Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

?nder ?zen'i kovamazlar ya da istifa ettiremezler.. ?nder ?zen g?revi b?rakt??? anda bunlar?n yapt??? b?t?n dalaveray? anlat?r, bunlar y?netim de kalamazlar.. Ne kadar d?zg?n olursan?z olun ?al??t???n?z insanlar sizin performans?n?z? etkiler.. Bu y?netimle kimse yapamazd?..

Not: ?nder ?zen, Dany transferini 6 parametre de anlatt??? anda benim i?in bitmi?tir.

Yorum Yap

futbolun basina sifo metin serpil hamdi gibi serefli namuslu insanlari getirmezler ,getirmezler cunku namussuzlarin onu kesilir !
      getirirler sinan engin gibi onder ozen gibi fener patentli aziz yalakalarini hele birde fener yalakasi baskanlar varsa tadindan yenmez , transferlerle doldururlar copleri besiktasima ..
      cunku acisi vardir aziz serefsizinde , gordon donemi kan kusturmustur fenere !!
      baskanida al defol git ,dusun besiktasimin yakasindan !
      En son düzenleyen Orhan Baladin; 18-05-2014, 16:45.

Yorum Yap

Aslı Orhan Baladin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        futbolun basina sifo metin serpil hamdi gibi serefli namuslu insanlari getirmezler ,getirmezler cunku namussuzlarin onu kesilir !
        getirirler sinan engin gibi onder ozen gibi fener patentli aziz yalakalarini hele birde fener yalakasi baskanlar varsa tadindan yenmez , transferlerle doldururlar copleri besiktasima ..
        cunku acisi vardir aziz serefsizinde , gordon donemi kan kusturmustur fenere !!
        baskanida al defol git ,dusun besiktasimin yakasindan !
        Kesinlikle haklisiniz. Hayalimdeki Be?ikta?'?n ba??ndaki ADAMd?r ?ifo. Be?ikta?'?n ?ocu?u diyece?im tek insand?r.
        Saygilar...

Yorum Yap

Cok acik ve net basarisiz olmustur.

Fikirler,konusmalar,planlama herseye tamam

Sonuc 3.luk

Oz ele?tiri yapmasi gerek.

Turkiyede futbolu en iyi bilen taraftar dany gibi bir kasabi alma diyorsa almayacak

Bu kadar basit.

LG-D802 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Bu tak?m?n formas? bu ligde 3. olur hocam. Siz ne katt?n?z tak?ma ? Neler yapt?n?z i?eride inan?n bilmiyorum. Tek bildi?im bir sonraki sezon olas? bir ???nc?l?k sizi de bizi de bitirir.

Yorum Yap

?nder ?zen'i istemeyenler, istifa etmesini isteyenler ?nder ?zen yerine d???nd???n?z, bu alanda bu ki?i ba?ar?l? olur dedi?iniz biri var m?? Yoksa sportif direkt?rl?k olay?n?n tutmad???n? m? d???n?yorsunuz?

Yorum Yap

Aslı Sergen Uysal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                ?nder ?zen'i istemeyenler, istifa etmesini isteyenler ?nder ?zen yerine d???nd???n?z, bu alanda bu ki?i ba?ar?l? olur dedi?iniz biri var m?? Yoksa sportif direkt?rl?k olay?n?n tutmad???n? m? d???n?yorsunuz?
                ?ifo Mehmet olur Sergen olur ne bileyim Sinan Engin bile olur. Hi? biri gidip Dany gibi fiyasko bir transferin alt?na imza atmazd?. Bir de parametrelerle a??klamaya ?al??t? bunu

Futbolcular?n gece kul?plerinden toplanmas? s?k s?k sakatl?klar ya?anmas? cabas?

Atiba Franco ve Motta transferlerinden ba?ka elle tutulur bir ?ey g?remiyorum.

Koca Be?ikta? 3 tane iyi transfer i?in sportif direkt?re ihtiya? duyuyorsa biz bitmi?iz. Kendisi beni ?ok fena hayal k?r?kl???na u?ratt?. Konu?maya gelince ?ok g?zel konu?uyor icraate gelince s?k?nt?.

Kendisi bizim onu b?y?tt???m?z kadar b?y?k olsayd? fener b?rak?r m?yd? acaba bunu da sormak laz?m.

Yorum Yap

Adam? namussuzda yapt?n?z helal olsun size !

Yorum Yap

?nder ?zen ??k?p bi a??klama yapmal?d?r. Ama art?k daha somut veriler ve hedefler ile... ?unlar ?unlar oldu ?unlar ?unlar olacak diye. ?unlar? ba?araca??z, ba?aramazsak istifam?z cebimizde diyebilmelidir. Sportif ba?ar?dan bahsetmiyorum. Planlama ve y?netim ba?ar?s?ndan bahsediyorum. ?ayet engeller varsa ??k?p erkek gibi bana bunlar? vaadettiler ama yapmad?lar. Ben de g?revi b?rakt?m demelidir. ??nk? ortada bi sorun ve buna sebep olan bireyler var. Ya y?netim ya kendisi ya bilic.. Hatal? kimse bunun bedelini ?demeli.
                    Ger?ekler neyse onu konu?mal?. Diyecek ki bu adamlar? bilic istedi ald?k. Bu kadar sakatl?k bilic'in antrenmanlar? y?z?nden oldu vs vs.. Ya da biz bunlar? istedik ama y?netim bunlar? ald?.. Y?netime antrenman sahas? bozuk dedik yapmad?lar. Oyuncular bundan sakatland? vs vs.. Ya da bilic ?unu istedi ben bunun daha iyi olaca??n? d???nd?m ald?m. Oyuncular gece hayat?na dikkat etmedi sakatland? ben de mani olamad?m..
                    Kimse su?lu herkes bilsin. Ona g?re devam edilsin.. Bu ?ekilde hepsi eyl?lde gider

