Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

2 g?nd?r senle g?zel muhabbet ediyoruz ...

Sevdim ben bu yal??n konusunu

Yazd?klar?nda seninde hakl?l?k pay?n yok de?il . Chelsea real gibi tak?mlarda bazen b?yle s?rf tecr?be'ye dayal? transferler yapabiliyor ancak bizim i?in kredi kalmad? biz limiti doldurduk.

9 senede 21 stoper alm?? bir kulup olarak hala belli bir sistemi oturtmak yerine k?sa vadede bu ?ekilde transferlerin yap?lmas? can s?k?c?.

Neyse insanlar? uzun uzun yaz?larla daha fazla s?kmak yerine at?n? ve berat konusunu a??klayay?m ;

At?n? ve Berat.

1-) Berat alt?nsay transferidir. Sakarya da oynarken ?okta k?t? de?ildi.Az ?ok potansiyeli olan bir oyuncu. ( 23 ya??nda)

2-) At?n? bizim ?r?n?m?z. ( 20 ya??nda)

Velevki ersan sakatlant? ,20 ma? oynayamayacak ... ( ki 20 ma? demek yar?m devre demek devre aras? transfer yapabiliriz)

1-) Stoperde sivok,pedro olarak d?n???m sa?layabilir , ismaili sola ?ekebilirsin. Olmad? atiba yedek kal?r,orta sahada veli o?uzhan koyup atiba yerine yabanc? hakk?n? 2 stoperden kullanabilirsin.

2-) Yukar?daki ?rnek yanl?? gelebilir , 2 yabanc? stoper kullanmak i?in sistemi de?i?tirmek istemezsen oraya at?n?'? yada berat'? koyars?n.

a-) At?n? uzun boylu bir oyuncudur. Hava toplar?nda etkilidir. Pedro seridir at?n?'? tamamlar. Defans? geride kurarsan at?n? s?r?tmaz.

b-) Berat biraz daha k?sa oyuncudur. At?nca g?re daha seridir. Yine defans? geride kurarsan s?r?tmaz.

Biz defans? ilerde kuran schuster gibi yar? sahada defans yapan bir tak?m de?iliz. Denizli'nin united deplasman?ndaki gibi cezasahas?na kapanan bir tak?mda de?iliz.

Ancak velevki ersan sakatland? at?n? geldi ... Ceza sahas?na kapanabiliriz... Veli Atiba,At?n?,Motta,Tar?k ( Sefa) ve S?VOK yada pedro ?ak?l? defansta gerekeni yapacakt?r.

Velevki at?n? ve berat hata yapt?.

Burada ?nder ?zen ?zerindeki y?k?ml?l??? otomatikman atacakt?r. B?t?e yoktu , oyuncu alamad?k.32 ya??ndaki yal??n gelece?ine alt yap?m?zdan ?z kaynaktan bir oyuncuyu alternatif d???nd?k.Kulubun bu zor d?nemde gelecek vaad etmeyen g?nl?k futbolculara para harcamas?na g?z yummak istemedi der i?in i?inden s?yr?l?r.

Ancak 32 ya??ndaki yal??n tutmazsa , yal??n y?z?nden ayn? dany'nin gs ma??nda yapt??? penalt? gibi dengesizce puan kayb? ya?an?rsa bunun a??klamas?n? kimse yapamaz. Ki yal??n?n bunlar? yapmayaca??ndan sende dahil olmak ?zere kimse %100 emin olamaz.

?nder ?zen'in g?revi para yok diye kalitesiz adam almak de?il , uygun paraya kaliteli oyuncu almakt?r yada gen?le?meye y?nelik planlama yapmakt?r.

Yal??n transferi fos ??karsa hi?bir ?ekilde a??klama yap?lamaz.

Seni tatmin ettimi bilmiyorum ancak berat ve at?n?'?n oynamas? bu a??dan hem fikret orman , hem ?nder ?zen hem bilic a??s?ndan bir kurtulu? yolu olur.

