Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

4*4 l?k bir ma? y?netti,ama olmad? sa?l?k olsun komutan B?L??.

Yorum Yap

sivok 2 top ?evirse, ma? 1-2 bitse efsaneydin hocam. m?dahale do?ru, etki s?f?r zann?mca

futbolun g?zelli?i bu zaten; senin bi plan?n olur da, rabbimin de bi plan? olur; top gelir. savunmaya ?arpar. Tolga s?per refleks g?sterir, d??ar? ?eler. Gene de kaybedersin. Gene de kaybedersin. hatay? Tolga'ya bulursan daha da kaybedersin. Bu i?in medya(fener), para(cincon) k?sm? da var; onlar? da yenecez.

Ve bu sefer Seba gibi birisi yok, o i? taraftara kald?.

Yorum Yap

1-0 dan 10 ki?i ile 85. dakika da 1-2 ?ne ge?iyorsun rakip o dakikaya kadar yan toplardan ba?ka hi?bir ?ekilde kurgu yapamam??..O dakikadan sonra bariz bir ?ekilde ayn? kurguyu daha g??l? devam ettirecek olan rakibe kar?? elinde Sivok gibi bir s?p?r?c? var ! Onu almay?p ne yapacakt? Bili? ? Sivok de?i?ikli?inin do?rusu yanl??? diye c?mle kurulmas? bile manas?z.. ?stelik Sivok Edinhonun att??? golde savunman?n g?be?inde ortay? yapan futbolcuya ?nde basmaya ?al???yor.. Oyuna girdikten ?stelik 1 dakika i?inde oluyor b?t?n bunlar .. Topun g?nderildi?i yer arka direk yani Necip'in oldugu b?lge .. Burda ele?tirilecek bir ?ey varsa Necip ve yapt?klar? ele?tirilsin.. Sivok de?i?ikli?i de?il..

Sivok mu At?n? m? ? Sorusu tabiki sorulabilir ama bu tercih yuzunden hoca ele?tirilemez..

Bide ??yle bir durum, ??yle bir fark s?z konusu ...

Ersan G?l?m tak?mdan ayr? kald??? 3-4 ma? sonras?nda kadroya dahil olup oynamaya ba?lad???nda b?rakt??? yerden ayn? ritmi yakalamas? yine 3-4 ma?l?k bir s?reyi buluyor..
        Oysa Sivok ?u ligde 10 ma? kulubede otursun 11. ma? kald??? yerden devam eder..

Bu yuzden fenerbah?e ma??nda Ersan yerine Sivok oynamal? derim ben, ??nk? bugun ki gibi Caner ve G?n?l bol bol i?eri orta yapacakt?r.. Webo ,Sow ve d?nen 2 toplarda Kuyt - Topal i?in ..

Yorum Yap

?lk yar? Olcay o gol? atsa ma? bu hale gelmezdi.
          1-0 dan 10 ki?iyle geri d?n?? m?kemmeldi. Hoca i?in ele?tirilecek bir?ey yok, can? saolsun.
          Yine sa? beksizli?in y?z?nden giden bir ma? oldu.

Yorum Yap

Bu arada son dakika defans de?i?ikliklerini yanl?? oldu?u i?in de?il psikolojik a??dan olumsuz etkiledi?i i?in yapmamas? d???ncesindeyim. Yoksa bu ma? ?anss?zl?kt?. Bir de Tolga dinlendirilsin.

Yorum Yap

Tolga'dan vazge? g?z?n sevem hocam

Yorum Yap

Aslı Mecit Ogrenci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                1-0 dan 10 ki?i ile 85. dakika da 1-2 ?ne ge?iyorsun rakip o dakikaya kadar yan toplardan ba?ka hi?bir ?ekilde kurgu yapamam??..O dakikadan sonra bariz bir ?ekilde ayn? kurguyu daha g??l? devam ettirecek olan rakibe kar?? elinde Sivok gibi bir s?p?r?c? var ! Onu almay?p ne yapacakt? Bili? ? Sivok de?i?ikli?inin do?rusu yanl??? diye c?mle kurulmas? bile manas?z.. ?stelik Sivok Edinhonun att??? golde savunman?n g?be?inde ortay? yapan futbolcuya ?nde basmaya ?al???yor.. Oyuna girdikten ?stelik 1 dakika i?inde oluyor b?t?n bunlar .. Topun g?nderildi?i yer arka direk yani Necip'in oldugu b?lge .. Burda ele?tirilecek bir ?ey varsa Necip ve yapt?klar? ele?tirilsin.. Sivok de?i?ikli?i de?il..

