Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Orhan Baladin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Yazdigim bu yazinin karsiligi yazik ! ayip ! gibi yakistirmada bulunan arkadaslara tek sorum olacak nerede yanlis var bir sozumde yalan varmi ! bu konuda yorum yaparsaniz sevinirim ! insanlara ayip , yazik gibi basit yakisik almayan yazilara yonelmeyin !
    Askimiz besiktassa bilgili YD ormanin dusman gozle baktigi hocalar hocasi Serpil Hamdi Tuzun ismini neden anmazsiniz anlamis degilim,bu uc baskanin isine gelmedi cunku Tuzun hocamizin oldugu yerde bilgi olur futbol olur paralarin talan oldugu yer olmazdi ! Tuzun hoca ucusan paralari engellerdi, degisik ceplere girecek paralara engel olurdu ! Hadi birde Tuzun hocayi savunun bakalim sonuc ne olacak !
    Futbol bilgisinde Ozen Tuzun hocanin tirnagi olamaz !
    Ne Serpil Hamdi T?z?n ?n sportif direkt?r olmak gibi bir amac? var ne de g?ndemde tak?m?m?za ge?mi?te b?y?k hizmetleri bulunmu? ama art?k 75 ya??na gelmi? bir insana g?rev vermek gibi niyeti var.

Zaten mesele ?zen in gitmesi ya da gidi? ?ekli de?il sadece gerek Alt?nsay gerekse de ?zen gibi de?erlerin menajerlerin ?nerileriyle transfer yapmay???, b?yle adamlar?n bu kul?pde bar?namamas?. Bu kirli ili?kileri sa?layan, s?rd?ren insanlarda ben Be?ikta?l?y?m diyen insanlar.

E hal b?yle olunca ?nemli olan kul?pte g?rev olacak olan profesyonelin Be?ikta?l? olmas? de?il mesele duru?u, akl?, eylemi ?nemli.

Yorum Yap

Yazdigim bu yazinin karsiligi yazik ! ayip ! gibi yakistirmada bulunan arkadaslara tek sorum olacak nerede yanlis var bir sozumde yalan varmi ! bu konuda yorum yaparsaniz sevinirim ! insanlara ayip , yazik gibi basit yakisik almayan yazilara yonelmeyin !
      Askimiz besiktassa bilgili YD ormanin dusman gozle baktigi hocalar hocasi Serpil Hamdi Tuzun ismini neden anmazsiniz anlamis degilim,bu uc baskanin isine gelmedi cunku Tuzun hocamizin oldugu yerde bilgi olur futbol olur paralarin talan oldugu yer olmazdi ! Tuzun hoca ucusan paralari engellerdi, degisik ceplere girecek paralara engel olurdu ! Hadi birde Tuzun hocayi savunun bakalim sonuc ne olacak !
      orhan ab? hersey zaman?nda g?zel
      bana Serp?l Hamd? Tuzunun son 20 y?lda futbolla ?lg?l? olarak neler yapt???n? yazarm?s?n
      yan?na Gordon m?lnede ?a??ral?m tam olsun...

Yorum Yap

ayda 40 bin alacaksin , parametreler siralayacaksin suslu laflarla 13 ay oyalayacaksin,kuzey amerika guney amerika ulke ulke dolasip futbol bilgini konusturup genc yetenekler ariyacaksin,gurbetci genc yetenekler icin avrupada konusmadigin gorusmedigin insan kalmayacak ve dannyi taksiyle yalcini kramponlariyla getireceksin !!!!!!
        hadi be kardesim yolun acik olsun !!!
        simdi sira Serpil Hamdi Tuzune anahtari teslim etmek kaldi baskan ya teslim edersin yada senin sonunda ozen gibi olur !!!!!
        SIMDI DEVRIM ZAMANI SERPIL HAMDI TUZUN DEVRIMI !!!!
        Orhan abi bilmedi?imden soruyorum: 41 ?lke dola??p futbolcu ve TD ararken kul?pten bir tek kuru? u?ak paras? dahi almayan, zaten fahri g?revde bulundu?u i?in maa? da almayan, van gaal le beraber bir gelecek planlay?p ilk somutu ad?m? olarak o?uzhan? 450 bin euroya kul?be kazand?ran, FO'nun adamlar?na ve y?netim bi?imine tahamm?l edemeyip ayr?ld?ktan sonra dahi forvet ve sol beke elindeki listeden adamlar tavsiye etmeye devam eden, tavsiye etti?i halde al?nmayan top?ular premier lig de Gol krall???na oynarken ?brahim Alt?nsay'? savundun mu? yoksa sen de romantik adamd?, ??t k?r?ld?md? ?uydu buydu diyip ?nder ?zene giydirdi?in gibi giydirdin mi?

