Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Ge?en sezon transfer d?neminde ?ok y?prand???n? hatta istifa etmeyi d???nd???n? s?ylemi?ti. Bu d?nem daha zor ge?ecek ?nder ?zen i?in ve muhtemelen istifa edebilir. ?stediklerini yapabilecek maddi manevi ?zg?rl???n verilmedi?ini d???n?yorum

Yorum Yap

Ben nihai hedefim birg?n fener de antren?r olmak diye bir a??klama yapm?? birisinin bu g?revde olmas?n? istemiyorum

Yorum Yap

Aslı Oguzhan Akcay tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Ben nihai hedefim birg?n fener de antren?r olmak diye bir a??klama yapm?? birisinin bu g?revde olmas?n? istemiyorum
        Bu konudan uzak kaldm ve pek bilgim yok.dogru mu boyle bi hefefinin oldugu.boyle bir c?mle kurmus mu

Yorum Yap

Herkes dany ?zerinden y?kleniyor ama benim hayal k?r?kl???m serdar kurtulu? ...

?u forumun dili olsada konu?sa ;

Transfer olarak yap?labilecek bir transfer ancak koca bir sezon yede?i bile olmadan sa? bek'i alternatifsiz serdar'a b?rakmak nas?l bir cesaret anlamad?m.

Kamyon ile para verdik rezalet bir transfer'e imza att?k.

Adam gibi bir sa? bek'e yedek olarak d???n?lebilecek bir transfer olabilirdi ama ilk 11'e serdar'? almak ?ok b?y?k bir riskti.

Ve elimizde patlad?.

Yorum Yap

Abi Demir?ren'den ?ok Serdar'dan nefret ediyorum ya... Serdar Kurtulu? denince g?z?m d?n?yor...

Yorum Yap

Aslı Fatih Kizilkaya tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Bu konudan uzak kaldm ve pek bilgim yok.dogru mu boyle bi hefefinin oldugu.boyle bir c?mle kurmus mu
              Var NTVSpor da s?yledi bizimle anla?ma sa?lama d?neminde .

Yorum Yap

Var NTVSpor da s?yledi bizimle anla?ma sa?lama d?neminde .
                Ba?kan?n?n hayali Fener ba?kan? olmak,adam gayriresmi g?t?r?yor ?imdilik..Sportif direkt?r?n de kursa ne olacak,takmamak laz?m b?yle ?eyleri

Yorum Yap

Aslı Fatih Kizilkaya tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  sehir efsanesi sadce

Yorum Yap

Aslı G?kay G?kdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Herkes dany ?zerinden y?kleniyor ama benim hayal k?r?kl???m serdar kurtulu? ...

?u forumun dili olsada konu?sa ;

Transfer olarak yap?labilecek bir transfer ancak koca bir sezon yede?i bile olmadan sa? bek'i alternatifsiz serdar'a b?rakmak nas?l bir cesaret anlamad?m.

Kamyon ile para verdik rezalet bir transfer'e imza att?k.

Adam gibi bir sa? bek'e yedek olarak d???n?lebilecek bir transfer olabilirdi ama ilk 11'e serdar'? almak ?ok b?y?k bir riskti.

Ve elimizde patlad?.
                    G?kay,

Kesinlikle kat?l?yorum,zaten hat?rlarsan Emre abiyle bizde sa? bekin ?ok problemlere yol a?a??n?,yabanc? hakk?n? sa? bekte yana kullanmam?z gerekti?ini defalarca dile getirmi?tik o d?nem.

Ben hala o zaman ki yanl???n Serdar'?n al?nmas? de?il,yabanc? hakk?n?n o b?lgeden kullan?lmamas? oldu?unu d???n?yorum.
                    ?yisiyle k?t?s?yle elimizde Tanju-Emre ?zkan-G?khan S?zen vard?,devre aras? ise ?smail d?necekti.

Elbette hi? biri tatmin edici bekler ve g?vendi?imiz isimler de?il kat?l?yorum.
                    Lakin Emre-Tanju ve G?khan'la bir rekabet yarat?p bek sorununu en az?ndan sa? beke oranla k?smen ??zebilirdik,ek olarak devre aras?nda ?smail'de kat?lacakt?.