Ancak yal??n oynay?pta beklenen performans? sergilemezse ( ki bana g?re mevcut futbolculugu ile sergileyemez) hem ?nder ?zen'in hemde bilic'in kredisini olduk?a azalt?r.
    En son düzenleyen G?kay G?kdo?an; 03-07-2014, 21:23.

Yorum Yap

Aslı Cihan Saglam tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Vahim olan, Yal??n bu tak?mda ikinci stoper olmas?. Senelerdir hi?bir tak?mda diki? tutturamam??, oyunculu?u vasat?n alt?nda, saha i?inde ''kasap'' olarak niteleyebilece?imiz bir oyuncuya, muhta? kalmak pek kabullenilebilir bi?ey de?il bana g?re. ??te o y?zden diyorum ki Pedro'nun yan?na sa?lam bir adam alsan bunlar?n hi?biriyle u?ra?mazs?n. Kul?bede Ersan oturur, kafan rahat olur. Hatta imkan? varsa Sivok'ta kadroda tutulabilir. ?ok ihtiya? oldu?u zamanda, o b?lgede fena oynamayan Necip' ?ans verirsin.
      ?smail mevzusuna gelince, ge?en yaz ba??nda, sol bek ar?yorken ?nder ?zen, ?smail'in ?n?n? kapatmamak i?in ge?ici bir ??z?m ar?yoruz demi?ti. Bu y?zden bonservisle oyuncu almad?lar. Holebas i?i de olmay?nca devre aras?na sarkt? ve Motta kiral?k olarak geldi. Motta'y? be?enmiyor de?ilim ama ?smail sezon ba??n? iyi de?erlendirse, g?r?r?z kimin oynay?p oynamad???n?.
      Ayr?ca sen Yal??n transferinin hakl? oldu?una inand?rm??s?n kendini. Ba?ka kimsenin bunun i?in ?zel ?aba harcamas?na gerek yok.
      Senelerdir diki? tutturamam?? dedi?in adam 3 sezonda 97 ma?a ??km??.
      Nas?l bir diki? tan?m? sizinkisi ? Diki? tutturmak deyince sadece b?y?k tak?mda oynamak alg?s? m? var sizde ?
      Yani illa Trabzon'dan,Fenerbah?e'den felan m? gelmeli ? Direk Kas?mpa?a'dan gelince vasat m? oluyor ?
      Ayr?ca stoper dedi?in kasap da olacak,agresif de olacak,rakibini y?ld?rmay? bilecek.
      Zaten ?u an agresif stoper eksi?imiz yok mu ? E malum Sivok'un gidi?iyle hava hakimiyeti olan stoper ihtiyac?m?zda var.
      Yal??n'da ligin en iyi hava hakimiyeti olan 2-3 stoperinden biri,iyi kesini,markaj? sever ve tecr?beli.
      Hala o b?lge i?in Necip'de oynayabilir diyorsunuz ya,hakikaten pes diyorum.

?smail mevzusuna gelince,?nder Hoca'n?n a??klamalar?n?n ?st?nden 1 sene ge?ti.
      O a??klamalar?n ?st?nden 1 sene sonra Motta'n?n bonservisinin al?nmas?,?smail'e bu konuda g?venmedikleri anlam?na gelmiyor mu ?
      Yoksa bir daha bas?n toplant?s? yap?p,Motta'n?n s?zle?mesi bitene kadar ?smail'i anca haz?rlar?z diye a??klamam? yapmal?lar ?
      ?smail bu sezon koca 1 sezon idman yapt?,ufak bir el sakatl??? d???nda tak?mdan ayr? kalmad?.
      ?smail ?yle veya b?yle bu ?ans? kullanamad?,de?erlendiremedi '' de?erlendirirse '' lerlede y?r?m?yor bu i?.
      Ayr?ca ?smail benim d??man?m de?il ki,ke?ke de?erlendirse benim gibi ele?tirenleri sustursa ve kontenjan konusunda bizi rahatlatsa.
      Neden istemeyeyim ki ? Ancak bizde bu g?vensizlik duygusunu yaratan ?smail'in kendisidir.

