Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Ya hoca vallahi yeter, bu tak?m hi? mi yan top felan ?al??m?yor, kornerden gol yiyoruz, serbest vuru?lardan gol yiyoruz, ta?tan gelen toptan bile gol yemi?li?imiz var. 2-1 ?ne ge?ti?imizde s?reye bakt?m ve 4-5 dakika vard?. Dedim yine kesin gol yiyece?iz. 2 gol birden yedik. Bi tak?m hi? mi aya??nda top tutamaz anadolu tak?mlar? bile zehir gibi vakit ge?iriyor. biz k??? k?r?k erciyes'ten 5 dakikada 2 gol yiyoruz.

Yorum Yap

Aslı Burak U?ur tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Bili?i tek ele?tirece?im nokta Necip tercihidir gol? kapand???m?zdan de?il Necip'in bireysel hatalar?ndan kaybettik.
      o zaman sa? bek almayan y?netimi ele?tirmek laz?m ?ncelikle bilici ordan bile ele?tiremiyorum

Yorum Yap

Sivok de?i?ikligi bencede do?ruydu hatta oratada yokken sok sivogu diye bagirdim kahvede ama ?ikan oyuncu yanlisti ozzy top tutan faul alan adam pas tapan topun bizde kalmasini sa?layabilecek adam cenk veya demba na yi cikarmaliydi...

Yorum Yap

ba??m cok a?r?yor sinirden

Yorum Yap

Skor taraftar? i? ba??nda yine... Bizden adam olmaz...

Yorum Yap

Aslı Ertu?rul K?l?? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Aslı Burak U?ur tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Bili?i tek ele?tirece?im nokta Necip tercihidir gol? kapand???m?zdan de?il Necip'in bireysel hatalar?ndan kaybettik.
              o zaman sa? bek almayan y?netimi ele?tirmek laz?m ?ncelikle bilici ordan bile ele?tiremiyorum

Necip bi hata daha yapmisti arkada bombo? vuramadi adam ...

Yorum Yap

Zaman?nda her ma? Hakan'?n hatal?(Tolga hatal? yemiyor ama kurtarm?yor da) gol yemesine ra?men Schuster'in onu her ma? banko oynatmas? da Schuster'in puan kaybetme sebeplerinden biriydi, her ma? 1-0 geriden ba?l?yorduk.
                Demem o ki formsuz kalecide ?srar edersen ba?ar?s?z olursun Hocam. Bence hata vs yapsa da 3 4 ma? ?st ?ste Cenk'i oynatmak laz?m.

Geriye ?ekilme olay?na bi?ey demiyorum art?k. Nas?lsa ?ekileceksin.

Son olarak Arsenal ve Tothenam ma?lar?ndaki gibi oynat Hocam derbide. Sen i?ini bilirsin.

Yorum Yap

Sivok tercihinde hi?bir s?k?nt? yoktu hocam.
                  BABA'y? ayr? tutarak, oyuna sonradan girmi? olan Cenk-Frei ve Atiba'n?n rakip ceza saham?z?n 5 metre ?n?ne gelene kadar izlemeleridir s?k?nt?.
                  Burada da senin su?un yok. Sen kendini y?rtsan ??k?n diye o ?ocuklar yine kapanacaklard?. Mental olgunluk a??s?ndan ger?ekten ?ok gerisindeyiz sar???n karde?lerin.

Yorum Yap

hocam ?u tolga necip ?srar?ndan vazge? art?k g?z?n? seviyim b?t?n tak?m?n eme?ini yak?yor art?k adamlar

Yorum Yap

Hoca veliyi ald? oyundan ak?ll?ca. Yoksa veli de yiyecekti k?rm?z?y?. G?khan k?fretti?inde de bi sktr ?ekti o da anlad? k?fretti?ini.. Sa?l?k olsun. Bence sivok de?i?ikli?i k?t? de?ildi de sivok u en ba?ta oynataym??. Ersan da cok formsuzdu ??nk?.

Yorum Yap

Yerimde duramiyorum

Yorum Yap

Tak?mda onca sa? bek varken Necip'i oynatt?n hocam su?lusun.

Yorum Yap

Aslı Omer Cubuk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Skor taraftar? i? ba??nda yine... Bizden adam olmaz...
                            dostum bu nec?p meseles? art?k farkl? b? olay.. y?llardan ber? bu adam kend?n? gel?st?rcek d?ye bekl?yoruz.. yok ya olmuyo ?ste.. ?srar etmen?n h?cb?r anlam? yok..kes ?l?s?g?n? gonder.. 10 k?s? kal?yosun zar zor 2-1 one gec?yosun kafas? cal?smayan yeteneks?z kapas?tes?z b? adam yuzunden mac? ver?yosun.. yaz?kt?r gunaht?r..

Yorum Yap

En ?nemli eksi?imiz duran top savunmas? ve duran toptan pozisyon ?retimi.?kincisini biraz da Sosa'n?n gelmesiyle ??zece?imize inan?yorum ama ilkini ?ok ?al??mal?y?z.Erciyes ma?lubiyeti bence hay?rl? bir ma?lubiyet oldu.FB derbisinden ?nce biraz yery?z?ne inmemiz gerekliydi.

Yorum Yap

Son 5 dakika 2 gol yenmez. ?ampiyon olmak istiyosan yemeyeceksin. 2-2 olmu? 10 ki?isin, kornerden gol ataca??n garanti de?il, 8 ki?iyi ileri ??karmayacaks?n.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X