ini cebindeki para ?al?nmad??? zaman sorar?z.

Yorum Yap

Y?llard?r derbi alamamizin en buyuk nedeni oyuncu kalitemiz
            sergen gibi Hagi gibi Alex gibi sneijder gibi hatta Tumer gibi buyuk oyuncumuz yok
            futbolun ka?ari olmu? 2-3 tane adam laz?m
            bizde genc olsun genc olsun diye garip bir hastal?k var sanki oyuncu yeti?tirme klubuyuz
            BES?KTASTA yeti?ecek hocayada oyuncuyada gerek yok
            BES?KTAS oyle bir tak?m degil buyuk tak?m sampiyon olurken oyuncu yetistirir sampiyon olmak icin oyuncunun yeti?mesini beklemez
            mevzu Bilice sallamak degil ama hatal? o kadar Necip mevzusunda yuzde yuz hatalidir bunun tart???lmas? bile olmaz
            heriflerin en buyuk ?zelli?i kanat bindirmeleri T?rkiye'nin acik ara en iyi h?cum bekleri adamlarda ve sen onun kar??s?na necipi koyuyorsan bu cok acemicedir aptalcadir
            3. Dakikada butun plan?n bozulur boyle
            biliv gitsin kovulsun mevzusu degil ama gecen senelerde istikrar ad?na ornek verilirken ilk manc united ve fergusondu
            basarisizlik gelince o ornek kl?p ne yapt? kesti bileti g?nderdi hocay? yani ezbere istikrar olmuyor...
            BES?KTAS hala yan toptan gol yiyor 5 dakika oyunu sogutamiyor
            defansta g?bek hala oturmad? bunlar cok buyuk eksiklikler
            En son düzenleyen Halil Nuri Yurdakul; 03-11-2014, 13:25.

Yorum Yap

Aslı Ismail.Kaya. tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Evet 2 ma? kaybettik ve Bilic'e sallamalar yine ba?lad?.
              Bilic'e kadar say?lmas? gereken 350 tane eksi?i-hatay?-yetersizli?i es ge?ip yine hocaya vural?m, evet ?ok hakl?s?n?z. Bu kafayla 10 senede 1 ?ampiyonlukla yetinmeye devam...
              kardesim erciyesspor ve fb ma??n? katleden necip i ?srar? onu hedef tahtas?na sokar.. biz ba?ar?s?z ve vas?fs?z oyuncular? sahiplendigimiz i?in derbi fukaras? olduk 20 senede 2 ?ampiyonluk ancak

alabildik. s?ylesene sivok demba d???nda b?y?k tak?m oyunucusu var m? tak?mda ? ??nk? bizi al??t?rd?lar s?n?rl? yetenekli oyunculara vs vs.. diyeceksin olcay atiba vs.. ?ok iyiler falan fistan..

bu oyuncular? bu kadar savunman?n anlam? nedir ??zemedim ? ka? derbi kazand?rd? bu oyuncular ka? ?ampiyonluk kazand?rd? ? samet zaman?nda 3-2 lik fb ma?? d???nda derbi galibiyetimiz yok.

o da pes tabiriyle baldan gol att?k son dk da.. B?y?k Be?ikta??m?z k???lm??t?r, bunu akabinde oyuncu kalitemizde k???lm??t?r..

Volkan 2 tane net pozisyonu ??kard? peki Tolga naptt?. sanki kale bo? her gelen gol.. Sow gol?ne bir tekrar bak, ne kadar basit yemi?.

k?saca bu oyuncu ve y?netim kalitesi ile ne derbi kazanabilirz ne de ?ampiyonluk ?

ger?ekci olmad?g?m?z s?rece hep h?sran hep hayal k?r?kl?g? ya?ar?z..

ba?ar?zl?g? bu kadar al??m?? taraftar beni kahrediyor resmen.