Yorum Yap

Kulubun sitesindeki aciklamayi okurken utandim be.ulan hizmetleri icin bir tesekkur edip basarilar dileseydiniz bari reziller

Yorum Yap

Aslı Sedat ?zer tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            B?yle sa?ma sapan ?eylerin i?ine m?cadele laf?n? koymak laf? ?arpt?rmakt?r Tufan karde?im.

2 hafta ?nce civar? ayn? ?eyi bana s?yledin .. ben sana o zaman da s?yledim olmuyorsa b?rakacaks?n ili?imiz kemi?imiz kurudu be karde?im deneme tahtas? m?y?z biz ?

Yukar?da yazm??s?n onuruna,haysiyetine diye de , as?l onuruna , haysiyetiyle oynamaya ?al???lan?n Be?ikta? oldu?unu g?r.

Ulan T?rkiye'nin g?ndemi gibi art?k haberleri de takip etmiyorum bizim hakk?m?zda yine bir rezillik ??kacak diye 1 g?n ge?medi yine sinirlerim alt?st oldu.
            Yahu abicim,ben ne s?ylemi?im sen ne cevap vermi?sin ?
            Neymi? sa?ma sapan ?eyler,haysiyet/onur/?erefe s?ylenen laflar sa?ma olmuyorda,savunulmas? m? sa?ma oluyor ?
            Deneme tahtas? yapan kim ? Adam m? geldi ben sizi deneyecem dedi ? Ne sa?ma ele?tirileriniz var ya ?
            Adam g?reve getirilmi?,getirenin su?u yok,?artlar? yaratan?n su?u yok,k?t? y?netimlerin su?u yok ama su?lu bu adam ?yle mi ?
            Onuruyla oynanan bizler oldu?u do?ru,ama kimlerin oynad??? konusunda bir fikriniz yok.
            Senin tabirinle,onursuz adam istifa etti?i i?in onurlu oldu de?il mi ?imdi ?
            '' Ulan '' elinizde onur ?l?er var , kim onurlu kim onursuz bir bak??ta anl?yorsunuz.
            Zihniyetler de?i?medikten sonra Serpil Hamdi T?z?n gelse ne ? Mustafa Denizli gelse ne ?

Yorum Yap

persembenin gelisi carsambadan belli olurmus...

altinsay istifa ettiginde az cok belli olmustu bu tur bir olusumda iyi isler yapmak isteyen, futboldan anlayan insanlarin barinamayacagi...

muhtemelen yapmak istediklerinin %90 inin yapamadan gitti onder ozen . yaptigi % 10 un ise yarisini istedigi gibi yapamamistir, daha dogrusu izin vermemislerdir. en azindan ben oyle dusunuyorum...

onder ozen olusumunun verdigi heyecan ve umutla yonetimin hatalarini hosgoren bir cok insan gibi, benim icinde bu yonetim bitmistir...

gule gule hocam, seviyoruz seni...

Yorum Yap

?ok ele?tirmeme ra?men gidecek son adamd? bu yav?ak y?netim i?inden, yaz?k oldu, zaten az biraz giden adamlar? dikkatli takip edenler hep iyilerin gidip sinsilerin kald???n? g?recektir.. Gidenler; Berk Hac?g?zeller, Metin Albayrak, ?brahim Alt?nsay, Adnan Dalgak?ran, ?nder ?zen.. Kalanlar; Ahmet Nur ?ebi, Deniz Atalay, Yal??n Karadeniz

G?lmek haram resmen bu y?netici kadrosuyla, pazardan limon se?emeyecek adamlar bir de transfere kar???yor, Sezer ile Toraman k?na yaks?n itler!

iPod?umdan g?nderildi

Yorum Yap

Osman Baydemir`in bir lafi var bildin mi?

Yorum Yap

Be?ikta?ta tek futbol akl? olan adamda g?tt?... Bundan sonra acaba b?z? neler bekl?yor....

Yorum Yap

Aslı Ahmet Tugrul Yarali tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Adam? a?lata a?lata kul?pten kov erman g?ra?ar?n 5 milyonluk bonservisine aksesuar niyetine eklet.Td l??? s?ras?nda arkas?ndan i? ?evir (tek laf etmeden istifa etti) ki o kadro sayesinde ?ampiyon ol.Ortal?kta hi?bir ?ey yokken ?ar?? tutsun adama ma? boyu hakaret etsin(tezahurat? hat?rlam?yorum yalan yok) sonra da adam de?il falan filan b?rak?n?z.

Bilic e bunlar? yap bakay?m seni mahkeme mahkeme s?r?nd?rs?n.

