Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Hay?rl?s? olsun ?nder ?zen hoca i?in ve bizim i?in de tabiki.Seneye hangi tak?ma giderse en az?ndan o tak?mlar ma?lar?m?z g?zel ba?lar g?zel biter bize o tak?ma taraftar olarak da sempati duyulur.?n?allah gidece?i tak?mda d???ncesinde olanlar? ger?ekle?tirebilir yoksa bizdeki gibi yapt?rmazlar ve tekrar giderse hocaya ?ok yaz?k olur.

Yorum Yap

"@firatgunayer: Tarih 10 Kas?m 2014..Twitter hesab?ma bir mention geldi..Kan aran?yordu..RT yapmadan ?nce,a??p bakt?m hesab?..Kimdir,nedir diye..++"

"@firatgunayer: ++ Twitter'la alakas? olmayan bir adam?n hesab?yd? bu..Sadece l?semi olan ye?enine kan bulabilmek i?in a?m??t? hesab?..Durum acildi++"

"@firatgunayer: +Rt etmek yerine,bizzat yazd?m kan ihtiyac?n?..Sanki tan?d?km?? gibi..Belki k???k Ali'ye yard?m? dokunur diye..3 dk sonra telim ?ald?.."

"@firatgunayer: ++Kan vermek isteyen biri vard? kar??mda..Bunca yo?unlu?un aras?nda, ?a??rm??t?m asl?nda beni aramas?na..Adresi istedi..Verdim..Gitti..++"

"@firatgunayer: +Sadece bir ?i?e kan de?ildi olay..Gidi?i b?y?k moral de vermi?ti aileye..O ki?i ?nder ?zen'di..++"

"@firatgunayer: + Hay?r i?inin reklam? olmaz deyip kimseye s?ylememi istememi?ti o zaman.Ben ara ara yine rt'lerle kendi ?ap?mda destek vermeye devam ettim."

"@firatgunayer: Yo?unluk,ma?lar falan derken,unuttuk o i?i..Bug?n haberi yine ?nder Hoca verdi..Kaybetmi?tik k???k Ali'yi..Cennete gitmi?ti karde?imiz.."

"@firatgunayer: ++ Bu m?cadelede ba?ta hi? pes etmeyen Ali'nin ailesi olmak ?zere,?nder Hoca'ya,t?m destek verenlere te?ekk?r etmek istiyorum.."

Yorum Yap

F?rat G?nayer @firatgunayer ? 32 dk.32 dakika ?nce

Bu gece benim i?in olduk?a ?z?nt?l? bir gece..Ve ben ilk defa bu h?zn?m? sizlerle payla?mak istiyorum..

F?rat G?nayer @firatgunayer ? 23 dk.23 dakika ?nce

Tarih 10 Kas?m 2014..Twitter hesab?ma bir mention geldi..Kan aran?yordu..RT yapmadan ?nce,a??p bakt?m hesab?..Kimdir,nedir diye..++

F?rat G?nayer @firatgunayer ? 21 dk.21 dakika ?nce

++ Twitter'la alakas? olmayan bir adam?n hesab?yd? bu..Sadece l?semi olan ye?enine kan bulabilmek i?in a?m??t? hesab?..Durum acildi++

F?rat G?nayer @firatgunayer ? 19 dk.19 dakika ?nce

+Rt etmek yerine,bizzat yazd?m kan ihtiyac?n?..Sanki tan?d?km?? gibi..Belki k???k Ali'ye yard?m? dokunur diye..3 dk sonra telim ?ald?..

F?rat G?nayer @firatgunayer ? 17 dk.17 dakika ?nce

++Kan vermek isteyen biri vard? kar??mda..Bunca yo?unlu?un aras?nda, ?a??rm??t?m asl?nda beni aramas?na..Adresi istedi..Verdim..Gitti..++

F?rat G?nayer @firatgunayer ? 15 dk.15 dakika ?nce

+Sadece bir ?i?e kan de?ildi olay..Gidi?i b?y?k moral de vermi?ti aileye..O ki?i ?nder ?zen'di..++

F?rat G?nayer @firatgunayer ? 14 dk.14 dakika ?nce

+ Hay?r i?inin reklam? olmaz deyip kimseye s?ylememi istememi?ti o zaman.Ben ara ara yine rt'lerle kendi ?ap?mda destek vermeye devam ettim.

F?rat G?nayer @firatgunayer ? 12 dk.12 dakika ?nce

Yo?unluk,ma?lar falan derken,unuttuk o i?i..Bug?n haberi yine ?nder Hoca verdi..Kaybetmi?tik k???k Ali'yi..Cennete gitmi?ti karde?imiz..

Yorum Yap

Bu adam?n dibi laflar? herkes i?in kullan?l?r, anlam?n? yitirir oldu ama ?nder ?zen ger?ekten adam?n dibi adam?n has?, bu taraftar bunu hissetti bu y?zden sevdi bu adam? bu kadar.

