Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Sadece stadyumla olmaz bu i? dostlar o kadar da de?il. ?ok transfer yapmam?z gerekiyor e?er ?abuk bir ba?ar? istiyorsak. Kadromuzun hem alternatifleri hem de ilk 11 i iyi seviyede olmal?. ?b?r t?rl? ?artlar gibi beklentileri de daha m?tevazi tutmal?s?n?z. Bu sene stad?m?z olsayd? ben derbilerde en k?t? berabere kalaca??m?z? d???n?yorum, anadolu tak?mlar?na da puan vermezdik b?y?k ihtimal bu sene i?in tespite kat?l?yorum ama ayn? tak?mla seneye ba?ar?l? olmam?z zor. 2 senedir sonunu getiremedi?imiz tempomuz y?z?nden t?kenmi?lik ya?amaya ba?lad?k. En az 4-5 tane iyi seviyede ilk 11 oyuncusu almam?z ?art.

Yorum Yap

Aslı Bilal Ta??? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Gurler Kaya Kus tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Hala stad?m?z olmad??? i?in bu tak?m bu halde oldu?unu ve yeni statla birlikte ?a? atlayaca??m?z? d???nenler var ilgin?...
      ?a? atlar m?y?z zaman g?sterir bir ?ey diyemem ama, mevcut puan durumundaki puan bi +10 puan yazabiliriz net bir ?ekilde.
      Sezon sonunda ise eklenmesi gereken rakam +15 puan olur.

Trib?nler rakip tak?ma bask? kurmal? denir ya hep, ben tam tersi d???n?yorum.
      Trib?nler kendi tak?m?na bask? kurar ve kurmal? da.
      Sa?lam trib?n kar??s?nda bu kadar komik puan kay?plar? olmaz, olamazd?.

Bir de ek olarak belirteyim, Sergen filan diyenler olmu?.
      Daha ?nce de s?ylemi?tim, e?er Sergen gelirse Akaretlerde yakar?m kendimi samimi s?yl?yorum.

Adam olduktan sonra hocal?k ihtimalini tart???r?z.
      ?nce adam olmal?.
      Ah bilalim ah ke?ke o i?ler ?yle kolay olsa.

Cidden bu stada bu kadar anlam y?klemeyin l?tfen.

Stad bitince bor?lar azalacak, stad bitince ordan kimse ??kamayacak.

Benim ?ahsi fikrim bor?lar?n azalmas? i?in en az 6-7 sene ?ok s?k? bir mali disiplin uygulamal?yd?k ama o trende malesef elimizeki oyuncular ile y?ksek mebla?lara 5 er senelik kontrat yap?p ka?t?.

Stad bitince bor?lar azalsa idi bedavaya stada konan gese nin ?u an borcu olmazd?, adamlar ?stelik 2 sene ?st ?ste ?ampiyonlar ligine direk ve tek tak?m olarak kat?ld?lar ve 2.tura kadar ??kt?lar ama sonu? ortada.

Sana telefonda anlatm??t?m toshack d?nemi idi yaln?? hat?rlam?yor isem o d?nemlereki efsane kapal? hep bir a??zdan b?t?n tak?m ele ele hep beraber trib?ne deyip tak?m? trib?ne ?a??rm?? sonra ise ?ok sa?lam bir tezah?rat ile yerin dibine sokmu?tu.

Formalar? ??kart?n ??plak oynay?n diyende bizdik ama ?imdi futbolcuyu ?sl?klamak bile hata oldu. Messi nin bile ?sl?kland??? tepki g?rd??? bir ortamda biz ise ?ok ?abuk kral yap?yoruz oyuncular? sonras?da malum i?te.

?lkemiz ne yaz?k ki bahaneler ?lkesi bizlerden ba?lay?p h?k?metlere teknik direkt?rlere futbolculara kadar hep bahanelere s???n?yoruz. Yeni bir hoca gelir bana 2 ay m?sade edin der, 2 ay sonra havalar so?udu zeminler bozuk der, sonra 3 kulvar der, sonra kulvarlar azal?r yorgunuz der. Futbolcu transfer edersin ?stanbula al??mam laz?m der, sonra arkada?lara al??mam laz?m der k?sacas? derlerde derler. Asl?nda futbol basit bir oyundur ve d?nyan?n her yerinde amac? ayn?d?r golc? isen gol atacaks?n kaleci isen kurtaracaks?n k?saca? ?ehir ?lke de?i?imi bu kadar etkilemez ama i?te diyorumya bahane ?reten bir halk olarak bizde bahanelere hemen tav oluruz.

