Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Osman Erken tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    ?nder Hoca insan olarak s?per biri olabilir,
    g?r??leri ve s?ylemleri buna bende dahil bir ?ok taraftar? memnun edebilir fakat Be?ikta?'dan da ayr?lmas?n?n en b?y?k nedenlerinden biri olan ego g?sterilir.
    Zira sohbet muhabbet ortamlar?nda i?inde elbet m?bala?a vard?r (bunu aktaran ki?i Alpay ?zalan)
    ''Bu ?lkede en iyi kondisyoner benim, 2. benim, 3.'de benim... Benden sonra bana en yak?n ki?i Ersun Yanal'' ifadelerini kullanm??. Ayn? minvalde bir olay? Oktay Derelio?lu da s?ylemi?ti.
    Bili? ile bir ?ok konuda anla?amad??? ve ?zellikle menejerler noktas?nda fikir ayr?l?klar? da s?recin gerilmesinde b?y?k etken olmu?.
    Nas?l bir egoymu? ki bu Demba Baya imzay? kendisinin att?rd???n? nerdeyse 8 ay sonra a??klad? kendisi, o da bi soru ?zerine.

Yorum Yap

Aslı Kutay Bilgin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      ?nder ?zen'de ego sahibiyse.
      +1903

Yorum Yap

E?er ?nder hocan?n dedikleri do?ruysa hakikaten teknk ekip intihar ediyor ki sivas mac? bunu g?sterdi bize 1 hafta dinlenmesine ra?men tak?m?n y?r?yecek hali yokdu..

Yorum Yap

Yorum Yap

acayip bombalam??, dediklerinde hakl? oldu?unu d???n?yorum.

Yorum Yap

Ama maalesef hakl?

Yorum Yap

demek ki son haftalar? 2 senedir bundan ??kartam?yor tak?m

Yorum Yap

do?ru olma olas?l??? y?ksek

Yorum Yap

?nder hoca bu tak?m?n k?t?l???n? istemez. Bi?ey s?yl?yorsa da bir bildi?i vard?r. Umar?m kulak ard? edilmez s?yledikleri.

Yorum Yap

Sadece oparenin oyundaki hareketlenmeleriyle di?erlerininkilere baksan bile bir?eylerin yanl?? oldu?u anla??l?yor asl?nda . Ger?i bunu en iyi kond?syonerler bilir.

Yorum Yap

Aslı Vecihi Serkan Cabas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        demek ki son haftalar? 2 senedir bundan ??kartam?yor tak?m
                        ger?ekten ?yle g?r?n?yor..

Yorum Yap

?ok sinirli g?z?k?yor.
                          Bu yorgunluktan memnun olmad??? belli.
                          Adams?n hoca.

Yorum Yap

Adam hakl? beyler

Yorum Yap

?nder ?zen S?z konusu Be?ikta?'' olunca ba?ka t?rl? konu?uyor,birde fenerli diye ele?tiriliyordu..

Yorum Yap

Spor Online @sporonlinecom
                                Josa Sosa'n?n sakatl??? Be?ikta?'daki 37.sakatl?k ve 17.y?rt?k oldu.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X