Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Sezgin Ye?ildal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Lanzini transferi olursa ve patlarsa bizde ozaman ?nder ?zen bir tak?m ?eyler kazand?rd???ni g?rebiliriz..

Pedro Franco da oturdu gibi

Quaresma7Amokachi14Nouma21
    Bir ka? tane ad?n? bilmedi?imiz t?rk transferi bekliyorum alt ligleri ?ok iyi biliyor oralardan.Elimizde ?nder ?zen gibi nimet var cidden yemeseler ?u adam?n ba??n?

Yorum Yap

Aslı Turgut Inanbak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Sana da bir ?ey yazmaya gelmio he
      Benim s?ylediklerimin kopyas?n? yaz?p, bir de d?vmedi?in kalm?? :P
      Abi yapma bunu gece gece

Yorum Yap

Sportif Direkt?r?m?z: ?nder ?zen

onder ozeni tek isi buymus gibi sadece transferle olcen arkadaslarimizin bu yaziyi okumasini oneririm . http://www.webkartallari.com/yazilar/tanri-parcacigi/

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

?gneyle dokunsam bom

Yorum Yap

?nder ?zen'i transferleri yapt?ktan sonra g?nderme/istifa ettirme gibi bir d???nceleri varsa b?y?k ay?p ederler.

Yorum Yap

Bilmiyorum kasten mi yapt?r?l?yor bu istifa/kovulma haberleri ama san?r?m Be?ikta? camias? ?zerinde bir alg? olu?turulmaya ?al???l?yor.

Medyada, ?nder ?zen y?netim kadro de?i?ikli?i/istedikleri transferlerin yap?lmamas?ndan mutsuz ve her an istifa edecekmi? gibi bir g?r?n?yor, her g?n bu konuda haberler ??k?yor ama ben ne zaman ?nder ?zeni izlesem adam yapt?klar?, yapacaklar?, yapmaya ?al??t?klar? hakk?nda o kadar g?zel ve heyecanl? konu?uyor ki, hi? ?yle bir izlenim olu?turmuyor bende. Taraftar?m?z?n yorumlar?na da bakt???m?zda bu haberleri Be?ikta??n i?inden yapt?r?ld??? gibi bir alg? da var.

Merak etti?im sorular ?u;
              ?nder ?zen'in istifa etmesi yada kul?pten bir ?ekilde g?nderilmesinden kim ne kazanacak ?
              ?u an mevcut y?netimin i?inde ?nder ?zen'in yapt??? g?revi yapacak bilgi, birikim, beceri sahibi kim var?

Yorum Yap

Aslı Hasan Sefer tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Bilmiyorum kasten mi yapt?r?l?yor bu istifa/kovulma haberleri ama san?r?m Be?ikta? camias? ?zerinde bir alg? olu?turulmaya ?al???l?yor.

Medyada, ?nder ?zen y?netim kadro de?i?ikli?i/istedikleri transferlerin yap?lmamas?ndan mutsuz ve her an istifa edecekmi? gibi bir g?r?n?yor, her g?n bu konuda haberler ??k?yor ama ben ne zaman ?nder ?zeni izlesem adam yapt?klar?, yapacaklar?, yapmaya ?al??t?klar? hakk?nda o kadar g?zel ve heyecanl? konu?uyor ki, hi? ?yle bir izlenim olu?turmuyor bende. Taraftar?m?z?n yorumlar?na da bakt???m?zda bu haberleri Be?ikta??n i?inden yapt?r?ld??? gibi bir alg? da var.

Merak etti?im sorular ?u;
                ?nder ?zen'in istifa etmesi yada kul?pten bir ?ekilde g?nderilmesinden kim ne kazanacak ?
                ?u an mevcut y?netimin i?inde ?nder ?zen'in yapt??? g?revi yapacak bilgi, birikim, beceri sahibi kim var?
                O sorun fig?r sorunu. T?m alaturka kurumlarda fig?r sorunu ya?an?r. Yukar?daki ki?i daha alt?ndaki ki?inin, ?al??an?n?n kurumda ?nemli bir fig?r haline gelip isim olarak kurum ?n?ne ge?mesini istemez. Bunu yaparsa o ?al??ana ba??ml? ve muhta? olaca??n? d???n?r. Yani hem ?yle birisini ihtiyac? vard?r ??nk? o g?rev i?in kendisi yeterli de?ildir ama o ki?i ?ok da ?ne ??kmamal?d?r ??nk? kendisini ona ba??ml? hale getirir. Bu ?stekilerin zay?fl???ndan kaynakl? oluyor. Profesyonelce y?netilen kurumlarda bu ya?anmaz.

Bu durum genel olarak b?yle. T?rkiye de ?o?u ?zel ?zel sekt?rde de durum b?yle. Alaturka i?ler ?o?u i?.