Kadromuzun kalitesiz olmas?, sa? bekte do?ru d?r?st bir tane bile adam olmay??? Bilic'in su?u de?il. Luce'den bu yana 10 tane teknik adam geldi ge?ti. Sonu? hep ayn? ise, sorun hocada de?ildir. Bunu anlamak laz?m. Anlad???m?z an ge?mi?e d?n?? i?in ilk ad?m? atm?? oluruz. Yoksa Bilic gitsin Ali gelsin, Ali gitsin Jose gelsin yine bir ?ey de?i?mez.
              Hatta artt?r?yorum. Jose kafas?na tu?la d??se de bu tak?ma gelse, mevcut ko?ullar i?inde (bunun i?inde federasyonundan, hakemlerine; stads?zl?ktan, y?netim basiretsizli?ine kadar her ?ey var) hi? bir ?ey yapamaz. Burada ?ok bilen futbol ulemalar? ya Jose de iyi hoca de?ilmi? zaten yeeaa demeye ba?lar 3 ma?a bakar 3.

Yorum Yap

??enmeyip isteyen ge?mi? mesajlar?m? incelesin, ?imdiye kadar Bili? hakk?nda sert ve olumsuz mesaj?m belki bir iki tanedir onlar da muhtemelen ma? sonras? siniri faland?r, hep destek olunmas? gerekti?ini d???nd???m bir insan, ama ?n?m?zdeki gs ma??n? da kazanamazsak en b?y?k muhalefet olurum art?k, kazanacaks?n hocam, hakem stad sa? bek sol bek falan anlamam bu saatten sonra, 2 senede tek derbi kazanamaman?n izah? olmaz!

Zaten anlam veremiyorum, Tottenham ve Arsenal'e bu kadar korkak futbol oynamazken, derbilerdeki bu p?s?r?kl?k nedir, ?ne ge?iyoruz tutam?yoruz, geri d???yoruz ma?a tutunam?yoruz! Olmaz hocam olmaz, iti k?pe?i konu?turmay?n art?k!

Yorum Yap

Aslı Filiz Fidanoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Bilic'e kadar say?lmas? gereken 350 tane eksi?i-hatay?-yetersizli?i es ge?ip yine hocaya vural?m, evet ?ok hakl?s?n?z. Bu kafayla 10 senede 1 ?ampiyonlukla yetinmeye devam...
                  Abi Bilic'e sallamak degil, hakem diyoruz o hep vardi, baska bahane deniliyor, oyuncu diyoruz e o macta boyleydi bunda boyle deniliyor, yonetim zaten hep ayni, takimi batiracak da cikaracak da yine Bilic. Bir anda olmaz evet ama mental olarak ben oyuncularda bir gelisim bir disiplin goremiyorum. Bilic gitsin ya da daha iyisini bulacagimizdan degil , taraftar olarak hakettigimizi istiyoruz.
                  Bende Bilic'e kadar de?i?mesi gereken 350 tane ?ey var diyorum. 2000 ba?lar?ndan bu yana ?u halde olunmas?n?n temel veya yan sebebi hoca de?il. Bunu anlamak laz?m. Jose de gelse mevcut ko?ullarda hi?bir ?ey de?i?meyecektir, emin olabilirsin.

Yorum Yap

Aslı Fahrettin Eroglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Sayar misin 350 eksigi?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

sallay?n sallay?n. 2 hafta ?nce en b?y?k bili? 2hafta sonra auuvvvvv bili? haftaya lider olursak yine en b?y?k bili? olur nas?lsa

Yorum Yap

Aslı Ismail.Kaya. tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        kardesim erciyesspor ve fb ma??n? katleden necip i ?srar? onu hedef tahtas?na sokar.. biz ba?ar?s?z ve vas?fs?z oyuncular? sahiplendigimiz i?in derbi fukaras? olduk 20 senede 2 ?ampiyonluk ancak

alabildik. s?ylesene sivok demba d???nda b?y?k tak?m oyunucusu var m? tak?mda ? ??nk? bizi al??t?rd?lar s?n?rl? yetenekli oyunculara vs vs.. diyeceksin olcay atiba vs.. ?ok iyiler falan fistan..

bu oyuncular? bu kadar savunman?n anlam? nedir ??zemedim ? ka? derbi kazand?rd? bu oyuncular ka? ?ampiyonluk kazand?rd? ? samet zaman?nda 3-2 lik fb ma?? d???nda derbi galibiyetimiz yok.

o da pes tabiriyle baldan gol att?k son dk da.. B?y?k Be?ikta??m?z k???lm??t?r, bunu akabinde oyuncu kalitemizde k???lm??t?r..

