Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

D?zg?n adam. Ama Metin Tekin gibi efsaneler kanallarda yorumculuk yaparken garip geliyor. Kendisini destekliyorum, ama ruhum tutmuyor.

Yorum Yap

BJK TV@tvbjk 17 sn.
      Futbol Genel Direkt?r?m?z ?nder ?zen yar?n ak?am saat 22.00'da Hakan G?ndo?ar'?n sundu?u G?ndem ?zel program?na konuk olacak.

Yorum Yap

Futbol Genel Direkt?r?m?z ?nder ?zen yar?n ak?am saat 22.00'da Hakan G?ndo?ar'?n sundu?u G?ndem ?zel program?na konuk olacak.

Yorum Yap

Aslı Tolga Sever tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          BJK TV ??@tvbjk 17 sn.
          Yar?n la Fontaine'den masallar dinleyece?iz gene....

Bakal?m fb nin yada cinconun kap?ya koydu?u hangi top?usuna 6 maddede BJK taraftar?na yutturma maddlerini dinleyece?iz.....

Yorum Yap

BJK TV@tvbjk 17 sn.
            hay ?om a?z?m? ....
            peynir gemisi istemiyoruz dedik, sanki duymu? gibi bir program ayarlam?? hemen.
            bu d?nemde ne i?i var, ne s?yler anlam?yorum, g?r???yoruz, kim oldu?unu s?yleyemem filan falan.

Yorum Yap

Futbol Genel Direkt?r?m?z ?nder ?zen Per?embe ak?am? saat 22.00'da Hakan G?ndo?ar'?n sundu?u G?ndem ?zel program?na konuk olacak.

Yorum Yap

andersenden masallar ..
                rakipler iyi kadrolarina iyi isimler monte edecek bize dusen masal dinlemek !
                icraat istiyoruz onder ozen icraat , bir sene onceden hazirladigin transferleri merak ediyoruz !
                yeterince copumuz var cop doldurma yeter ..

Yorum Yap

BJK TV ??@tvbjk 17 sn.
                  peynir gemisi ?ov.icraat istiyoruz art?k

Yorum Yap

Hoca bugun bizim okuldaydi twitterda biraz yazmaya calistim. Bilgisayarim yanimda yok ve disardayim. Yoksa buraya da yazmaya calisirdim. Takipci kasmak gibi bir amacim yok bakabilirsiniz: @marmutlu
                    Ama soyleyebilecegim tek bir sey var bu adam cok sey yapmak istese de malesef yonetimden yeterli destegi alamiyor. Her soyledigini yazamiyorum affedin. Iceride basin yok diye rahat konustu.
                    Statukodan cok cani yaniyor. Acikcasi bugun biraz moralim bozuldu. Kendisi yakinda istifa etse sasirmam.
                    Burada masal anlatiyor diyen arkadaslar cok yanlis dusunuyorlar. Cunku soylediginiz her seye mantikli bir cevabi var bu adamin. Elestirecekseniz yonetimi elestirin.

Yorum Yap

?nder ?zen in faaliyet raporu sunmas? laz?m. Tamam g?r?n?rde futbol olarak ?ok ba?ar?l? de?iliz ama ?nder ?zen in zaten Be?ikta? ?n ligdeki durumuyla ilgili ?ok b?y?k bir vaati olmad?. Daha ?ok yap?lanmadan bahsetti hep. Bu konularda durumumuz ne buna bir a??kl?k getirsin de yorum yapal?m. ?nder ?zen ne transfer komitesinin ba??nda, ne de tak?m?n teknik direkt?r?. Onun as?l i?i altyap? ?al??malar?, pilot tak?m, Be?ikta? futbolcu izleme ekibinin olu?turulmas? vs gibi i?ler. Bunlarda ne durumdalar onu a??klas?n sevdi?imiz o teknik diliyle bir bakal?m ona g?re.

Yorum Yap

He he masal anlat?yor.

