Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Z.?nder ?zen@ZOnderOzen
    "Yak?n ?evresine dedi ki"?eklinde yap?lan haberlere itibar edilmemesini rica ederim.Hakk?mda o ?ekilde konu?acak bir "yak?n ?evrem" yok

Yorum Yap

Z.?nder ?zen@ZOnderOzen 37 sn.
      Odama b?cek konuldu?u ve bunu buldu?um ?eklindeki haberler do?ru de?ildir. Aramad?m. Bulmad?m.

Yorum Yap

Z.?nder ?zen ‏@ZOnderOzen 21 sn. Odama b?cek konuldu?u ve bunu buldu?um ?eklindeki haberler do?ru de?ildir. Aramad?m. Bulmad?m.

Yorum Yap

Z.?nder ?zen ‏@ZOnderOzen 21 sn. Odama b?cek konuldu?u ve bunu buldu?um ?eklindeki haberler do?ru de?ildir. Aramad?m. Bulmad?m.

Yorum Yap

Z.?nder ?zen?@ZOnderOzen 10 sn.D?n ba?kalar? ?zerinden beni y?pratmak isteyenler bug?n benim ?zerimden y?netim y?pratmaya ?al???yor.Bu oyuna alet olmayaca??m.

ben 13 ayda yaptiklarini aciklamasini beklerken arkadas yonetimi savunuyor !!!

Yorum Yap

?nder ?zen kendine yak??an? yaparak susuyor.. ama bunlar?n haklar?n? vermesi laz?m ellerine.. ??k?p konu?mas? laz?m. olan biteni d?kmesi laz?m..

Yorum Yap

Ntvspor r?portajini dinledim tekrar takdir ettim ne hata varsa hepsi benimdir diyor hay?rl?s? olsun ama bence bizim i?in b?y?k kay?p. .

Yorum Yap

Dinlemeden yorum yapmak istemedim. Uzun vadede ba?ar?y? getirebilece?ine hep inand?m. Bu taraftarda zaten bir kere bile bu ?nder ?zen ne yap?yor demedi. ?u g?n itibariyle s?yleyebilece?im ?ok iyi insan ama ba?ar?s?z. Ba?ar?s?z olmas?nda kendi hatalar?n?n yan?nda Bilic ve y?netime s?z ge?irememesi etkili olmu?. G??l? karakterli bir insan ancak ismi b?y?k olmad??? i?in s?ylediklerinin ?ok ?nemsenmedi?ini d???n?yorum. Kendisiyle beraber sportif direkt?rl?k makam?n?da kaybettik.
                  En son düzenleyen Haktan Samurkas; 18-07-2014, 19:18.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Anil Kalafatcilar tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Ntvspor r?portajini dinledim tekrar takdir ettim ne hata varsa hepsi benimdir diyor hay?rl?s? olsun ama bence bizim i?in b?y?k kay?p. .
                    Saka gibi a??klama yapm?? bence istifa gerek?eni a??klasana tam olarak neyden korkuyorsun ki.ben a??klamay? be?enmedim bu ne b?yle kendi ?ok istemi? ayr?lmay? gibi olmu?

Yorum Yap

ANC hakkinda bir cok kisi atti tuttu burada , adam bugunku aciklamasinda soyledigi "?nder ?zen benim futbol ?ubesi ba??na ge?memde ?srar etti."
                      gunahiyla sevabiyla 13 ayda besiktasa ne verdigini aciklama zorunlulugu var , benim gordugum cop kadro aldi 13 ay sonra giderkende cop kadro birakti ! kendi agzindan aciklama yapmalidir kacirdigimiz bir sey olabilir yonetimi anlatmasi gerekir ama o yonetimi savunma pozisyonunda kaldi !

Yorum Yap

Kul?pte ?al??an, top ko?turan vs her kim varsa illa ki be?ikta?l? olmas? fikrine zaten kar??y?m tepeden t?rna?a ama,
                        bir ?u fenerli denilen adam?n adaml???na bak?yorum, bir de bizdekilere.

?ok konu?maya gerek yok hocam, yolun ve baht?n a??k olsun.
                        Umar?m bu kul?be bir kere daha yolun d??er..

Yorum Yap

Art?k dedikodularla hareket etmeyi b?rakal?m.
                          ?nder ?zen kaliteli bir insan oldu?unu bir kez daha kan?tlad?.
                          Renkli bas?n?n akbabalar gibi Be?ikta?'?n ?zerine ?ullanmas?na izin vermedi.
                          ?rne?in ekranlar?n kar??s?na ??k?p;
                          "Y?netim ?unu yapt?, ?u adam ??yle rezillikler yapt?, ba?kan bunu yapt?"
                          Deseydi sizce bu Be?ikta?'?n menfaatine mi olacakt??
                          Yapmay?n, etmeyin y?netime olan nefretiniz g?zlerinizi kapatmas?n l?tfen..