Bu arada bal gibi de Bursa ile gereksiz m?naka?aya girdiniz ad?m?z? k???ltt?n?z sen olmayabilirsin bu forumun yar?s? ?yledir.

Bu yar?s?na sorsan Veli on numara top?udur reyizdir,Egemen muhte?emdir,falan filan de?i?ik bi romantik kafa.
                      Ertu?rul hocan?n karakterine s?yleyecek tek bir s?z yok. ancak Be?ikta? i?in hocal?k yapt? ve ba?ar?s?z oldu tekrar getirilmesini istemek ?ok sa?ma...

Ertu?rul Sa?lam'?n Be?ikta?'ta ki kariyerinden k?sa bir al?nt?;

"?stanbul'da 2-1'lik Liverpool galibiyeti al?nd?. Bunun ertesinde T?rkiye Kupas? gruplar?nda ?aykur Rizespor'a kar?? al?nan ma?lubiyet, sonra Fenerbah?e derbisinin 2-1 kaybedilmesi tak?mda ve y?netimde s?k?nt?lar yaratt?. Bu ma??n ard?ndan oynanan Liverpool ma??nda, ma? ?ampiyonlar Ligi tarihinin en farkl? skoru olan 8-0'luk sonu?la Be?ikta?'?n ma?lubiyeti ile bitti."

O g?nleri unutmam asla!... yd d?nemindeki politikalar?nda k?t? etkisi mutlaka olmu?tur. ancak bu ?stteki 8-0'?n izah? asla olmaz ASLA!...

edit: ?nder ?zen'in konu ba?l???nda bunu tart??makta pek do?ru de?il. i?imde kalmas?n diye yazd?m

Yorum Yap

Aslı Mete Ganjuk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Orhan abi bilmedi?imden soruyorum: 41 ?lke dola??p futbolcu ve TD ararken kul?pten bir tek kuru? u?ak paras? dahi almayan, zaten fahri g?revde bulundu?u i?in maa? da almayan, van gaal le beraber bir gelecek planlay?p ilk somutu ad?m? olarak o?uzhan? 450 bin euroya kul?be kazand?ran, FO'nun adamlar?na ve y?netim bi?imine tahamm?l edemeyip ayr?ld?ktan sonra dahi forvet ve sol beke elindeki listeden adamlar tavsiye etmeye devam eden, tavsiye etti?i halde al?nmayan top?ular premier lig de Gol krall???na oynarken ?brahim Alt?nsay'? savundun mu? yoksa sen de romantik adamd?, ??t k?r?ld?md? ?uydu buydu diyip ?nder ?zene giydirdi?in gibi giydirdin mi?
                        Altinsayin futbol bilgisine inaniyorum , Bilgili YD Orman tipli baskanlar hoslanmazlar bu tip bilgili insanlardan , Hic bir basarisi olmayan Onder Ozen ismi bu baskan tiplerinin cok hosuna gider, cunku istedikleri gibi oynarlar.. Ama 75 yasinda bile olsa Besiktasta futbolun gelisimi icin Tuzun hocamiza ihtiyacimiz var.. Tuzun hocamizin yaninda Altinsayi Metini Sifoyu gormeyi cok isterim..

Yorum Yap

Aslı Cem Y?lmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Osman Baydemir`in bir lafi var bildin mi?
                          iste bu arkadasimin yaklasimida bir baska ,karsilik yazamiyorum malesef !

Yorum Yap

iste bu arkadasimin yaklasimida bir baska ,karsilik yazamiyorum malesef !
                            ya arkadasim t?z?n kac yasinda onu da bir yaziver bir zahmet.

Yorum Yap

Serpil Hamdi T?z?n iyidir ho?tur ona k?t? bir ?ey s?ylemek haddimize de?il ama onun devri ge?ti. Futbol art?k 20 sene ?nceki gibi de?il. Be?ikta?'a bu saatten sonra ne verebilir Serpil Hamdi T?z?n

Yorum Yap

Altinsayin futbol bilgisine inaniyorum , Bilgili YD Orman tipli baskanlar hoslanmazlar bu tip bilgili insanlardan , Hic bir basarisi olmayan Onder Ozen ismi bu baskan tiplerinin cok hosuna gider, cunku istedikleri gibi oynarlar.. Ama 75 yasinda bile olsa Besiktasta futbolun gelisimi icin Tuzun hocamiza ihtiyacimiz var.. Tuzun hocamizin yaninda Altinsayi Metini Sifoyu gormeyi cok isterim..
                                Allah gecinden versin t?z?n hoca ?l?rsede kl?b? kapatal?m o zaman????

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X