Yorum Yap

Aslı Onur Essizoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          ?nder ?zen in faaliyet raporu sunmas? laz?m. Tamam g?r?n?rde futbol olarak ?ok ba?ar?l? de?iliz ama ?nder ?zen in zaten Be?ikta? ?n ligdeki durumuyla ilgili ?ok b?y?k bir vaati olmad?. Daha ?ok yap?lanmadan bahsetti hep. Bu konularda durumumuz ne buna bir a??kl?k getirsin de yorum yapal?m. ?nder ?zen ne transfer komitesinin ba??nda, ne de tak?m?n teknik direkt?r?. Onun as?l i?i altyap? ?al??malar?, pilot tak?m, Be?ikta? futbolcu izleme ekibinin olu?turulmas? vs gibi i?ler. Bunlarda ne durumdalar onu a??klas?n sevdi?imiz o teknik diliyle bir bakal?m ona g?re.
                          Bugun bu konulardan da epey bahsetti ama maalesef statuko dedigi eski kafa yapisi engel oluyor kendisine. Mesela besiktasin yurt disindaki pilot takima verecegi 501bin eurosu yok ama ronaldinho icin 7m euro vermeyi goze alabiliyor.

Yorum Yap

Aslı Muhammet Armutlu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Hoca bugun bizim okuldaydi twitterda biraz yazmaya calistim. Bilgisayarim yanimda yok ve disardayim. Yoksa buraya da yazmaya calisirdim. Takipci kasmak gibi bir amacim yok bakabilirsiniz: @marmutlu
                            Ama soyleyebilecegim tek bir sey var bu adam cok sey yapmak istese de malesef yonetimden yeterli destegi alamiyor. Her soyledigini yazamiyorum affedin. Iceride basin yok diye rahat konustu.
                            Statukodan cok cani yaniyor. Acikcasi bugun biraz moralim bozuldu. Kendisi yakinda istifa etse sasirmam.
                            Burada masal anlatiyor diyen arkadaslar cok yanlis dusunuyorlar. Cunku soylediginiz her seye mantikli bir cevabi var bu adamin. Elestirecekseniz yonetimi elestirin.
                            olaya bak???m?z farkl?, benim bir i?im varsa, onu en iyi ?ekilde yapmaya ?al???r?m.
                            engeller ??kard?klar?nda ayr?l?r?m ??nk? ?al??ma alan?m yoksa i?imi hakk?yla yapma imkan? da olmaz.
                            y?netim e?er engel ??kar?yorsa, istifa etsin, ettikten sonra da s?k?nt?lar?n? a??klas?n.

a??klamad??? ve i?e devam etti?i s?rece su? orta??d?r ve en az y?netim kadar su?ludur, ??nk? y?netimin sa?mal???na destek oluyordur.

Yorum Yap

Yoneticiler kendisini tatmin etmek icin aciklamalar yaparlar onlarin dogasinda bu var. Ama ronaldinhoyla anlastik deyince ucuza alabilecegimiz herhangi bir futbolcu sizin paraniz varmis diyerek ederinin cok ustunu istiyor. Transfer yapamayinca dany transferini onaylamak zorunda kaliyoruz.(kufur yiyecegini bile bile)

Yorum Yap

Aslı Turgut Inanbak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                olaya bak???m?z farkl?, benim bir i?im varsa, onu en iyi ?ekilde yapmaya ?al???r?m.
                                engeller ??kard?klar?nda ayr?l?r?m ??nk? ?al??ma alan?m yoksa i?imi hakk?yla yapma imkan? da olmaz.
                                y?netim e?er engel ??kar?yorsa, istifa etsin, ettikten sonra da s?k?nt?lar?n? a??klas?n.

a??klamad??? ve i?e devam etti?i s?rece su? orta??d?r ve en az y?netim kadar su?ludur, ??nk? y?netimin sa?mal???na destek oluyordur.
                                Abi istifa edecek bu gidisle zaten. Ama kendisi basarili olmayi cok istediginden ve bu statukoyu yenmeye calistigindan bu kadar sabretti. Ibrahim Altinsay gibi cekip gidecek ve biz arkasindan aglamaya devam edecegiz. Cunku daha iyisi olamayacak bu kafa yapisiyla.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X