Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Vay be ba?l???n ismi koydu

Yorum Yap

Aslı Ertu?rul K?l?? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      o sayd?klar?n 1 senede pat diye olacak ?eyler de?il ?zellikle sa?l?k,atletizim,alt yap? gibi durumlar.
      ?nder hocay? bende severim ama gelince en fazla 18 ay s?re demi?ti yan?lm?yorsam

Yorum Yap

offf oooooooooooooooooooooooffffffff

Yorum Yap

Aslı Sergen Pervance tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          BJK'nin ?ocu?? dedi?imiz Samet Aybaba ayr?l?nca tazminat istedi; FB'li diye k?f?r etti?iniz ?nder ?zen ileriye d?n?k alacaklar?n? istemedi!
          Yorumsuz...

Skickat fr?n min GT-N7105 via Tapatalk
          ?nder ?zeni bu y?zden ele?tirenlerin art?k k?zaracak y?z?k yoktur ama k?na yakacak yerleri ?oktur

Yorum Yap

Aslı Armagan Bozkurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Gs de Fb de varm? departman?

B?rak?n bu i?leri, bunlar zamanla olacak ?eyler. Departman gelmedi, ba?ar? gelmedi hikayesi yapmay?n da gerisi tart???l?p anla??l?r.
            adam temel atmaya calisiyordu. departman bir proje olacakti ve seneler sonra meyveleri toplanacakti. tabi anlik basarilar ile sevinen futbol cahilleri bunu anlamiyor. artik anlik basari bile hayal.

Yorum Yap

bugune kadarki ?aban ve yapt???n her ?ey icin tesekkurler ?nder ?zen.. Yolun a??k olsun.

Yorum Yap

Verdi?i hizmetler i?in te?ekk?r ederiz. Dany bu kl?b?n kap?s?ndan giriyor ve kramponlar?n? alacak sadece forma de?i?tiriyor, ligi tan?yor, ?ok iyi derse benim i?in orada bitmi?ti zaten. Bu senenin ba??nda da Yal??n. Yal??n ?ok tecr?beli ligi tan?yan bir oyuncu falan. Bunlara m? kald?k. Hayal d?nyas?nda ya?amay?n buras? BE??KTA?. Kimse Be?ikta?tan ?st?n de?ildir. Ne ?ok seviyoruz kaos ??karmay?.

Yorum Yap

size kafas? bi halta ?al??mayan memur gibi ?al??acak, sadece paras?n? alacak emekli sporcular gerek. bu adam fazlayd? zaten bize. bir bildi?i vard?r hay?rl?s?.

Yorum Yap

Sportif Direkt?r Tak?m?n selameti a??s?ndan Yerli yard?mc? antr?n?r olmas? gerekti?ini s?yl?yor ama bili? kabul etmiyor.. Bu nas?l olabilir.. Hangisi patron.. Yani bu sadece ?rnek.

Yorum Yap

Ger?ekle?ti ger?ekle?medi, ecek veya acakt? ama umutlar?m?z vard?.

Yorum Yap

Bu capsiz yonetimle calismak kolay mi adam cok bile dayandi.

LG-D855 cihaz?mdan g?nderildi

Yorum Yap

istifas?n?n sebebi, transfer sezonu ?ncesi "bili? ve benim haberim olmadan tek futbolcu al?n?rsa istifa ederim" restidir. ayhan yal??n'? getiren deniz atalay (ki kendisinin b?yle bir halt yiyece?ini de, g?reve ilk geldi?i g?n yazm??t?m) sorumludur istifadan. ve ona bu yetkiyi veren fikret orman.
                          ge?mi? olsun. (ek?iden)

Yorum Yap

?zen'i de yedi bu y?netim Alt?nsay'dan sonra.. Ge?mi? olsun ne diyelim, ?imdi Bilic'in istedi?i kadroyu kuracaklar, bug?n yar?n transferler de a??klan?r onlar?n da neden a??klanmad???n? anlad?k istifay? bekliyorm? demek ki y?netim..
                            ha bide toraman? da affederler kesin.

Yorum Yap

derbide, 90. dakikaya ?nde girerken ?st ?ste 2 gol yiyip malup olmu? gibi hissediyorum kendimi.

Yorum Yap

Y?netim istifa....

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X