Yorum Yap

Hat?rl?yor musunuz Ali G?ltiken vard? bizde Tigana zaman?nda.O kadar pasifti ki kul?pte ne yapt??? ne yapmad??? belli de?ildi.S?rf Be?ikta?'?n ?ocu?u diye, efsanemiz diyeydi her ?ey.Sonra Sinan Engin...Hani deniyor ya o olsa Danny gibi transfer yapmazd?, Gordon'u, Higuain'i ?aibeli Zapo transferi, Diatta vs. kim getirdi bunlar?.Ya da kim zaman?nda geldi.Hani deniyor ya Sinan gibi biri laz?m diye, isteniyor ki kul?pte ?aibeli, dedikoduya mahal verecek transferler ger?ekle?sin tekrardan.?nder ?zen'in menajerleri Nevzat Demir'e sokmamas? hi? ho? de?il !!!

Halbuki bu mevki i?in ki?inin entellekt?el bir k?lt?r birikiminin olmas? laz?m.O birikim T?rkiye'de bir ka? ki?ide var maalesef.Biri de zaten ?nder ?zen.?nder ?zen'e git diyorsan?z yerine ya U?ur Meleke ya da bir nebze Metin Tekin, bir nebze, Ali Ece, bir nebze G?ntekin Onay. Ama ?nder ?zen giderse yerine bunlardan birini getirebileceklerine inan?yor musunuz ?

Ha derseniz ki Futbol Direkt?rl??? i?i tutmad?, o zaman transferleri ve futbol tak?m?n? Deniz Atalay, Erdal Toruno?ullar?, Ahmet Kavalc?ya b?rakal?m.Belki daha iyi olur !

Haa bu arada son olarak, e?er Fikret Orman'?n veya y?netimin istifa etmesini istiyorsan?z, gitmelerini istiyorsan?z ya da ellerini g??s?zle?tirmek istiyorsan?z bunun p?f noktas? ?nder ?zen'in arkas?nda durmaktan ge?er.?rne?i tam kar??lar m? bilmem ama Ertu?rul Sa?lam'?n arkas?nda durup Yd'yi istifaya davet etmek kadar y?netimin elini g??s?zle?tirebilir.Bence daha b?y?k etki yapar.?nder ?zen'e istifa diyesiniz geldi?i anda akl?n?za Deniz Atalay, Erdal Toruno?ullar? ve Ahmet Kavalc? gelsin.

Yorum Yap

Hala Sinan Engin diyen var. PES

Yorum Yap

Aslı Serhat Senel tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Hala Sinan Engin diyen var. PES
                          ?yle deme ama adam otoriter !
                          Lucescu'nun ba?ar?s?na konmaya ?al??an,
                          Luce'nin aya??n? kayd?r?lmas?na ?n ayak olan,
                          ?ampiyonlu?u Fenerbah?e'ye pe?ke? ?eken,Aziz'in yanc?s?.
                          S?rf ?nder Hocaya sallamak i?in bu adama raz? gelinmesi zavall?l?ktan ba?ka bir ?ey de?il !

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Adam? namussuzda yapt?n?z helal olsun size !
                            Adam?n en b?y?k ?anss?zl??? Fikret Orman'd?r.
                            Sinan Engin diye birinin ad? ge?iyor, kimdir o?

Yorum Yap

Sinan engin bu kulupten ihrac edilmesi gereken biridir. Saka bile olsa demeyin lutfen.

Nexus 4 cihaz?mdan g?nderildi

Yorum Yap

Her ne kadar ada??m da olsa Sergeni sportif direkt?r olarak g?rmeyi istemem ?ahsen G?khan abi.. Bizi ileriye g?t?recek yeterli bilgi birikimleri oldu?unu d???nm?yorum. Hele sinan engin falan, allah korusun.

O soruyu da bilerek sordum, bilgisine g?venebilece?imiz ka? ki?i var ki? ?nder ?zen'in konu?malar? hepimizi mest etmi?ti, baz?lar?m?z haliyle "bo? konu?mu?, kand?rm??" diyor. Ben ?nder ?zen'in bilgisine g?veniyorum, alternatif g??l? bir isim de T?rkiye'de g?remiyorum.

Dany olay? ?ok b?y?k bir hatad?r, kendisinin isteyerek alaca??n? sanm?yorum. O transferi hakl? g?sterme konu?mas? da dany transferinden sonraki en b?y?k hatas?d?r zaten.

Bu sene a??rl???n? koymas? gerekiyor, ?n?m?zde koca bir transfer sezonu var. Y?netime istediklerini yapt?rabilmesi laz?m. Bir sene boyunca yine eneramo tarz? adamlar kul?be dolarsa, o zaman ben de savunmam, savunamam istesemde.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X