Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

?ok inan?yorum ?nder hocaya, in?allah bu transfer sezonunda y?z?m?z? kara ??karm?cak, hele bi hay?rl?s? ile ?ampiyonlar ligine kalal?m

Yorum Yap

Hocam ne yap?p edip 2.olmal?y?z ba?ka ?ans?m?z yok.

Yorum Yap

Bu seneki transfer hamleleri yerini belli edecek.
        Bu tak?m CL de sadece gelecek vadeden gurbet?i yerli oyuncularla ba?ar?l? olamaz, kaliteli ayaklar laz?m.

Kaliteli futbol, kaliteli oyuncularla oynan?r.

Yorum Yap

13 transfer yap?p 1 tane ESASLI SA? BEK alamamak ya da ald?ramamak.

Yorum Yap

Gelecek seneki kadro planlamasinda 8-8-8 falan ne yaparsan yap baskan ama lutfen 24 profesyonel olsun, gece kusu , muzmin sakat,olmasin, birde allah rizasi icin senelik gol ortalamasi 10 dan fazla olan birini bul baskan, golcu yani, 100 pozisyondan enazindan bi 15 ini gol yapan biri .

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

h?cum hatt?n? komple de?i?tirmen laz?m. o?uzhan'? g??lendirmen laz?m. almeida Be?ikta?'?n forveti de?il. T?re ve Olcay sadece yedek olur bu tak?ma. umar?m sen de g?r?yorsundur bu ger?e?i.

Yorum Yap

Emenike + Sow + Webo = 2,5 iyi golc?.
                Mustafa + ?mer + Almeida = 1,5 iyi golc?.

Fener bizden 18 gol fazla att??? i?in ?u an ?ampiyonlar. Bize 3 ka??r?p 1 atan de?il 1 ka??r?rsa ikinciyi i?eri t?kacak golc?ler laz?m.

Yorum Yap

Bir oyuncun b??aklan?yor, bir oyuncun kur?unlan?yor, Her hafta birisinin adelesi at?yor, bald?r? bilmemne oluyor.
                  Sabah 5 de topluyorsun oyuncular? mekanlardan, oda hastanede oluyor.

Olmuyor ?nder hocam bu i? b?yle olmaz. 2.lik gidiyor..

Yorum Yap

Be?ikta?'ta ani istifa ya?anabilir!..
                    Be?ikta?'ta futbol genel direkt?r? ?nder ?zen'in camia i?inde ya?ad??? s?k?nt?lar ve yetki karma?as? deneyimli futbol adam?n? istifaya g?t?rebilir...
                    SPORX DETAY - Be?ikta?'ta Futbol Direkt?r? ?nder ?zen'in bu sezon ya?ad??? s?k?nt?lara bir yenisi G?khan T?re ile eklendi.
                    Be?ikta?l? futbolcular?n artan gece hayatlar?ndan ?ikayet?i olan ?zen, yetki karma?as? ya?ad??? bir yeni d?neme daha girdi.
                    T?re olay?n?n ard?ndan yap?lan bas?n toplant?s?nda ?zen'in s?zleri dikkat ?ekiciydi. Be?ikta? Futbol Tak?m?'n?n bu sabah antrenman? oldu?u halde futbolcunun e?lence mekan?nda bulunmas?yla ilgili soru ?zerine ?zen, ?u ifadeleri kulland?:
                    "Bu konuda saatlerce konu?abilirim. Benim bak?? a??m toplumun, spor medyas?n?n, camias?n?n, kamuoyunun bak???yla paralel de?il. Benim bak?? a??m farkl?d?r. Oyuncular?n veya sporcular?n olaylara kar??malar? elbette ?zer, kul?b? y?prat?r, kul?b?n prestijine ve oyuncunun prestijine de olumsuz etki yapar. Ama ben bu konuda de?erlendirme yaparsam de?i?ik bir tart??ma ba?lar. Bence o tart??man?n yeri buras? de?il. Onu daha sonra yapabiliriz. ?nemli olan oyuncumuzun sa?l???. ??k?rler olsun sa?l?k durumu iyi."
                    ?ZEN Y?NE SIKINTIDA
                    ?zen'in kul?p i?inde bu sezon ya?ad??? ???nc? s?k?nt? T?re olay? ile de patlak verdi. Ba?kan ve y?netim kanad?ndan mevcut g?revini ayr??t?ramayan ve buna uygun 'tam' sorumluluk alamayan ?zen'in Fikret Orman'?n kendisini yeterince desteklemedi?i i?in s?k?nt?da oldu?u ?ne s?r?l?yor. Deneyimli futbol adam? daha ?nce bir televizyon program?nda kat?ld??? yay?nda kul?pteki 'direkt?rl?k' g?revi ve i?leyi? ?zerine y?netim kanad?yla ya?ad??? sorunlar? net bir ?ekilde anlatm??t?. ?zen'in en b?y?k s?k?nt?s? futbolun patronu olmas?na kar??n haberi olmadan yap?lan transfer g?r??meleri ve kendine kar??n futbolcular ile y?neticilerin kurdu?u temaslar.
                    Be?ikta?'ta teknik direkt?r Slaven Bilic ile uyum yakalayan ?nder ?zen'in siyah-beyazl? camiadaki g?revini sezon sonu tekrar masaya yat?raca?? ve g?revi bir kez daha b?rakabilece?i iddia ediliyor.

