Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

?u iki haftada olanlara bak,?ok k?f?r edesim var ?ok

Yorum Yap

Moraller iyice bozuldu.pekteme?e bak sen

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Baris Oner tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Bizim tak?m strese girdi ?imdi ben size deyim taliscada yok herkesten be? yiyen tak?ma rahat yeneriz diyen varm? valla ben diyemiyorum
        Yenersek(insallah) tek farkla son dakikalar stresle yeneriz

Yorum Yap

Seneye de T?re ile Tolgay'? Ts'ye verip onlar? kendimize rakip yapar?z

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

Besiktas saga sola bakmayacak.Istiyormusun kardesim sampiyonlugu?Cik 4 maci da al.Bitti.

Yorum Yap

??ld?raca??m ya kendi elimizle ?u hale getirdik ligi

Yorum Yap

Aslı Mehmet Can Arpak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Bizim tak?m strese girdi ?imdi ben size deyim taliscada yok herkesten be? yiyen tak?ma rahat yeneriz diyen varm? valla ben diyemiyorum
                Ba?ak?ehir ile yar???rken stres yapacaklarsa hi? ?ampiyon falan olmayal?m. B?raks?nlar bu i?leri. Kar??nda ne fb var ne gs. ?u hale getirmeleri tek kelime ile ay?p. Bu ay?b? temizlemezlerse de defolup gitsin hepsi.

Yorum Yap

Aslı A.Sefik Cokgungor tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Bi ba?ak?ehir tak?lmazsa biz ?ampiyon olamay?z
                  2 umuttan biriydi bu ma? di?eride ts
                  Kayseri adana 6 puan garanti lanet olsun
                  Bu durumu bu hale getirenlere yaz?klar olsun .
                  Fabri cenk tosun ne hissediyordur acaba
                  Kayseri maci ne olursa olsun zor mac olacak Basaksehir icin...

Kirilma maci asil Pazertesi bizim macimiz bence...Eger o macta 3 puan alamazsak bence psikolojik olarak takim bitmis olacak...

Yorum Yap

te?ekk?rler Cenk,Fabri,?enol hoca ve tum tak?m....biz bunu hak etmedik..

Yorum Yap

Aslı Kadri Bayhaner tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Ba?ak?ehir 2.1 alir neden

1) Gen?ler ?ok g?m?ld? ve pas yapamiyorlar. Bu s?ca?a kar dayanmaz.

2) Hakem 2 karti vermedi Ba?ak?ehir'e biride sinirda olan Visca'ya ?stelik. Gen?lerbirli?i'ne ?ok kolay g?sterdi. Ikinci yari devreye girecek.

3) Pektemek fakt?r? var daha adam ne zaman tak?m? gole ihtiyaci olsa girip atti yine atacaktir.

4) Ba?ak?ehir bali bu sene ka? ma?? son dakika aldi.
                      ...

Yorum Yap

Aslı G?khan ?zba? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Ba?ak?ehir ile yar???rken stres yapacaklarsa hi? ?ampiyon falan olmayal?m. B?raks?nlar bu i?leri. Kar??nda ne fb var ne gs. ?u hale getirmeleri tek kelime ile ay?p. Bu ay?b? temizlemezlerse de defolup gitsin hepsi.
                        Abi karsimizda kim olursa olsun bizim icin hic farketmiyor ve sacmaliyoruz. Oyuncular degisiyor ama olaylar ayni, gomez gibi adamlar lazim bize. Bugun yine atmis adam wolfsburguntek basina kumede tuttu

Yorum Yap

Hay?rd?r ya ne bu panik.. Hele pazartesi oynayal?m ondan sonra konu?uruz.. ?nsan tabii sinirleniyor 7 puan farktan 1 puan geri d???nce ama onlar haftaya ts deplasman? var orda puan kaybedecekler biz yeterki ?n?m?zdeki iki mac? bi alal?m

Her hafta bir Harf --> ? A M P ? . . .

Yorum Yap

Vay be 7 puan farktan ne durumlara geldi olay

HUAWEI NXT-L29 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı G?khan ?zba? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Muhim olan Gs ve Fb yerine Basaksehir ile yarisa girmek degil bence Gokhan abi...3 hafta once bu takim 7 puan ondeydi ve butun takim ve hoca sampiyon olacagimiza %90 inaniyordu bence..Simdi ise puan farki kalmadi, bu durumda rakibi kim olsa da takim ister istemez hayal kirikligi ve moral bozuklugu yasiyor...

Futbolda psikoloji bence en az taktik kadar cok onemlidir.. Eger takim su 4 maca psikolojik olarak kendine hazirlayamazsa sahadaki rakip isterse PTT liginden bir takim olsun yine zorlanir.. Motive olamazsan rakibin bir duran topundan kolayca golu yersin..Benim de korkum bu malesef..

Yorum Yap

Bu i? bitti diyen arkada?lar nerde ben as?l onlar? merak ediyorum

Burada rahat olmayanlar? resmen dalgaya ald? baz?lar?.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X