Yorum Yap

Aslı Cagatay Nizam tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Buras? T?rkiye
                            buras? akla, bilime ,eme?e, gelece?e yat?r?ma inananlar?n de?il , g?c? paray? yalakal??? pi?kinlikleri y?celtenlerin ?lkesi , b?rak Be?ikta? ? etraf?na bak ?al??t???n i?yerine , sokakta kar??la?t???n adamlara burada her?ey g?nl?k ya?an?r.
                            ama lafa gelince en fazla kullan?lan kal?p " helal olsun adamlara 10 sene sabrettiler" dir.
                            uzun bir ?zet ge?mek gerekirse 37 ya??nday?m o ortal??? kas?p kavuran Seba n?n Be?ikta? ?n? izlerken biri gelip bug?nleri anlatsa herhalde dalga ge?iyor derdim.Hep Seba gibi birisi olacak sand?k herhalde ba?kanlar?m?z 2 sene hi?bir?ey yapamayan Gordon milne ile devam karar? alacak tek yanl???nda en iyi zaman?nda ki sergenin bile g?z?n?n ya??na bakmayacak s?z? senet ?n?nde ceket iliklenecek adamlar y?netecek hep.Ama olmad? hatta olmamas?ndan daha k?t?s? k?t?leri oldu.o g?n bu avrupada andorra seviyesinde ki ?lkenin ?ok ?n?nde bir Be?ikta? vard? 16-17 ya??nda gen?lere ?ans veren onlar? bulan oynatan ?ampiyon olan posalar? ??kt?ktan sonrada fenere gs ye ?akan bir Be?ikta? Vard?.
                            bu gelenek asl?nda Seba ile bitmedi , Seba n?n bu biraz yerel kalan ama g?n?n?n ilerisinde ki sistem Bilgili nin efsane y?netimi ile global bir hal almaya ba?lam??t? ki i?te buras? ?ok ac? bir k?r?lma noktas?d?r , biryerlerden d??meye bast?lar ve biz daha ne olup bitti?ini bug?n bile kavrayamaz iken Bilgili ba?kan gitti. yenine hepinizin ma?lumu YD d?nemi art?k izlerken kahrolunan bir Be?ikta? hersene yenilen yutulan s?zler , t?k?rd???n? yalamaktan kay??a d?nm?? diller , plans?z programs?z tamamen goygoy ile y?netilen kl?p ve tv kanallar?na ba?lan?p alay konusu olan Be?ikta? ba?kanlar? d?nemi ba?lad?. YD kl?b? bat?r?p ka?arken art?k kimsede ne bir heyecan ne bir sevgi ne bir umut b?rakm??t? , bo? g?zlerle derbi izledi?imi hat?rl?yorum.bu kabus herkesin bekledi?inden uzun s?rd? ve bunun en b?y?k su?lusu kimse kusura bakmas?n taraftard?.ba?ar?s?zl??? ve ezilmeyi ??renen taraftar.
                            bundan bir y?l ?? ay ?nce fikret orman i?in b?y?k f?rsat alt?n tepsi i?inde ?n?ne geldi hem YD gibi bir?eyden sonra ba?kan olman?n kredisi cebinde ve sessiz ve b?y?k bir ?o?unlu?un Be?ikta? ?n?n ?zledi?i bir projenin kozu "Zeki ?nder ?zen"
                            bu proje daha emekleme a?amas?nda iken yokedildi ve dirayetsiz bir ba?kan buna boyun e?di.bana bir tane paral? y?netici mesela Ahmet Nur ?ebi gibi s?yleyin ki brezilyadan pilot tak?m bulal?m desin , bel?ikadan pilot tak?m bulsun , antrenman modellerini ?a?da? d?zeye getirsin , 19-20 ya??nda gen?ler bulsun , antranman sahas?n?n ?imlerine kadar bu i?i bilsin.
                            tek bir isim sayamazs?n?z ??nk? t?rkiyede futbol ?ubesinden sorumlu y?netici olman?n tek ?art? vard?r a?abeylik yapmak (bu kadar salak?a bir ?ey bi bizde var) ve kaybedilen ma? sonras? hakeme sallamak.
                            ben ve benim gibi d???nenler sizin gibi fosille?mi? y?neticilere i?imiz yanarak diyoruz ki ;
                            alt?nsay ile gelecekte biz ???k g?rd?k ?nder ?zen ile bir ???k g?rd?k gelecekte , senin yar?n ?ampiyon olman ?ok kolay e?risi do?rusuna YD zaman?nda bile geldi olduk.ben temelleri 2000 y?l?nda at?lan almanya olmak istiyorum , ben 10 senelik bir proje olan 2000 li y?llar?n barcelona s? olmak istiyorum ben dortmund olmak istiyorum.ve bu bizim genlerimizde var.sen bizi ba?kas?na d?n??t?rmeye ?al??ma.
                            Ve bug?n tarihi bir f?rsat ka?t? benimde umutlar?mla birlikte.
                            Ellerine,y?re?ine sa?l?k.Bir?ok ki?inin hislerine terc?man olmu?sun

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

gelecek ve gidecek oyuncular i?in kararlar al?n?rken ?nder hocaya dan?s?ld?g?nda kolay karar verem?yor. anlatt?klar?ndan anlas?lan bu. bu hassas?yet yonet?m? rahats?z etm?s k? istifa etm?s. bu istifadan sonra y?neticilerin alaca?? kararlar ?ok h?zl? bir sekilde al?nacakt?r. bu kararlar?n Be?ikta? aleyhine olaca??n? tahmin etmek zor olmasa gerek.

Yorum Yap

En ba?tan kabul edilmemesi gereken bir g?revmi?; ''Futbol ?ube'' ne demek? ?ki y?netici g?revli. Ba?kan var. Etkili bir Ba?kan yard?mc?s?. Etti 4+S.Direkt?r=5 Bir de Bilic...etti 6

6 ki?iyle futbol tak?m? m? y?netilir; maksimum 3 ki ba?ar?l? kl?plerde 1 veya 2 ki?i y?netiyor.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X