Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Turgut Inanbak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Alemsiniz
    Al?nmad?m ama asl?nda farkl?l???m?z yok, sen sergen transfer vs gibi konulardan anlamaz demi?sin zaten, ben de o konuyu iddia etmedim.
    Benim s?yledi?im bilgisi ve zekas? ger?ekten var, ama teknik direkt?r ?ap?nda, yine de ?ocuk gibi g?venilmez.
    ?nder ?zen'in yeri i?in s?ylemedim, kald? ki ?nder ?zen de bence o i?i bilmiyor, bu i?i yapan adam masaya yumru?unu vurabilmeli.

Arada kaynad? sanma g?l?c?k filan, tekmeledin yine
    Aslı Tufan Tokadci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Bilmedi?ini s?ylemek ?n yarg?l? oluyor demi?sin abi,
    ?nder ?zen'in yeri i?in s?ylemediysen neresi i?in s?yledin ki ?
    Sergen'i tekrardan sahalara d?nd?recek halimiz mi var ?
    Napay?m saha i?i bilgisini ? Napay?m oyun zekas?n? ?
    Sergen'in bu i?i yapabilece?i iddia edilmi?,bu i?i bilmiyor Sergen.
    Ayr?yetten yapacak karakterde bir insanda de?il.
    Bu i?i bilmiyor derken ba?ka ne kastedilebilir ki ?
    Sayg?lar
    teknik direkt?rl?k bilgisi i?in dedim Tufanc?m, yazd?m yukar?da yahu ?ok k?zd?nda g?zden mi ka??r?yorsun can?m karde?im
    senin fikirlerin hep de?erlidir benim i?in, bir yanl?? anla??lma olmas?n diye yazd?m ?zellikle.
    ama ?unda kesinlikle hemfikiriz, sergen kul?pte herhangi bir mevkide yer alabilecek bir insan de?il, sadece ?ok a?a??lanmas?na ?z?ld?m.

Yorum Yap

teknik direkt?rl?k bilgisi i?in dedim Tufanc?m, yazd?m yukar?da yahu ?ok k?zd?nda g?zden mi ka??r?yorsun can?m karde?im
      senin fikirlerin hep de?erlidir benim i?in, bir yanl?? anla??lma olmas?n diye yazd?m ?zellikle.
      ama ?unda kesinlikle hemfikiriz, sergen kul?pte herhangi bir mevkide yer alabilecek bir insan de?il, sadece ?ok a?a??lanmas?na ?z?ld?m.
      Ben ilk att???n posttan bahsediyorum,onda yazm?yordu ve ona istinaden cevap verdim,yoksa g?z?mden bir ?ey ka?t??? yok hey gidi hey.

Yorum Yap

Ben ilk att???n posttan bahsediyorum,onda yazm?yordu ve ona istinaden cevap verdim,yoksa g?z?mden bir ?ey ka?t??? yok hey gidi hey.

Peki, benim hatam o zaman, ?z?r dilerim

Yorum Yap

Yok be abi ne ?zr?,yoksa politik olmaya m? ?al???yorsun ?
          Neyse ?perim yanaklar?ndan sen biraz k?z?yorsun gibi. :P

Yorum Yap

Yok be abi ne ?zr?,yoksa politik olmaya m? ?al???yorsun ?
            Neyse ?perim yanaklar?ndan sen biraz k?z?yorsun gibi. :P
            k?zmad?m yahu, k?z?lacak bir ?ey yok
            politika nere ben nere, hi? beceremem

Yorum Yap

k?zmad?m yahu, k?z?lacak bir ?ey yok
              politika nere ben nere, hi? beceremem
              Bunu ba?kanl??a aday oldu?unda iyi tecr?be ettim abi

Yorum Yap

Bunu ba?kanl??a aday oldu?unda iyi tecr?be ettim abi
                ba?kan olmak i?in politik olmak gerekmez ki d?r?st olmak ve be?ikta?'? sevmek yeterli olur

Yorum Yap

?nder ?zen gen?lerden futbolcu bakma buras? hollanda ligi de?il tecr?beli adamlar bize ?ampiyon yapar lanziniymi? balataym?? ge? bunlar?

Yorum Yap

takim toplandi , calismaya basladi , futbolun dahi cocugu transfer yapacak !
                    televizyonlarda esip gurleyen o sesden eser yok ..
                    yine ayni sahne , yine gidiyor bir sene daha !
                    andersenden masallar ..

Yorum Yap

Aslı Orhan Baladin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      andersenden masallar ..
                      agabey parayi onder ozenmi veriyor ? ne biliyoruz calisma yapip yapmadigini? Transfer konusundaki problem bence yonetimin bu adamlari alamamasi yada para kaynagi icin bekletmesi.
                      Bu durumda onder ozenin bir sucu yok bence

Yorum Yap

i?ler iyi gitmiyor, istediklerini yapabildi?ini d???nm?yorum. yaz?lanlar?n yani bili?le aras?n?n durumu umar?m ger?ek de?ildir

Yorum Yap

?lk geldi?i g?nler canl? yay?nda yapt??? a??klamalar ile g?nl?m?ze su serpti , gayet profesyonel ?ekilde konu?tu.. yapmak istedi?i i?leri g?zelce anlatt? ve ?o?u hepimizin istedi?i olumlu sonu? al?nabilecek s?zlerdi.

Ama olmad?. Ya ?nder ?zen'in ?n?ne engel koyuldu , yada ?nder ?zen s?z?nde durmad?.

Her harikulade ben engel a?amas?nda ??k?p bas?n a??klamas? yaparak ; ?n?me ta? koyanlar? bir bir if?a eder istifas?n? vermesini beklerdim.

O zaman belki her ?ey ?ok farkl? olacakt? , 1 ?brahim Alt?nsay 2 ?nder ?zen T?rkiye 'de b?yle en kaliteli 2 adam?n bu ?ekilde bu y?netimden ayr?lmas? ak?llara olduk?a zarar.

Yorum Yap

d?n turgay demir dedi ki, "y?netimdeki 12 ki?iden 11 i ?nder ?zen'e kar??. bir tek f.o. arkas?nda duruyor. ?nder ?zen de bunu biliyor. zaten birka? kere de istifa etmek istedi?ini s?yledi ama f.o. kar?? ??kt?"

e?er bu do?ruysa ?nder ?zen zaten istediklerini yapamaz. ??nk? yapt?rmazlar!

Yorum Yap

Aslı Orhan Baladin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              andersenden masallar ..
                              Parasal g?r??meleri ?nder ?zen yapm?yo ki abi sence liste vermemi? midir y?netime g?r??meleri i?in...

Vermeyince Mabut ne yaps?n Sultan Mahmut

Yorum Yap

?nder ?zen'i g?reve getirip yetki verip yapmak istediklerine y?netimdekilerin k?stek olmas?na ba?kan engel olam?yorsa bu ba?kan neye yar?yor???zen'i o getirdi o zaman y?netimden onay almad? m??sonu? olarak bu adam sorumluysa ancak muhalifler her ?eye kar??ysa nas?l bir ?eyler yapm?yor?cidden bu fikret orman varken ne alt?nsay ne ?zen kimi getirirsek getirelim fayda g?remeyiz.mesele getirmekte de?il icraatlar? i?in ortam sa?layabilmekte,adama f?rsat verebilmekte

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X