Ayr?ca ben Yal??n transferinin hakl? oldu?una kendimi inand?rmaya ?al??mad?m,
      Konu ne olursa olsun,Be?ikta? i?in do?runun ve iyinin oldu?una inand??? ?eyi savundum.
      Savunurkende (?stelik ?ok daha vasat futbolcular? isteyenleri bile) kimseyi ne vizyonsuzlukla,ne ba?ka bir ithamla su?lamad?m.
      Her zamanda ger?ek?ilikten yana oldum,yazd???m arg?manlar? realiteden asla uzak tutmad?m ve asla ?topik olmad?m.
      Ve t?m bunlara ra?men kendimi hakl?m? olmaya ?al??t?rd???m? ima eden senin,
      sadece ezber arg?manlar kullan?p Yal??n vas?fs?zda vas?fs?z diye g?r?? direntenlerin hakl?l?k paylar? oldu?unu kabul etim.

Bu durumda o zaman senin bitirdi?in c?mleyi ben senin i?in kullan?yorum '' Sen Yal??n transferinin haks?z oldu?una inand?rm??s?n kendini,ba?ka kimsenin ?zel ?aba harcamas?na gerek yok ''

Selametle.

Yorum Yap

Aslı G?kay G?kdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        2 g?nd?r senle g?zel muhabbet ediyoruz ...

Sevdim ben bu yal??n konusunu

Yazd?klar?nda seninde hakl?l?k pay?n yok de?il . Chelsea real gibi tak?mlarda bazen b?yle s?rf tecr?be'ye dayal? transferler yapabiliyor ancak bizim i?in kredi kalmad? biz limiti doldurduk.

9 senede 21 stoper alm?? bir kulup olarak hala belli bir sistemi oturtmak yerine k?sa vadede bu ?ekilde transferlerin yap?lmas? can s?k?c?.

?nsanlar? uzun uzun yaz?larla daha fazla s?kmak yerine at?n? ve berat konusunu a??klayay?m ;

At?n? ve Berat.

1-) Berat alt?nsay transferidir. Sakarya da oynarken ?okta k?t? de?ildi.Az ?ok potansiyeli olan bir oyuncu. ( 23 ya??nda)

2-) At?n? bizim ?r?n?m?z. ( 20 ya??nda)

Velevki ersan sakatlant? ,20 ma? oynayamayacak ...

1-) Stoperde sivok,pedro olarak d?n???m sa?layabilir , ismaili sola ?ekebilirsin. Olmad? atiba yedek kal?r,orta sahada veli o?uzhan koyup atiba yerine yabanc? hakk?n? 2 stoperden kullanabilirsin.

2-) Yukar?daki ?rnek yanl?? gelebilir , 2 yabanc? stoper kullanmak i?in sistemi de?i?tirmek istemezsen oraya at?n?'? yada berat'? koyars?n.

a-) At?n? uzun boylu bir oyuncudur. Hava toplar?nda etkilidir. Pedro seridir at?n?'? tamamlar. Defans? geride kurarsan at?n? s?r?tmaz.

b-) Berat biraz daha k?sa oyuncudur. At?nca g?re daha seridir. Yine defans? geride kurarsan s?r?tmaz.

Biz defans? ilerde kuran schuster gibi yar? sahada defans yapan bir tak?m de?iliz. Denizli'nin united deplasman?ndaki gibi cezasahas?na kapanan bir tak?mda de?iliz.

Ancak velevki ersan sakatland? at?n? geldi ... Ceza sahas?na kapanabiliriz... Veli Atiba,At?n?,Motta,Tar?k ( Sefa) ve S?VOK yada pedro ?ak?l? defansta gerekeni yapacakt?r.

Velevki at?n? ve berat hata yapt?.