Sivok mu At?n? m? ? Sorusu tabiki sorulabilir ama bu tercih yuzunden hoca ele?tirilemez..

Bide ??yle bir durum, ??yle bir fark s?z konusu ...

Ersan G?l?m tak?mdan ayr? kald??? 3-4 ma? sonras?nda kadroya dahil olup oynamaya ba?lad???nda b?rakt??? yerden ayn? ritmi yakalamas? yine 3-4 ma?l?k bir s?reyi buluyor..
                Oysa Sivok ?u ligde 10 ma? kulubede otursun 11. ma? kald??? yerden devam eder..

Bu yuzden fenerbah?e ma??nda Ersan yerine Sivok oynamal? derim ben, ??nk? bugun ki gibi Caner ve G?n?l bol bol i?eri orta yapacakt?r.. Webo ,Sow ve d?nen 2 toplarda Kuyt - Topal i?in ..

Aynen kat?l?yorum. Kalede de Cenk olmal? derim.

Yorum Yap

cok seviyorum ve basarili buluyorum Bilici, fakat Necipte ne buldugunu anlayamiyorum, Ismail( begenmiyorum genelde) veya Ugur Boral oynasa sag bekte daha az sikinti yazariz, en azindan Ugur Boral'in tecrubesi orda Necip, Serdar gibi futbol dusmani futbolculardan daha iyi performans verir

Yorum Yap

Aslı Tolga Akg?n?l tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Aslı Ozgur Kalyoncuoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Sivok de?i?ikli?i neden bu kadar ele?tiriliyor anlamiyorum. Kim girseydi 2-1 ?ne ge?ti?imiz anda? O?uzhan'in pres yapacak durumu kalmam??t?. Hava toplarini d???nerek ald? Sivok'u.
                    Abi ?smail girebilirdi bence oyuna dinamiz katabilirdi en az?ndan Sivok'u al?p geri yaslanmak bize yak??m?yor b?yle kl?plere kar??
                    Tolga karde?im, ma? bittikten sonra bunlar? konu?mak ne derece do?ru bilmiyorum. Oyuna ?smail girseydi ve gol? yeseydik, ?uan yazd???m?z 2 mesajdaki isimler de?i?irdi sadece.

Hi? bir ma?? 90dk rakip kalede oynayamay?z. Gol gerekti?i an Veli'nin yerine h?cuma yatk?n bir oyuncunun girmesi ne kadar mantikli olduysa, ki?isel fikrimce tak?m 10 ki?i ve bu kadar yorulmu?ken defansa hava toplar?nda da etkili olacak bir oyuncunun girmesi o kadar mant?kl?yd?.

Ma?? tekrar a??p izlemek istemiyorum an itibariyle. 3. gol zaten bireysel hata oldu?u konusunda hepimiz hemfikiriz. Emin olmamakla birlikte 2.golde de o topu vurdurmamasi gereken ki?i sa? bek Necipti. K?sacas? bugun ma? bireysel hatalar ile gitti. Teknik direkt?r hatasi de?il diye d???n?yorum.

Sayg?lar.