Yorum Yap

?nder hoca fernandes, almeida, dany, motta ve g?khan t?reyi geri gelmemek ?zere yolla

Yorum Yap

Aslı G?rcan Alt?n???k tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Be?ikta?'ta ani istifa ya?anabilir!..
                        Be?ikta?'ta futbol genel direkt?r? ?nder ?zen'in camia i?inde ya?ad??? s?k?nt?lar ve yetki karma?as? deneyimli futbol adam?n? istifaya g?t?rebilir...
                        SPORX DETAY - Be?ikta?'ta Futbol Direkt?r? ?nder ?zen'in bu sezon ya?ad??? s?k?nt?lara bir yenisi G?khan T?re ile eklendi.
                        Be?ikta?l? futbolcular?n artan gece hayatlar?ndan ?ikayet?i olan ?zen, yetki karma?as? ya?ad??? bir yeni d?neme daha girdi.
                        T?re olay?n?n ard?ndan yap?lan bas?n toplant?s?nda ?zen'in s?zleri dikkat ?ekiciydi. Be?ikta? Futbol Tak?m?'n?n bu sabah antrenman? oldu?u halde futbolcunun e?lence mekan?nda bulunmas?yla ilgili soru ?zerine ?zen, ?u ifadeleri kulland?:
                        "Bu konuda saatlerce konu?abilirim. Benim bak?? a??m toplumun, spor medyas?n?n, camias?n?n, kamuoyunun bak???yla paralel de?il. Benim bak?? a??m farkl?d?r. Oyuncular?n veya sporcular?n olaylara kar??malar? elbette ?zer, kul?b? y?prat?r, kul?b?n prestijine ve oyuncunun prestijine de olumsuz etki yapar. Ama ben bu konuda de?erlendirme yaparsam de?i?ik bir tart??ma ba?lar. Bence o tart??man?n yeri buras? de?il. Onu daha sonra yapabiliriz. ?nemli olan oyuncumuzun sa?l???. ??k?rler olsun sa?l?k durumu iyi."
                        ?ZEN Y?NE SIKINTIDA
                        ?zen'in kul?p i?inde bu sezon ya?ad??? ???nc? s?k?nt? T?re olay? ile de patlak verdi. Ba?kan ve y?netim kanad?ndan mevcut g?revini ayr??t?ramayan ve buna uygun 'tam' sorumluluk alamayan ?zen'in Fikret Orman'?n kendisini yeterince desteklemedi?i i?in s?k?nt?da oldu?u ?ne s?r?l?yor. Deneyimli futbol adam? daha ?nce bir televizyon program?nda kat?ld??? yay?nda kul?pteki 'direkt?rl?k' g?revi ve i?leyi? ?zerine y?netim kanad?yla ya?ad??? sorunlar? net bir ?ekilde anlatm??t?. ?zen'in en b?y?k s?k?nt?s? futbolun patronu olmas?na kar??n haberi olmadan yap?lan transfer g?r??meleri ve kendine kar??n futbolcular ile y?neticilerin kurdu?u temaslar.
                        Be?ikta?'ta teknik direkt?r Slaven Bilic ile uyum yakalayan ?nder ?zen'in siyah-beyazl? camiadaki g?revini sezon sonu tekrar masaya yat?raca?? ve g?revi bir kez daha b?rakabilece?i iddia ediliyor.

?rnektir;

BJK Futbol Y?netiminin en can damarlar?ndan birine Be?ikta?'?n seyahat organizasyonlar?nda ancak Be?ikta?'a ara? temin edebilecek birini y?netici diye koyarsan?z ?u haber yalan dolan haber olsa dahi kendinizi ''ulan adam harbinden hakl?''demeden geri alamazs?n?z..

Yeminle trajedisine sa?lam film ?ekilecek kul?b?z g?l?yorum kusura bakmay?n

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  kavalc?.jpg
Görüntüleme: 1
büyüklüğ?:  22.2 KB

Yorum Yap

Bu g?rev i?in yeterli olmad???n? d???n?yorum, camia i?inde bu g?revi yapabilecek bir ?ok ki?i varken istifas? yerinde bir karar olur.

Yorum Yap

?nder ?zen ne yaps?n... Adamlar ka?m?? gitmi? tek tek evine mi als?n futbolcular?n e?lenmeye hakk? var ama ertesi g?n antrenman varsa o zaman durup d???necekler...! gereken ceza futbolculara verilmeli...

Yorum Yap

?nder ?zen'i su?layan ?arp?l?r..

Yorum Yap

Aslı Necmettin Firat Ozkan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Emenike + Sow + Webo = 2,5 iyi golc?.
                                Mustafa + ?mer + Almeida = 1,5 iyi golc?.

Fener bizden 18 gol fazla att??? i?in ?u an ?ampiyonlar. Bize 3 ka??r?p 1 atan de?il 1 ka??r?rsa ikinciyi i?eri t?kacak golc?ler laz?m.
                                Hangisini yar?m sayd?n bilmiyorum ama Webo bizdeki golc?lerin hepsinden ?ok daha iyi.
                                Sakatlanana kadar da performans? ?ok iyiydi.
                                Adamlar?n net 3 golc?s? var.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X