Burada ?nder ?zen ?zerindeki y?k?ml?l??? otomatikman atacakt?r. B?t?e yoktu , oyuncu alamad?k.32 ya??ndaki yal??n gelece?ine alt yap?m?zdan ?z kaynaktan bir oyuncuyu alternatif d???nd?k.Kulubun bu zor d?nemde gelecek vaad etmeyen g?nl?k futbolculara para harcamas?na g?z yummak istemedi der i?in i?inden s?yr?l?r.

Ancak 32 ya??ndaki yal??n tutmazsa , yal??n y?z?nden ayn? dany'nin gs ma??nda yapt??? penalt? gibi dengesizce puan kayb? ya?an?rsa bunun a??klamas?n? kimse yapamaz. Ki yal??n?n bunlar? yapmayaca??ndan sende dahil olmak ?zere kimse %100 emin olamaz.

?nder ?zen'in g?revi para yok diye kalitesiz adam almak de?il , uygun paraya kaliteli oyuncu almakt?r yada gen?le?meye y?nelik planlama yapmakt?r.

Param?z yok denebilir, oyuncular ?ok para istedi anla?amad?k denebilir , gen?lerimize g?vendik denebilir.

Ancak yal??n transferi fos ??karsa hi?bir ?ekilde a??klama yap?lamaz.

Seni tatmin ettimi bilmiyorum ancak berat ve at?n?'?n oynamas? bu a??dan hem fikret orman , hem ?nder ?zen hem bilic a??s?ndan bir kurtulu? yolu olur.

Ancak yal??n oynay?pta beklenen performans? sergilemezse ( ki bana g?re mevcut futbolculugu ile sergileyemez) hem ?nder ?zen'in hemde bilic'in kredisini olduk?a azalt?r.
        Kanka,

?ncelikle ?unu soray?m,sen ?nder Hoca'n?n ald??? y?kle neden bu kadar ilgileniyorsun ?
        Berat oynarsa o y?k? atar,At?n? oynarsa atar.
        Tamam onlar oynarsa o y?k? atarda,adam?n kendi s?rt?ndaki y?kten ziyade Be?ikta?'?n s?rt?ndaki y?k? d???nd???ne hi? mi inanm?yorsun ?

Zaten bahsetti?in ?ey i?in kolay olan?,sencede kolay olan? bu de?il mi ?
        Almaz yerli stoper,?a??r?r ?akanakkale ve Kahramanmara?'tan At?n? ve Berat'?,stoper laz?m oldu?unda ge?in oynay?n der.
        Onlar?n hatalar?yla kaybedilen ma?larda mevcut maddi y?k?ml?l?kler nedeniyle stoper transferi yapamad???n? ima eder.
        Taraftarda '' Ouvv helal olsun hoca gen?leri oynatt? bak,para olsa daha iyi i?ler yapar '' der.
        Adam adam?n derdi bu de?il ki,adam kendini kurtarma yolunu ilk se?enek olarak g?rm?yor.

G?kay,
        At?n?'? haz?rl?k ma??nda izledi?imde ?ok heyecanlanm??t?m,At?n?'a kar?? de?ilim ben.
        Ben At?n?'a fazla g?venilmesine kar??y?m,daha tecr?beli daha kaliteli bir adam varken At?n? 2. planda benim i?in.
        Emin ol At?n?'?n oynayas? varsa Yal??n gelsede oynar.
        Ben kimsenin hata yapmayaca??n?n garantisini veremem,en be?endi?im stoper Egemen bile gelecek olsa veremem.
        Zago'nun gen?li?inide getirsek veremem,futbol hatalar oyunu illa ki hatalar olacakt?r.
        ?nemli olan hatalar?n miktar? ve bu hatalardan ders al?n?p al?nmad???d?r.
        Yal??n ge? geli?tirdi kendini,?zellikle Kas?mpa?a'n?n ?nemli ma?lar?nda ciddi bir oyun karakteri koydu ortaya.