Yorum Yap

duran toplara care bul hocam. ne sen nede biz uzulelim

Yorum Yap

Genel ele?tiriye devam etmek istiyorum. Oyun kurgusu , tak?m olma , oyuncu de?i?iklikleri bana g?re s?k?nt? yok . Uzun yolda kazalar olur. Gelelim as?l meseleye benim tak?nt?l? oldu?um bir konu IYI ADAM , IYI ?OCUK durumu bu iyi ?ocuklardan biride NECIP UYSAL . Hocan?n ?srarla saha i?inde yer arad??? stoper sa? bek on libero oynattigi bana g?re de?il Be?ikta? ta Anadolu tak?mlar?nda bile 11 oynayaca?? ??pheli arkada?? IYI ?OCUK oldu?u gerek?esiyle dedi?im gibi saha i?inde yer aranmas?. Necip beni yaniltan isimlerden biri , ilk g?rd???mde bu ?ekilde 15 sene Be?ikta?ta oynar biraz kendini gelistirirse Premier Lig yolcusu dedi?im bir arkada? ancak zaman i?inde bir ad?m dahi atamadiysa bu kendinden ba?kas?n?n su?u de?ildir. Kendisiyle ilgili yanildigimi ge?en sene kabul ettim ve noktay? koydum. ?imdi bunlar? neden yaz?yorum ??nki kenarda g?rd???m kadar?yla futbolu ?zlemi? ve iyi bir g?r?nt? ?izen ISMAIL var .sezon ba??nda bilic sa? bek oynattiginda , ba? tan t?rna?a o b?lgeye bir oyuncu gelene kadar ISMAIL sa? bek oynas?n dedim. ?imdi b?yle bir durumda hoca tercihi olmaz ??nki b?y?k tak?mda yetenek esast?r iki futbolcu aras?nda fizik kondisyon fark? yok ise , IYI ?OCUK de?il yetenekli olan tercih edilir. Necip kendi b?lgesi olan orta alanda oynadigindada yetersiz b?y?k tak?m orta alan oyuncusu yeri geldi?inde topu ve tak?m? 3 metre ?ne ta??yacak gerekiyorsa adam eksiltecek Necip in bunu yapt???n? g?ren var m?. ? I?te o zaman anadolu tak?m futbolcusundan fark?n olmaz. Hoca illaki birilerine yer arayacaksa ismail kenarda oturmaz. D?n ak?am olan? tarif ediyorum Hocan?n 1,5 senedir ?srarla yapt??? hata surat?na tokat gibi ?arpt? umar?m bu konuda do?ruyu bulmas?na yard?mc? olur . Bilic in bu ?ekilde ?srarla yanl?? yapt??? konular mevcut . Bu ma?lubiyet umar?m ders al?nmas?n? sa?lar. Her serde bir hay?r vard?r .Dogrularimizi ve yanlislarimizi bilirsek sonuca ula?ma ihtimalimiz y?kselir.

Yorum Yap

Aslı Gurol Arici tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          cok seviyorum ve basarili buluyorum Bilici, fakat Necipte ne buldugunu anlayamiyorum, Ismail( begenmiyorum genelde) veya Ugur Boral oynasa sag bekte daha az sikinti yazariz, en azindan Ugur Boral'in tecrubesi orda Necip, Serdar gibi futbol dusmani futbolculardan daha iyi performans verir
                          Biz ileride kanatta ters ayak oynuyoruz, iso ile t?re ayn? anda sa? kanat oynay?nca ikiside i?eri kat etme ihtiyac? hissediyor. O y?zden en az bir sa?ak ?art. Hocada takti?inden vazge?miyor kimi koyacaz sa?ak

??te linnes gelecek dertler bitecek

iPhone 'den Tapatalk arac?l??? ile g?nderildi

Yorum Yap

Necip futbolcu de?il. Ben burada 2. ligde zor oynar dedi?imde bi ton laf edildi.. Neymi? kolay harc?yormu?uz top?umuzu. ?stelik altyap?dan ??km??m??..
                            Bi de s?zle?me yenilediler e?ek y?k?yle para verip. Necip'in ekstra s?zle?mesine verilen parayla sa? bek al?n?rd?.. Yahu onu ge?tim ?k? al?rd?k o paraya be.. Yaz?k de?il mi bu futbol katiline o paralar..
                            Heee unutmadan biz burada ospina diye y?rt?n?rken tolga'ya d?nyan?n en iyi kalecisi muamelesi yapanlar umar?m ?imdi anl?yorlard?r.
                            Kaleye gelen her topu yiyor.. Tottenham ma??, sivas ma??, bu ma?.. Saymakla bitmez...

Yorum Yap

Aslı Halit Taner Uckac tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Aslı Gurol Arici tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Biz ileride kanatta ters ayak oynuyoruz, iso ile t?re ayn? anda sa? kanat oynay?nca ikiside i?eri kat etme ihtiyac? hissediyor. O y?zden en az bir sa?ak ?art. Hocada takti?inden vazge?miyor kimi koyacaz sa?ak

??te linnes gelecek dertler bitecek

iPhone 'den Tapatalk arac?l??? ile g?nderildi

Kerim ya da sivok ya da karaka?an.. Hepsi necip'ten bin kat iyi olur..

Yorum Yap

ADAMDA SA? BEK VARDI NEC?P? OYNATIYOR NAPSIN GAR?P... bECER?KS?Z Y?NET?M SA?OLSUN..

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X