Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Neden istifa etti?ini hala anlamad?m. i?imde ukte kald?.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Tayfur Unal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      ?nder hoca sen benim her gece efkar?m? s?yl?yor bu adam ?ok ba?ka

http://youtu.be/44CxPbxi4QU
      lan bu adam harbiden efsane olacak adam ?ok sevdik o da bizi ?ok sevmi?

Yorum Yap

D?n lan.

Yorum Yap

Sen ne g?zelsin be hocam... Kalb?m?n en orta yer?n de yang?n var der iken g??s?ne vuruyor...

Geri d?n yaa d?n ne olur :/

Yorum Yap

Helal olsun hocam ! En kral Besiktasli dediklerimiz senin kadar sevmiyordur. InsAllah bir gun tekrar yolun duser bizim tak?ma !

Yorum Yap

Adama bize gelmeden ?nce fenerli diyorlard?, 1.5 sene bizim camian?n havas?n? tad?nca y?rekten Be?ikta?'l? oldu adam ...Bo?una demiyoruz Besiktasl? olmak ba?ka bir?ey diye..

Yorum Yap

Yorum Yap

S?rf bu besteyi s?yledin diye de?il ?ok g?zel adams?n

Yorum Yap

Bir fikrim var liverpool ma??nda sen benim her gece efkar?m? s?yledikten sonra ?nder ?zen diye tempo tutsak nas?l olur

Yorum Yap

Adam ya!

Yorum Yap

Ne i?in var Fenerlinin tak?mda.

Vurmay?n ?aka tabii bunu yazanlar ama?lar?na ula?t?,?imdi mutludurlar umar?m.

Adams?n hocam adam.

Yorum Yap

Bize gelmeden ?nce yorumlar?n da hep fb yi ?v?yordu g?c?k kap?yordum.Bize geldikten sonra tamamen d???ncelerinin de?i?mesiyle bizim de d???ncelerimiz de?i?ti.Tekrar g?rev almas?n? isteriz,gs ma??ndan sonra asla o t?r yorum yapmamal?.

Yorum Yap

Hocam gel bu tak?ma TD ol. G?k?m? ??kart?rsam adam de?ilim.

Yorum Yap

Bu tarz davran??lar hep taraftar?n ho?una gitmi?tir,benim de gitti.

Kendisini ?ok ba?ar?l? bulurdum,gidi?i s?recinde de ne kadar haysiyetli ve ?erefli biri oldu?unu g?sterdi.

Tak?m ?st?nde ?ok eme?i var.?n?allah bir g?n geri d?ner.

D?nmese de ?al??t??? her alanda ba?ar?l? olaca??na g?n?lden inan?yorum..

Yorum Yap

Aslı Burak Kocabas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Mehmet Tayfur Unal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                ?nder hoca sen benim her gece efkar?m? s?yl?yor bu adam ?ok ba?ka

http://youtu.be/44CxPbxi4QU
                                ?nder hoca u?uyor yaln?z
                                Bo?una demiyoruz, kartallar y?ksek u?ar diye yak???r hocama.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X