Ama gel gelelim yine y?netimin sa?ma politikas?n?n ?r?n? y?z?nden bu transferi tart???yoruz.
        Halbuki Egemen'i elimizde tutsayd?k Egemen-Sivok-Franco-Ersan 4 ' l?s? bile yeterli olabilirdi bize.
        Yabanc? transferini bile rafa kald?rabilirdik,ben y?netimin yapamayaca?? transferler hakk?ndaki endi?elerinize hak veriyorum.

Yal??n'?n geli?i di?er transferi engelleyecekse gelmesin abi,sizinle ayn? fikirdeyim.
        Ama ekliyorum,Yal??n transferi ne stoper mevkisini,ne de di?er mevkilerin transferini engellememeli.
        Tak?m?n forvet,10 numara,kanat,bek,stoper hatta ?n libero ciddi anlamda eksikleri var.
        Olas? bir forvet transferinin rafa kalkmas? benim s?ylediklerimdem tamamen ba??ms?z.

Ben i?in '' Yal??n'dan ba?ka stoper mi yok yaa ? '' K?sm?nday?m.
        ?artlar ve piyasa bu,y?netimin hatas?ndan do?an yerli bir stoper ihtiyac? bariz.
        Sadece Yal??n de?il her transferin risk i?eren bir taraf? var,bunu kabul edelim.
        Ama Yal??n s?ylenen isimlerden daha az risk i?eriyor,ben bunu anlat?yorum.
        Ve tabi yine burda bahsedilen stoperlerden '' Berat,At?n?,Toraman,Giray '' dan daha iyi oldu?una kesinlikle inan?yorum.

Yar?n Yal??n gelirde forvet transferinden veya yabanc? stoperden vazge?ersek hi? bana ?ullanmay?n.

Yorum Yap

Adamlar roman yaz?yor ya la wuhauaauhauh oku oku s?k?lm?yorum.

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Senelerdir diki? tutturamam?? dedi?in adam 3 sezonda 97 ma?a ??km??.
            Nas?l bir diki? tan?m? sizinkisi ? Diki? tutturmak deyince sadece b?y?k tak?mda oynamak alg?s? m? var sizde ?
            Yani illa Trabzon'dan,Fenerbah?e'den felan m? gelmeli ? Direk Kas?mpa?a'dan gelince vasat m? oluyor ?
            Ayr?ca stoper dedi?in kasap da olacak,agresif de olacak,rakibini y?ld?rmay? bilecek.
            Zaten ?u an agresif stoper eksi?imiz yok mu ? E malum Sivok'un gidi?iyle hava hakimiyeti olan stoper ihtiyac?m?zda var.
            Yal??n'da ligin en iyi hava hakimiyeti olan 2-3 stoperinden biri,iyi kesini,markaj? sever ve tecr?beli.
            Hala o b?lge i?in Necip'de oynayabilir diyorsunuz ya,hakikaten pes diyorum.

?smail mevzusuna gelince,?nder Hoca'n?n a??klamalar?n?n ?st?nden 1 sene ge?ti.
            O a??klamalar?n ?st?nden 1 sene sonra Motta'n?n bonservisinin al?nmas?,?smail'e bu konuda g?venmedikleri anlam?na gelmiyor mu ?
            Yoksa bir daha bas?n toplant?s? yap?p,Motta'n?n s?zle?mesi bitene kadar ?smail'i anca haz?rlar?z diye a??klamam? yapmal?lar ?
            ?smail bu sezon koca 1 sezon idman yapt?,ufak bir el sakatl??? d???nda tak?mdan ayr? kalmad?.
            ?smail ?yle veya b?yle bu ?ans? kullanamad?,de?erlendiremedi '' de?erlendirirse '' lerlede y?r?m?yor bu i?.
            Ayr?ca ?smail benim d??man?m de?il ki,ke?ke de?erlendirse benim gibi ele?tirenleri sustursa ve kontenjan konusunda bizi rahatlatsa.
            Neden istemeyeyim ki ? Ancak bizde bu g?vensizlik duygusunu yaratan ?smail'in kendisidir.

