Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Hay?rl? u?urlu olsun ,bana g?re do?ru olanda buydu..Ama bu i?in kolay k?sm? ba?kan da oldu?u gibi gelen gideni arat?r durumu olmas?n m?mk?nse yerine gelecek olan ki?i Be?ikta? l? olsun..

Yorum Yap

Bilic de gidebilir bence yerine Ertu?rul Sa?lam veya Mehmet ?zdilek gelsin.?kisi de adam gibi adamd?r Be?ikta? ?n esas ?ocuklar?d?r.

Yorum Yap

Aslı Ahmet Tugrul Yarali tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Bilic de gidebilir bence yerine Ertu?rul Sa?lam veya Mehmet ?zdilek gelsin.?kisi de adam gibi adamd?r Be?ikta? ?n esas ?ocuklar?d?r.
        Ertu?rul ve Adam

Yorum Yap

Aslı G?kay G?kdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Ahmet Nur ?ebi ba?kan falan olamaz bu kulube.

adam?n internette trol ordusu bile var. altyap?y? yava? yava? kuruyor. kar??s?na b?l?nm?? zay?f adaylar ??karsa ba?kan olur

Yorum Yap

suanda bile kulubu basmaya nasil gidilmiyor ben anlamiyorum kulubu basmak icin daha neler gelmesi gerekiyo kulubun basina hayretle seyrediyorum

Yorum Yap

Adam gibi adam Ertu?rul mu? Son zamanlarda fazla takip etmedin kendisini san?r?m?

Yorum Yap

Ertu?rul'u g?r?nce bi fenal?k geldi

Yorum Yap

Ertu?rul Sa?lam isminin yan?na en az yak??an kelime adam kelimesi

Yorum Yap

ayda 40 bin alacaksin , parametreler siralayacaksin suslu laflarla 13 ay oyalayacaksin,kuzey amerika guney amerika ulke ulke dolasip futbol bilgini konusturup genc yetenekler ariyacaksin,gurbetci genc yetenekler icin avrupada konusmadigin gorusmedigin insan kalmayacak ve dannyi taksiyle yalcini kramponlariyla getireceksin !!!!!!
                    hadi be kardesim yolun acik olsun !!!
                    simdi sira Serpil Hamdi Tuzune anahtari teslim etmek kaldi baskan ya teslim edersin yada senin sonunda ozen gibi olur !!!!!
                    SIMDI DEVRIM ZAMANI SERPIL HAMDI TUZUN DEVRIMI !!!!

Yorum Yap

Aslı Enes Catal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Adam gibi adam Ertu?rul mu? Son zamanlarda fazla takip etmedin kendisini san?r?m?
                      Siz Be?ikta? ? bursayla rakip g?ren tayfadan m?s?n?z?Ben Ertu?rul Hoca y? yeterince tan?yorum hem futbolculu?u hem td l??? on numarayd?.

Yorum Yap

Aslı Orhan Baladin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        ayda 40 bin alacaksin , parametreler siralayacaksin suslu laflarla 13 ay oyalayacaksin,kuzey amerika guney amerika ulke ulke dolasip futbol bilgini konusturup genc yetenekler ariyacaksin,gurbetci genc yetenekler icin avrupada konusmadigin gorusmedigin insan kalmayacak ve dannyi taksiyle yalcini kramponlariyla getireceksin !!!!!! hadi be kardesim yolun acik olsun !!!
                        simdi sira Serpil Hamdi Tuzune anahtari teslim etmek kaldi baskan ya teslim edersin yada senin sonunda ozen gibi olur !!!!!
                        yaz?k ya.

Yorum Yap

Bu arada ?nder ?zen in iyi konu?tu?unu falan iddia edenler var.Adam daha konu?aca?? c?mle kadar nefes almay? beceremiyo c?mlenin ortas?nda o2 yetersizli?ininden morar?yodu.Neyse 40 bin g?zel para benim hocalar?m sabah ak?am ameliyat yap?yo prof ?nvan?yla 20bin al?yolar.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Tayfur Unal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            yaz?k ya.
                            Icim acidi Orhan Abi, hakikaten ayip ve yazik...

Yorum Yap

Siz Be?ikta? ? bursayla rakip g?ren tayfadan m?s?n?z?Ben Ertu?rul Hoca y? yeterince tan?yorum hem futbolculu?u hem td l??? on numarayd?.
                              Bursa m?? Bursa kim dostum? Sen Ertu?rul Sa?lam'?n kul?p hakk?nda yapt??? a??klamalar? bir tekrar oku, dinle, izle Ki?isel ya?ant?s?nda adam olabilir oras? beni ilgilendirmez ama futbol camias? i?erisinde adam demezler...

Yorum Yap

Her?ey bitti oturup Ertu?rul Sa?lam'?n adaml???n? tart??mak m? kald?. ?nder ?zen iyi g?zel adamd? ama y?netimden de kaynakl? beklenen verimi sa?layamad?. Hay?rl? olsun deyip bir g?n y?netimden bu as?l duru?u g?stermesini bekleyece?iz.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X