Yorum Yap

??mdi twitter'da g?rd?m bo?az?m nas?l d???m d???m oldu,
            Karde?imize rahmetler olsun
            ?nder hoca ne b?y?k adamm??s?n
            off off ?ok k?t? oldum..

Yorum Yap

K???k karde?imize Allah rahmet eylesin.

Yolumuz umar?m birg?n yeniden kesi?ir be ?nder Hocam.

Yorum Yap

Ak?am ak?am i?im burkuldu; g?zel karde?imizin mekan? cennet olsun; Allah gani gani rahmet eylesin.

?nder Hoca sen ?ok ?nemli bir ?ey g?sterdin bu taraftara. Nice Be?ikta?l? ge?inen, Be?ikta? ?zerinden Be?ikta?l?l?k kisvesi alt?nda menfaat sa?layan tiplerin yan?nda bir kere kutsal? istismar etmeden sadece sen kalarak ger?ekte taraftar?n arad??? Be?ikta?l? y?netici nas?l olunmal? sorusunun en g?zel cevab?n? verdin anlayana. Bir g?n o kul?bede seni g?rmek dile?iyle; git tecr?be kazan hocam. Sergenlere gelene kadar benim nezdimde senin s?ran daha ?nde bekliyorum.

Yorum Yap

Aynen ?yle.

Bizim o hep ad?n? ge?irdi?imiz duru?a dair her?ey var ?nder Hoca da.

Yorum Yap

In?allah bir g?n yine geleceksin

Yorum Yap

Aslı ?brahim H?zal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      F?rat G?nayer @firatgunayer ? 32 dk.32 dakika ?nce

Bu gece benim i?in olduk?a ?z?nt?l? bir gece..Ve ben ilk defa bu h?zn?m? sizlerle payla?mak istiyorum..

F?rat G?nayer @firatgunayer ? 23 dk.23 dakika ?nce

Tarih 10 Kas?m 2014..Twitter hesab?ma bir mention geldi..Kan aran?yordu..RT yapmadan ?nce,a??p bakt?m hesab?..Kimdir,nedir diye..++

F?rat G?nayer @firatgunayer ? 21 dk.21 dakika ?nce

++ Twitter'la alakas? olmayan bir adam?n hesab?yd? bu..Sadece l?semi olan ye?enine kan bulabilmek i?in a?m??t? hesab?..Durum acildi++

F?rat G?nayer @firatgunayer ? 19 dk.19 dakika ?nce

+Rt etmek yerine,bizzat yazd?m kan ihtiyac?n?..Sanki tan?d?km?? gibi..Belki k???k Ali'ye yard?m? dokunur diye..3 dk sonra telim ?ald?..

F?rat G?nayer @firatgunayer ? 17 dk.17 dakika ?nce

++Kan vermek isteyen biri vard? kar??mda..Bunca yo?unlu?un aras?nda, ?a??rm??t?m asl?nda beni aramas?na..Adresi istedi..Verdim..Gitti..++

F?rat G?nayer @firatgunayer ? 15 dk.15 dakika ?nce

+Sadece bir ?i?e kan de?ildi olay..Gidi?i b?y?k moral de vermi?ti aileye..O ki?i ?nder ?zen'di..++

F?rat G?nayer @firatgunayer ? 14 dk.14 dakika ?nce

+ Hay?r i?inin reklam? olmaz deyip kimseye s?ylememi istememi?ti o zaman.Ben ara ara yine rt'lerle kendi ?ap?mda destek vermeye devam ettim.

F?rat G?nayer @firatgunayer ? 12 dk.12 dakika ?nce

Yo?unluk,ma?lar falan derken,unuttuk o i?i..Bug?n haberi yine ?nder Hoca verdi..Kaybetmi?tik k???k Ali'yi..Cennete gitmi?ti karde?imiz..

Allah rahmet eylesin karde?imize.

Yorum Yap

G?zlerim doldu okurken.Adams?n ya cidden adams?n.

Yorum Yap

Allah rahmet eylesin be, k???c?k bir ?ocuk... Mekan?n cennet olsun koca y?rekli ?ocuk a?latt?n benii...kim bilir ailesi ne durumdad?r....

Helal Olsun ?nder Hocam

Yorum Yap

mekan? cennet olsun... ?ok ?z?ld?m ... ?nder hocam adams?n

Yorum Yap

Allah kimseye evlat ac?s? ya?atmas?n, mekan?n cennet olsun g?zel ?ocuk...

?nder ?zen gibi adamlar?n toplumun her alan?nda olsa neler olabilir hayal bile edemedim ?uanda.

Yorum Yap

Allah vermesin kimseye ?ok ac? be

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X