Ayr?ca ben Yal??n transferinin hakl? oldu?una kendimi inand?rmaya ?al??mad?m,
            Konu ne olursa olsun,Be?ikta? i?in do?runun ve iyinin oldu?una inand??? ?eyi savundum.
            Savunurkende (?stelik ?ok daha vasat futbolcular? isteyenleri bile) kimseyi ne vizyonsuzlukla,ne ba?ka bir ithamla su?lamad?m.
            Her zamanda ger?ek?ilikten yana oldum,yazd???m arg?manlar? realiteden asla uzak tutmad?m ve asla ?topik olmad?m.
            Ve t?m bunlara ra?men kendimi hakl?m? olmaya ?al??t?rd???m? ima eden senin,
            sadece ezber arg?manlar kullan?p Yal??n vas?fs?zda vas?fs?z diye g?r?? direntenlerin hakl?l?k paylar? oldu?unu kabul etim.

Bu durumda o zaman senin bitirdi?in c?mleyi ben senin i?in kullan?yorum '' Sen Yal??n transferinin haks?z oldu?una inand?rm??s?n kendini,ba?ka kimsenin ?zel ?aba harcamas?na gerek yok ''

Selametle.
            Ka? tane ma?a ??kt??? ?nemli de?il, bu zamana kadar ka? tak?m de?i?tirmi? ve oynad??? tak?mlar hangileri ? Ve bu adam 32 ya??nda, milli olmam??, Avrupa tecr?besi de s?f?r. Baya ?vm??s?n Yal??n'?, ben senelerdir farkl? bir adam izliyorum san?r?m. Neyse sen be?eniyor olabilirsin ama, son kez s?yl?yorum, ben Yal??n'? hi?bir a??dan yeterli bulmuyorum ve yine bo?a gidecek paralara ?z?l?yorum. Ve dedi?im gibi yabanc? stoper al?n?rsa, yerli stoper transferini de gerekli g?rm?yorum.
            Di?er konularda senin ki?isel g?r???nd?r, sayg? duyuyorum. Cevap verip daha fazla uzatmak istemiyorum.
            Selametle.

Yorum Yap

Ka? tane ma?a ??kt??? ?nemli de?il,o da g?zel.
              32 Ya??ndaysa ne olmu? ? 30 ' unda sonra gelip de yararl? olmu? nice futbolcular yok mu ?
              Sayfalarca ?rneklerini verdik,hala ba?a d?nd?r?yorsunuz 32 ya??nda diye.
              32 bir futbolcu i?in gayet verimli bir ya?t?r,nedir bu ya? tak?nt?s? ?

Hala '' mili forma giymemi? '' goy goyu,
              Arkada? y?llard?r milli tak?m lobisinin sistematik bir ?ekilde i?ledi?iden ?ikayet etmiyor muyuz ?
              Ve her ?eyden ?nemlisi bu durumun en ?ok ?ikayet?isi biz olmad?k m? ?
              ?o?u Be?ikta?'l? futbolcunun haketti?i halde milli tak?ma se?ilmedi?ini unuttuk mu ?
              T?mer Metin'in bile en iyi d?neminde zar zor milli tak?ma se?ildi?i,
              Ahmet Dursun,Ali G?ltiken gibi isimlerin 7 kere (?aka de?il) milli oldu?u,
              ?lhan'?n en formda d?neminde Hakan ??k?r'?n arkas?nda yedek kald???,
              G?khan Zan'?n bizdeyken forma giyemedi?i ama Gs'a gidince se?ildi?i,
              Stoperinde vasat Semih'in banko oynad??? ve 2 hatas?yla bizi D?nya Kupas?na gitmekten etti?i,
              Ve ba?ta Galatasaray lobisi olmak ?zere Fenerbah?e'yle beraber adamc?l???n en ?ok s?z?n?n ge?ti?i yer de?il mi milli forma ?
              ?imdi mi k?stas oldu ?