He bu d???lmediyse sa? bek i?in Serdar olmas? gereken se?eneklerden biriydi,mecburduk.(Se?enek olarak belirlemeye)
                    Benim ilk tercihim Veysel'di,halada Serdar'dan iyi oldu?unu d???n?yorum.
                    Ama maalesef Veysel'de bek sorununa ??z?m olabilecek kalitede de?il,o kaliteye yak?n bile de?il.
                    He Serdar'dan bir t?k daha kaliteli,kat?l?yorum.

Kat?lmad???m k???k bir nokta var,sol bek ge?en sezon ba??m?za ?yle i?ler a?t? ki,mecburen teknik heyet ve y?netim sa? bekten ziyade sol beki ??zme derdine d??t?ler.
                    Sol beke ?ncelik verilmesini tam anlam?yla do?ru bulmasamda,k?smen hakl?l?k paylar? vard?.
                    Ben bu konuda anlay?? g?steriyorum onlara,ki Motta bekledi?imiz gibi sol bek sorununu ??zd? say?l?r (Hala eksik taraflar? var)

Yorum Yap

Zaman?nda zaten fener'de antren?rl?k yapt?.

Yorum Yap

Tek hata Dany de?il ki. G?kay'?n dedi?i gibi Serdar Kurtulu?'ta en az Dany kadar soru i?aretidir. Verilen paralar da cabas?d?r.

Sezer Eneramo Jones Dany Serdar.. nedir abi bunlar. Ayr?ca devre aras? y?netim bizi Ronaldinho ile eylerken bu adam ne yap?yordu ? Koca devre aras?n? olmayacak Ronaldinho ile ?ar ?ur ettik gele gele Dany geldi. ne sa? bek al?nabildi ne adam gibi stoper.

Diego meselesi de ayn?. Bizim kadroda bir s?r? defo varken Ronaldinho Diegoyla taraftar uyutuluyor ?nder ?zen ne yap?yor ?

Atletik departman diye at?p tutuyor. Tak?m revire d?nm?? abicim ne masal? anlat?yor bana. Adamlar? gece kul?plerinden topluyoruz.

20 ya??nda menerjerlik oynayan bir arkada??m?z bile ?u tak?ma sa? bek al?nmas? gerekti?ini rahatl?kla g?r?r. Ama bunu ?nder ?zen g?rm?yorsa ben ele?tiririm.

Profesyonellik diyoruz kurumsalla?ma diyoruz ama yerimizde say?yoruz. Hala Ahmet Kavalc?, Erdal Toruno?ullar?'n? seyrediyoruz.

Sinan Engin ?rne?ine tak?lmay?n o kadar. Ben de istemem zaten. Ama ?u 1 seneye bak?nca onun yapt??? i?i Sinan Engin bile yapar yani.

5 tane ??p transfer 2 tane isabetli transferi o da yap?yordu.

Yorum Yap

Aslı Bu?rahan Erg?l tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Zaman?nda zaten fener'de antren?rl?k yapt?.
                          Ve kovuldu. Tekrar g?rev alma iste?inin nedeni de budur

Yorum Yap

Ve kovuldu. Tekrar g?rev alma iste?inin nedeni de budur
                            insanlar? yaftalamay?n.zico gidince o da gitti.ayr?ca kendisi fenerli falan de?ildir.bu mant?kla mustafa denizli d?nyan?n en b?y?k d?ne?i her tak?mda ?al??t?.yapmay?n allah a?k?na.

Yorum Yap

Aslı Galip Gokhan Geris tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              insanlar? yaftalamay?n.zico gidince o da gitti.ayr?ca kendisi fenerli falan de?ildir.bu mant?kla mustafa denizli d?nyan?n en b?y?k d?ne?i her tak?mda ?al??t?.yapmay?n allah a?k?na.
                              hangi tak?m? tutarsa tutsun, bize ne verdi?ine bakar?m ben.
                              ama bir ?ey veremiyor, ??nk? y?netime kafa tutacak yap?s? yok, asla ba?ar?l? olamaz.

Yorum Yap

Y?netimle birlikte taraftara "masal" anlatmaya gelmi? ki?ilik.
                                Kendisine inanc?m ve g?venim kalmad? malesef.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X