Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bir g?n geri gelir misin?

Yorum Yap

?yle y?kma kendini,
      ?yle mahzun, ?yle garip...
      Nerede olursan ol,
      ??erde, d??arda, derste, s?rada,
      Y?r? ?st?ne - ?st?ne,
      T?k?r y?z?ne cellad?n,
      F?rsat??n?n, fesat??n?n, hay?n?n...
      Dayan kitap ile
      Dayan i? ile.
      T?rnak ile, di? ile,
      Umut ile, sevda ile, d?? ile
      Dayan r?sva etme beni.

G?r, nas?l yeniden yarat?l?r?m,
      Namuslu, gen? ellerinle.
      K?zlar?m,
      O?ullar?m var gelecekte,
      Herbiri vazge?ilmez cihan par?as?.
      Ka? bin y?ll?k hasretimin koncas?,
      G?zlerinden,
      G?zlerinden ?perim,
      Bir umudum sende,
      Anl?yor musun ?

Her?ey i?in sa?ol hocam....

Yorum Yap

Gittin ya sevgilimden ayr?lm?? gibi ?zg?n?m k?r?l?p d?k?ld?k be hocam...

Yorum Yap

Kombine almak i?in kredi ba?vurusu yapmaya bankaya gitmi?tim bug?n Be?ikta?'a. ??lemleri tamamlamaya ?al???rken arkada??m ?nder ?zen'in istifa etti?i haberini foto?rafla g?nderdi. Bir an akl?ma kombine almamak d??t?. Sonra twitter'da "Dimdik ayakta olan Be?ikta? kul?b?d?r" a??klamas?n? g?rd?m. Kredi onaylan?r m? bilmiyorum. ?nder Hocay? kul?b?n kirli ?arklar?nda heba edenler Be?ikta??n belki T?rkiye futbolunun gelece?iyle oynad?lar.
          Ge?mi? olsun.

Yorum Yap

duzgun adamlari futbol camiasinda barindirmazlar. tepeden tirnaga ranta kesmis bir camia futbol. it kopek olacaksin, onlar seni isirmadan sen onlari isiracaksinki var olabilesin. yolun acik olsun onder hoca,yapip yapmadiklarin soyle dursun , baska camiadan gelip bu camiayi bizim kadar sahiplenip sevdigin icin tesekkurler..

Yorum Yap

sezona dair hi? bir heyecan kalmad? i?imde be hocam

Yorum Yap

bu baslikta bile kanl? b?cakl? olunabilecek yorumlar var hi? polemige girmicem, gozlerimize bir damla ya? b?rakan adam konusmas?yla bize veda etti kendisi.

Bundan sonra bulundugum her ortamda gerek dolayl? gerekse direkt olarak F.O'yu istifaya davet edece?im, protesto edecegim c?nk? kendisi o kadar sayg?s?z o kadar vurdumduymaz birisiki daha 5 dakika ?nce en b?y?k projesi olarak getirdi?i ?zen adam gibi istifas?n? basm?sken, bu F.O ??k?p pi?kin pi?kin g?l?p, bir ?ok alternatifimiz var de?erldircezz! yavanl???n?, pespayeli?ini g?sterdi. Utanma olur be adamda utanma birazc?k, bunun konusulacag? gun bugun degil, ?zg?n?m der insan olan ADAM olan. Sende olmayan vas?flar tabi...

Kendi ad?ma F.O'dan utan?yorum, ALLAH sonumuzu hay?r eylesin, bi aralar F.O'yu inanarak savunan birisiydim, ?z?r dilerim herkesten, F.O yalanc?danda ote be? dakika oturun konusun en ag?r muhalifi bile ikna edebilecek, yumusatabilecek yap?ya sahip, cok kotu gunler bekliyor bizi cok.

Yorum Yap

Her?ey i?in te?ekk?rler hocam , istifa etmeni isteyenlerden olarak s?yl?yorum bunu , bu kapasitesiz y?netim ile kendi ad?n? kaliteni d???rece?ine en do?rusunu yapt?n.

Olmuyor hocam sen messi yide getirsen y?netim ?n?ne engel koyaca?? i?in olmuyor ve senin ad?n k?t?ye ??k?yor , kafanda soru i?aretleri ?

'' Ulan ben bu adam? almakla u?ra??r hallederim de .. adam? y?netime be?endirmekle kim u?ra?acak ? '' hi? gerek yok hocam senin gitmen bu kapasitesi olmayanlar?n art?k i?ine mi gelir di?ine mi oras? ?ok yak?nda belli olur.

Yeni Stad?m?zda gereken cevap verilince , ortal?k kan g?l?ne d?nercesine trib?nlerde b?l?nme ya?an?nca , ?at?rday?p ayr?lan ta?lar?n aras?nda kalacaklar.

Tekrar kusura bakma hocam istifa etmeli dedim kendini bunlarla ayn? kefeye koyup d???rmeden dedim. En iyisini yapt?n, yolun a??k olsun.

Yorum Yap

Bu birliktelik be?ikta?a zarar vermeye ba?lam??t? ve sonunda bitti. Dany sonras? Yal??n ayhan?n da bir ?nder ?zen procesi oldu?unu ??rendikten sonra zaten ?nder ?zene hi? inanc?m kalmam??t?.ntvspora r?dvan?n yan?na d?ner yine s?sl? laflar?yla yorumcuk yapmaya.yolu a??k olsun.

iPad 'den Tapatalk arac?l??? ile g?nderildi

Yorum Yap

seninle beraber hayallerimiz de bitti

Yorum Yap

gonullu scoutlarimizdan behrad eklemis si resmi.. gecen seneden.. off ya lanet olsun sana yonetim

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Dun aksam, istifa etmez diye inandirmistim kendimi..
                          Sabah icime oyle bir okuz oturdu ki ne zaman kalkip gider hic belli degil

Yorum Yap

tepe lambali baskan haberini okuyunca aklima gelmisti ?zenin gidecegi...?zenin gidecegini bildiginden g?r?sme yapti yada g?r?sme yaptigindan ?zen gitti....

Yorum Yap

Aslı Yasar Turkmen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              gonullu scoutlarimizdan behrad eklemis si resmi.. gecen seneden.. off ya lanet olsun sana yonetim

?zen hocada Altinsay baskan?n izindeydi. Yaz?k oldu Be?ikta?'?ma ?zg?n?m

Yorum Yap

Yaz?k oldu. Tarihi bir proje ??pe at?ld?. Umar?m yerine gelecek ki?i hepimizi mutlu eder..

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X