Bir d?nem hat?rlar isen futbolcular?m?z ??km?? kartal gol gol go tezah?rat? bizi bask? alt?na al?yor yapacaklar?m?z? yapam?yoruz demi?ti.
      K?sacas? stad ile ?yle +15 puanlar filan olmaz, zaten birde ?st?ne s?rekli ceza alan bir trib?n?m?z var o y?zden bu hayallerden uzak durmal?y?z sonu hep h?sran oluyor.
      Ben bildim bileli hakk? yenen hep bizdik o efsane kapal?dan sahaya 3 ki?i atlay?p hakem kovalayan abilerimizide g?rd?m ama de?i?en bir?ey olmad?.

Birde bili?in tabutunu ta??r?m diyen sen sergen konusunda da bu kadar b?y?k konu?ma buras? T?rkiye her an her?ey olabilir

Yorum Yap

Aslı ?brahim G?ng?r tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Son 10 y?lda 10 ma? s?yleyin bana (Sezon Ba?? 1 ma?)

Taraftar bask?s?yla ambiansla rakibi bo?arak tak?m? ittirerek, co?turarak kazand???m?z.
        100.yil kocaelispor inonudeki mac. maci taraftar almistir. 2 golumuz de ofsaytti !

Yorum Yap

Aslı Burak.Guven tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Taraftar bask?s?yla ambiansla rakibi bo?arak tak?m? ittirerek, co?turarak kazand???m?z.
          100.yil kocaelispor inonudeki mac. maci taraftar almistir. 2 golumuz de ofsaytti !
          zamana??m? var 10 seneden fazla oldu o ma?? alal?...?stelik o g?nden bu g?ne kadar trib?nler ?ok de?i?ti ?ok

Bu mesaj ?ama??r makinesi ile g?nderilmi?tir. (hesap makinesi de olabilir) ?aka be ?aka iPhone 5S Tapatalk ile...

Yorum Yap

?nce iyi tak?m sonra stad
            bu tak?m su an Inonude oynasa ne olurdu bence belk? 2-3 puan
            ama muslera sne?jder ve adam g?b? b?r stoper? olsa en bas?t?nden su an 10 puan yukar?dayd?k bug?nk? kosullarda

Yorum Yap

2008 de Nobre'nin kafa gol?yle 1-0 yendi?imiz ma?ta yeni a??ktayd?m...B?t?n yeni a??k 2.yar? ba?lar ba?lamaz "oley sald?r Be?ikta??m" diye in?n?y? inletmeye ba?lad?...Sa?l? sollu kornerlerin sonunda gol? atm??t?k...

Yorum Yap

Stad? sadece taraftar bask?s? olarak d???nmeyin ki o da ?nemli bir fakt?r. Bu tak?m Evliya ?elebi 3 g?nde bir yolculuk yapt?. Ev sahibi oldu?umuz ma?larda bile u?ak yolculu?u yapt?. Taraftar?n co?kusunu hissedemedi. Arkas?na taraftar?n? al?p ger?ek bir ev sahibi gibi sahaya ??kamad?. Allah a?k?na Gs'le Fb'nin kendi sahas?nda ne kadar farkl? deplesmanda ne kadar farkl? oynad?klar?na bak?n. Gs'nin Olimpiyat'ta oynad??? sezon ligi ka? puan geride bitirdi?ine bak?n. Tamam her f?rsatta stats?zl??a sar?lman?n do?ru olmad???n? ben de biliyorum ama bu o kadar da basit bir mesele de?il.

Yorum Yap

Aslı Suat Ar?kan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Aslı Bilal Ta??? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Aslı Gurler Kaya Kus tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Hala stad?m?z olmad??? i?in bu tak?m bu halde oldu?unu ve yeni statla birlikte ?a? atlayaca??m?z? d???nenler var ilgin?...
                  ?a? atlar m?y?z zaman g?sterir bir ?ey diyemem ama, mevcut puan durumundaki puan bi +10 puan yazabiliriz net bir ?ekilde.
                  Sezon sonunda ise eklenmesi gereken rakam +15 puan olur.

Trib?nler rakip tak?ma bask? kurmal? denir ya hep, ben tam tersi d???n?yorum.
                  Trib?nler kendi tak?m?na bask? kurar ve kurmal? da.
                  Sa?lam trib?n kar??s?nda bu kadar komik puan kay?plar? olmaz, olamazd?.

Bir de ek olarak belirteyim, Sergen filan diyenler olmu?.
                  Daha ?nce de s?ylemi?tim, e?er Sergen gelirse Akaretlerde yakar?m kendimi samimi s?yl?yorum.

Adam olduktan sonra hocal?k ihtimalini tart???r?z.
                  ?nce adam olmal?.
                  Ah bilalim ah ke?ke o i?ler ?yle kolay olsa.

