Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Sad?k M?s?rl?o?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Bizi taniyamamissin by Parametre.. Anlattiklarin Friedrich Nietzche, icraatin Kahtali Mici. Su kulubun, renklilerden altta olmadigini ya bileceksin ya da ben yapamiyorum deyip istifa edeceksin. Kimse bizimle bu kadar dalga gecmemisti. YD bile.

chacha cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
    benim bugune kadar anlatmak istediklerimi kisa ve net guzel anlatmissin kardesim tebrikler.

Yorum Yap

Aslı Adem Sar?kaya tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Besikta? Futbol Direkt?r? ?nder ?zen'den cok ?nemli a??klamalar bu aksam 22.30'dan itibaren TRT SPOR'da
      Aslı ?nder ?ZEN; tarafından Gönderilmiş
      Yal??n Ayhan transferinde 6 parametreyi ?n?m?ze koyduk.

1 Kramponlar? var, al?p gelecek.
      2 Futbola yabanc? ama Yerli stat?s?nde
      3 Donunu al?p gelecek
      4 Bedavadan biraz pahal?
      5 Bizde isterdik DEDE yi almay? demBABA y? almay?. ?mkanlar do?rultusunda mant?kl? transfer
      6 Yal??n kendi kendine kas?mpa?adan ?nce Be?ikta?'ta oynamak istedi?ini s?ylemi?.

Bu 6 parametreyi check edince transferi mant?kl? geldi. Hocam?z ile konu?up ikna ettik ve hay?rl? olsun.
      .....

Yorum Yap

edit

Yorum Yap

Hani ne oluyor adam istifa etse nas?l bir ego tatmini yapacaks?n?z ?ok merak ediyorum..

Dany olay?nda herkes ba?kan?na kadar hata dedi..Daha uzatman?n manas? yok...AN?'lerin kavalc?lar?n aras?nda adam elinden geldi?ince bir ?eyler yapamaya ?al???yor..

?lhan yedek kl?besine gelecek dendi?i zaman ?o?up e?lenmesini biliyordunuz ama...?nder Hoca'n?n fikriydi ama Hoca kabul etmemi?..

Ba?kan?n ald??? adam, ?nder ?zene hakaret ediyor, ve hala s?zle?mesi y?netimce feshedilmiyor b?yle bir ortamda g?rev yap?yor...

Be?ikta?'?n b?y?kl???n? hepimiz kadar biliyor merak etmeyin...Y.D'ler F.O'lar AN?'ler de biliyordu batakl??a s?r?klenen kl?b?n b?y?kl???n?

?stifa ederse de Figen Civanlarla Erdal C?mertle Tu?rul Yenido?anla toplan?p kutlama yapar..Bei?ikta? b?y?k kl?p yeaaa ?nder kl?b?n b?y?kl???n? anlayamad? dersiniz

Yorum Yap

Aslı Samet Oter tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            neyse, herkesin fikirleri ayn? olacak diye bi?ey olmaz , forumun g?zelli?ide bundad?r , ben ?nder ?zen'e hi? g?venemiyorum art?k.

Ayr?ca iki g?nde bir kamera g?rd???nde hemen konu?an y?neticilerimizle dalgalar ge?er iken , onlardan hi?bir fark? olmayan ?zen'e kimsenin bir laf bile etmemisine ibretle bak?yorum

It means , ?zen is opium of Be?ikta? supporters diyorum
            ?bretle bakma Samet, ?nder ?zen futbolun ba??ndaki profesyonel, biri konu?acaksa ?nder ?zen konu?ur.

Y?neticiler art?k o kadar abartm?? durumdayd? ki birbirlerini yalanlar konuma ge?tiler bir ara.

Yorum Yap

?stifa ...

Yorum Yap

Aslı G?kay G?kdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                ?stifa ...
                Varsay ki istifa etti, ne olacak ?

Yorum Yap

Aslı Cafer Evirgen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Varsay ki istifa etti, ne olacak ?
                  G?z g?re g?re yal??n ayhan'? istiyorsa bizim onu savunacak bir yan?m?z kalm?yor art?k abi ..
                  En son düzenleyen G?kay G?kdo?an; 09-06-2014, 18:20.

Yorum Yap

ya nasil sportif direktorun yapacagi hamleyi teknik direktor kabul etmemis diye komik bir lafi soylersiniz ya) o zaman o sportif direktor degil demektir Ast ?st?n verdigi karari sorgulayabilir mi, hatta alinan karari uygulamayi reddeder mi hangi profesyonel ortamda boyle birsey olur

iPhone 'den Tapatalk arac?l??? ile g?nderildi

Yorum Yap

hep bu y?zden kaybettik.istikrar diye bir kelime yok ??nk? l?gat?m?zda.olaylar?n i? y?z?n? bilmeden sall?yorsunuz.y?netim ??k?yor transfer b?t?emiz 11 m euro diyor sonra sizde adamdan kaliteli herkesin hem fikir olaca?? ?mer toprak,serdar ta??? tarz?nda adamlar istiyorsunuz.u?ur demirok ve benzerlerine bile 3-4 m euro dan a?a?? fiyat ?ekmiyorlar.?nder ?zen istemez mi san?yorsunuz en kalitelisini.bol keseden sallamay? b?rak?n.

Yorum Yap

Okuduklarim kanimi dondurdu. by parametre demediginiz kalmisti adama , YD bile bu kadar dalga gecmedi diyenler var.Istifa diyenler bile olmus.

Adam tekrar tekrar danny transferinde cok kufur yedim hataliyim ozur dilerim diye belirtti . Ama size taraftara gider yapan samet aybaba, kan emici gibi kulubun agzina sican yd gibi adamlar mustahak. Yalan yok . Bunu istiyosunuz , cildirt bizi baskan cikart bizi bastan!!!

Yorum Yap

Aslı Omer Can Ozer tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Okuduklarim kanimi dondurdu. by parametre demediginiz kalmisti adama , YD bile bu kadar dalga gecmedi diyenler var.Istifa diyenler bile olmus.

Adam tekrar tekrar danny transferinde cok kufur yedim hataliyim ozur dilerim diye belirtti . Ama size taraftara gider yapan samet aybaba, kan emici gibi kulubun agzina sican yd gibi adamlar mustahak. Yalan yok . Bunu istiyosunuz , cildirt bizi baskan cikart bizi bastan!!!

orman iyi ezberletti bunu

Yorum Yap

Aslı Omer Can Ozer tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Fikret Orman terk.

Yorum Yap

Yal??n Ayhan'? falan getirirse benim i?in biter.
                              ?n?allah ?yle bir hataya d??mez.

Yorum Yap

Franco konusunda hata yapt?k pardon, dany konusunda hata yapt?k pardon, e o zaman tamam, hata yap?nca pardon ded?g?nde olay b?t?yormu, t?m turk?yen?n tan?d?g? dany?, en oneml? rak?b?n sepetlerken al?yorsun, taraftar? yat?st?rmak ?c?n ekranda allay?p pulluyorsun sonra samp?yonlar l?g?nden olunca pardon, gecm?s basar?s?zl?klar?n?n sebeb?d?r dany g?b? b?r transfer yapmak

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X