Ayr?ca yazd?klar?m net,ben Yal??n'? baya ?vm?yorum,sen hala ?srarla Yal??n benim ilk tercihimmi? gibi imalarda bulunuyorsun.
              ?u ligde Egemen d???nda tam anlam?yla ?vg? hakeden yerli bir stoper yok.
              Ancak Yal??n'?n + lar?n?n - lerinden fazla oldu?unu d???n?yorum.
              Mevcut ?artlar dahilinde (Daha nas?l a??k yaz?l?r bilemiyorum) Yal??n'?n al?nmas?n? mant?kl? buluyorum.
              Bendende sayg?lar,daha uzatmayacam.

Yorum Yap

Laf Laf Laf

Ba?ka yapt??? hi?bir?ey yok. Bizim sahte duyumculara benzetiyorum ?nder ?zen'i. Bir dedi?inin, bir dedi?ini tuttu?unu g?rmedim daha.

Yorum Yap

baskanin agzindan cikan soz , avrupada kupa kaldirmak !
                  futbolun dahi cocugu ozenin soyledigi soz yeniden yapilanma turkiyede sampiyonluklar !
                  sonuc olarak bunun adi besiktas ! soylenen sozlere layiktir besiktasim !
                  sabahtan aksama roman yaziyorsunuz bir tanenizde diyemiyormu anlamadim , turkiyede sampiyonluklar avrupada kupa kaldirmaksa amac bu kadro tek kelime uc oyuncu harici cop !!!
                  eger siz bu kupalari gectiniz , seba sonrasi futbolsa amac sizde haklisiniz tartisin o super cop futbolculari ,degistir degistir kadro kurun ,kolay gelsin hepinize !

Yorum Yap

Aslı Muhammed Dilek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Laf Laf Laf

Ba?ka yapt??? hi?bir?ey yok. Bizim sahte duyumculara benzetiyorum ?nder ?zen'i. Bir dedi?inin, bir dedi?ini tuttu?unu g?rmedim daha.
                    Atletik departman ?

Kaleci antren?r? Sambade ?

Tolga Zengin ? Motta ? G.T?re ? Musa Muhammed projesi ?

Bel?ika ve Brezilya'da feeder kul?p projeleri ? Dikilita? =

?u an yap?lmakta olan ad?n? bilmedi?im bilmem ne odas? ? Ma? sonu dejenerasyonu en alt seviyelere ?ekecek bir oda.

Ger?ekten hi?bir?ey yapmam??.

Yorum Yap

Laf Laf Laf

kusura bakma ama i?i bo? bir yorum olmu?.

Yorum Yap

Beyler ?u stoper mevzular? ilgin? geliyor bana.
                        Sivok sakat m? ki ilk 11de oynam?yor? Nedir olay?

Yorum Yap

Aslı Tayfun Turgay tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Atletik departman ?

?u an yap?lmakta olan ad?n? bilmedi?im bilmem ne odas? ? Ma? sonu dejenerasyonu en alt seviyelere ?ekecek bir oda.

Rak?m Odas? olabilir mi.. Ne oldu?unu bilmiyorum ama ?yle duydum

Quaresma7Amokachi14Nouma21

Yorum Yap

San?r?m ??yle bir ?ey bahsedilen mevzu (Y?ksek ?rtifa)

http://www.doga.hacettepe.edu.tr/egi...rtifaveant.htm

Yorum Yap

Aslı Tayfun Turgay tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Atletik departman ?

muthis bir basari ! bosuna yazmiyorum futbolun dahi cocugu diye ..

Yorum Yap

Laf Laf Laf

Adama resmen kufretmessin. Boyle bi baskanla bunlari yapmasi bile iyi. Ne sundun ki ne bekliyorsun ? Altinsay niye kacti ? Kalsa getirecegi Calhanoglu Leverkursen'e bizim kukup transfer rekorumuzun ustunde bi pqraya transfer oldu hem de Altinsay istedikten sadece 2 yil sonra. Ayni sekilde Ozen'in de istedikleri yapilmiyor ve bana gore tek sucu bunlara ragmen rest cekmeyip devam etmesi. Onu da anlarim belli ki bu sartlarda bile basarmak istiyor bir seyleri.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X