Cidden bu stada bu kadar anlam y?klemeyin l?tfen.

Stad bitince bor?lar azalacak, stad bitince ordan kimse ??kamayacak.

Benim ?ahsi fikrim bor?lar?n azalmas? i?in en az 6-7 sene ?ok s?k? bir mali disiplin uygulamal?yd?k ama o trende malesef elimizeki oyuncular ile y?ksek mebla?lara 5 er senelik kontrat yap?p ka?t?.

Stad bitince bor?lar azalsa idi bedavaya stada konan gese nin ?u an borcu olmazd?, adamlar ?stelik 2 sene ?st ?ste ?ampiyonlar ligine direk ve tek tak?m olarak kat?ld?lar ve 2.tura kadar ??kt?lar ama sonu? ortada.

Sana telefonda anlatm??t?m toshack d?nemi idi yaln?? hat?rlam?yor isem o d?nemlereki efsane kapal? hep bir a??zdan b?t?n tak?m ele ele hep beraber trib?ne deyip tak?m? trib?ne ?a??rm?? sonra ise ?ok sa?lam bir tezah?rat ile yerin dibine sokmu?tu.

Formalar? ??kart?n ??plak oynay?n diyende bizdik ama ?imdi futbolcuyu ?sl?klamak bile hata oldu. Messi nin bile ?sl?kland??? tepki g?rd??? bir ortamda biz ise ?ok ?abuk kral yap?yoruz oyuncular? sonras?da malum i?te.

?lkemiz ne yaz?k ki bahaneler ?lkesi bizlerden ba?lay?p h?k?metlere teknik direkt?rlere futbolculara kadar hep bahanelere s???n?yoruz. Yeni bir hoca gelir bana 2 ay m?sade edin der, 2 ay sonra havalar so?udu zeminler bozuk der, sonra 3 kulvar der, sonra kulvarlar azal?r yorgunuz der. Futbolcu transfer edersin ?stanbula al??mam laz?m der, sonra arkada?lara al??mam laz?m der k?sacas? derlerde derler. Asl?nda futbol basit bir oyundur ve d?nyan?n her yerinde amac? ayn?d?r golc? isen gol atacaks?n kaleci isen kurtaracaks?n k?saca? ?ehir ?lke de?i?imi bu kadar etkilemez ama i?te diyorumya bahane ?reten bir halk olarak bizde bahanelere hemen tav oluruz.

Bir d?nem hat?rlar isen futbolcular?m?z ??km?? kartal gol gol go tezah?rat? bizi bask? alt?na al?yor yapacaklar?m?z? yapam?yoruz demi?ti.
                  K?sacas? stad ile ?yle +15 puanlar filan olmaz, zaten birde ?st?ne s?rekli ceza alan bir trib?n?m?z var o y?zden bu hayallerden uzak durmal?y?z sonu hep h?sran oluyor.
                  Ben bildim bileli hakk? yenen hep bizdik o efsane kapal?dan sahaya 3 ki?i atlay?p hakem kovalayan abilerimizide g?rd?m ama de?i?en bir?ey olmad?.

Birde bili?in tabutunu ta??r?m diyen sen sergen konusunda da bu kadar b?y?k konu?ma buras? T?rkiye her an her?ey olabilir

Suat abi bu bahsetti?in olaydaki tezah?rat neydi hat?rl?yormusun?

Yorum Yap

Egemenin gol?yle kazand???m?z 1-0l?k kiev ma??. 90 dk boyunca topun takipte oldu?u her an m?thi? bir ?sl?k vard?

Yorum Yap

toshack d?neminde ki olay yanl?? hat?rlam?yorsam tezah?rat de?il, k?f?rd?.

Yorum Yap

Kas?mpa?a teknik direkt?r? m? olmu?

Yorum Yap

Aslı Emre Kanalici tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Kas?mpa?a teknik direkt?r? m? olmu?
                          Evet. Mehmet Aurelio'da yard?mc?l???n? yapacakm??.

Yorum Yap

SPORX.COM@sporx 3 dk.3 dakika ?nce
                            Kas?mpa?a, Teknik Direkt?r olarak ?nder ?zen ile anla?t?. Yard?mc?s? ise Mehmet Aurelio...

Yorum Yap

?lk ma?? da bizim ma? ha? Berbat giden bi Pa?a tak?m?na bizim ma? ?ncesi bizim tak?m? belki Bilic'den bile daha iyi tan?yan biri getiriliyor vay be ?ans?m?za bak.

Yorum Yap

hayirli olsun
                                yapacagi transferleri merakla bekliyorum

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X