Yorum Yap

Aslı Ibrahim Inozu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Abi yapma bunu gece gece
                  dayak yemi? gibi hisettim ama

Yorum Yap

Sana da bir ?ey yazmaya gelmio he
                    Benim s?ylediklerimin kopyas?n? yaz?p, bir de d?vmedi?in kalm?? :P
                    Abi cidden b?yle mi d???nd?m,?z?ld?m ?imdi.
                    ?lla sert olmad???m? g?stermek i?in g?l?c?k m? koyay?m yazd?klar?ma ?
                    ?perim g?zel yanaklar?ndan
                    Ayr?ca senin yazd?klar?n?n kopyas?n? yazd???ma kat?lmam m?mk?n de?il ( ) araya s?k??t?ral?m al?nmayas?n.
                    Sen Sergen'in bu i?i bilmedi?ini s?ylemek ?n yarg?l? oluyor demi?sin,ben tam aksini s?yl?yorum.
                    Hani copy paste ?

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Abi cidden b?yle mi d???nd?m,?z?ld?m ?imdi.
                      ?lla sert olmad???m? g?stermek i?in g?l?c?k m? koyay?m yazd?klar?ma ?
                      ?perim g?zel yanaklar?ndan
                      Ayr?ca senin yazd?klar?n?n kopyas?n? yazd???ma kat?lmam m?mk?n de?il ( ) araya s?k??t?ral?m al?nmayas?n.
                      Sen Sergen'in bu i?i bilmedi?ini s?ylemek ?n yarg?l? oluyor demi?sin,ben tam aksini s?yl?yorum.
                      Hani copy paste ?
                      B?rak Tufan ya. Turgut Abi bu hep b?yle abi. Giydiriyo, giydiriyo laf edince de efendim yok g?l?c?k m? koyay?m da, yok ?z?ld?m de falan filan. Bir ?eye de kat?ls?n haspam :P

Yorum Yap

Evet ?slubumda biraz s?k?nt? var,kabul ediyorum.
                        Biraz agresif yap?ya sahibim ama Turgut abi ' ye yazarken gayet sakince yazd???m? zannetmi?tim,belkide samimiyetime g?vendim.
                        Kusuruma bakmaz o.

Yorum Yap

) Sergen tepkine kat?lm?yor de?ilim ama onu da belirteyim.

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Evet ?slubumda biraz s?k?nt? var,kabul ediyorum.
                            Biraz agresif yap?ya sahibim ama Turgut abi ' ye yazarken gayet sakince yazd???m? zannetmi?tim,belkide samimiyetime g?vendim.
                            Kusuruma bakmaz o.
                            Alemsiniz
                            Al?nmad?m ama asl?nda farkl?l???m?z yok, sen sergen transfer vs gibi konulardan anlamaz demi?sin zaten, ben de o konuyu iddia etmedim.
                            Benim s?yledi?im bilgisi ve zekas? ger?ekten var, ama teknik direkt?r ?ap?nda, yine de ?ocuk gibi g?venilmez.
                            ?nder ?zen'in yeri i?in s?ylemedim, kald? ki ?nder ?zen de bence o i?i bilmiyor, bu i?i yapan adam masaya yumru?unu vurabilmeli.

Arada kaynad? sanma g?l?c?k filan, tekmeledin yine

Yorum Yap

Aslı Onur Essizoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              B?rak Tufan ya. Turgut Abi bu hep b?yle abi. Giydiriyo, giydiriyo laf edince de efendim yok g?l?c?k m? koyay?m da, yok ?z?ld?m de falan filan. Bir ?eye de kat?ls?n haspam :P
                              ?ok politik de?il mi Hemen s?yr?l?yor aradan

Yorum Yap

Alemsiniz
                                Al?nmad?m ama asl?nda farkl?l???m?z yok, sen sergen transfer vs gibi konulardan anlamaz demi?sin zaten, ben de o konuyu iddia etmedim.
                                Benim s?yledi?im bilgisi ve zekas? ger?ekten var, ama teknik direkt?r ?ap?nda, yine de ?ocuk gibi g?venilmez.
                                ?nder ?zen'in yeri i?in s?ylemedim, kald? ki ?nder ?zen de bence o i?i bilmiyor, bu i?i yapan adam masaya yumru?unu vurabilmeli.

Arada kaynad? sanma g?l?c?k filan, tekmeledin yine
                                Bilmedi?ini s?ylemek ?n yarg?l? oluyor demi?sin abi,
                                ?nder ?zen'in yeri i?in s?ylemediysen neresi i?in s?yledin ki ?
                                Sergen'i tekrardan sahalara d?nd?recek halimiz mi var ?
                                Napay?m saha i?i bilgisini ? Napay?m oyun zekas?n? ?
                                Sergen'in bu i?i yapabilece?i iddia edilmi?,bu i?i bilmiyor Sergen.
                                Ayr?yetten yapacak karakterde bir insanda de?il.
                                Bu i?i bilmiyor derken ba?ka ne kastedilebilir ki ?
                                Sayg?lar

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X