Volkan 2 tane net pozisyonu ??kard? peki Tolga naptt?. sanki kale bo? her gelen gol.. Sow gol?ne bir tekrar bak, ne kadar basit yemi?.

k?saca bu oyuncu ve y?netim kalitesi ile ne derbi kazanabilirz ne de ?ampiyonluk ?

ger?ekci olmad?g?m?z s?rece hep h?sran hep hayal k?r?kl?g? ya?ar?z..

ba?ar?zl?g? bu kadar al??m?? taraftar beni kahrediyor resmen.

Kadromuzun kalitesiz olmas?, sa? bekte do?ru d?r?st bir tane bile adam olmay??? Bilic'in su?u de?il. Luce'den bu yana 10 tane teknik adam geldi ge?ti. Sonu? hep ayn? ise, sorun hocada de?ildir. Bunu anlamak laz?m. Anlad???m?z an ge?mi?e d?n?? i?in ilk ad?m? atm?? oluruz. Yoksa Bilic gitsin Ali gelsin, Ali gitsin Jose gelsin yine bir ?ey de?i?mez.
                        Hatta artt?r?yorum. Jose kafas?na tu?la d??se de bu tak?ma gelse, mevcut ko?ullar i?inde (bunun i?inde federasyonundan, hakemlerine; stads?zl?ktan, y?netim basiretsizli?ine kadar her ?ey var) hi? bir ?ey yapamaz. Burada ?ok bilen futbol ulemalar? ya Jose de iyi hoca de?ilmi? zaten yeeaa demeye ba?lar 3 ma?a bakar 3.

zaten bu tak?m?n kalitesinin d??me sebebi Y?netimdir.. bilic in hatalar? ele?tirebilirim ama gitsin diyenin kar??s?nda olurum.. dedigin gibi Jose gelsede bu tak?m da sonu? de?i?mez..

3-4 tana b?y?k tak?m oyuncusu olmadan bizim ba?ar?l? olmam?z m?mk?n de?il..

taraftar art?k gerekli tepkiye g?stermelidir.. tepki ba?ar?y? getirir.. necip orda milyonlar? cebe indirecek,, o garibim taraftarda o sogukta o zor ?artlarda olimpiyata gelecek ve rezil ola ola eve d?necek.. gidenler bilir zaten... bu taraftar yaz?k oluyor her sene her sene

Yorum Yap

Fenerbah?e ile aram?zda 2 g?mlek kalite fark? var.

Bilic'i ele?tirirken aybaba ?rne?i vermek nas?l bir gaf't?r ya ?

Yorum Yap

Hocam bu ?erefsiz d?zenin i?inde tek do?ru olarak umar?m m?cadelende y?lmayacaks?n. Ne olacaksa seninle olsun sonuna kadar seninleyim. ?z?leceksek de beraber ?z?lece?iz hatalar yapacaksak da beraber yapaca??z. ??nk? biliyorum ki sen bizsin. Seviyorum seni hocam iyi ki vars?n, hep olas?n.

Yorum Yap

Aslı Ozan Kerman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              sallay?n sallay?n. 2 hafta ?nce en b?y?k bili? 2hafta sonra auuvvvvv bili? haftaya lider olursak yine en b?y?k bili? olur nas?lsa
                              ozan karde?im bu dedi?in d?nyan?n her yerinde var.. hatta her sekt?rde.. i? hayat?nda ba?ar?l? olursan 10 bine yak?n gelir elde edersin, eger ki ba?ar?s?z ise bankada gi?ide 1300 tl talim edersin..

k?saca ; Ba?ar? ve ba?ar?s?zl?k her zaman hakettigini al?r

dip not : i? hayat? beni duygusuzlast?rd? biraz yaw

Yorum Yap

Fenrr
                                ?lk derbi kazandi
                                ?lk deplssman kazandi
                                ?lk 2 farkli kazandi

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X