Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Serhat Bayat tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Bu ba?l???n da tad? tuzu kalmad? b?yle rekabete ?ey edeyim ben 😀
    ?akas? bi yana da harbiden ?yle ya, ben Gs ve Fb ma?lar?n? bizim ma?lardan ay?rt etmeyen her ma?lar?n? izleyen biriydim. 1-2 ayd?r bakm?yorum bile Survivor daha anlaml? bi Be?ikta?'l? i?in 😁😁

Yorum Yap

1-1 oldu kimse yazmam??

Yorum Yap

Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Serhat Bayat tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Bu ba?l???n da tad? tuzu kalmad? b?yle rekabete ?ey edeyim ben ????
        ?akas? bi yana da harbiden ?yle ya, ben Gs ve Fb ma?lar?n? bizim ma?lardan ay?rt etmeyen her ma?lar?n? izleyen biriydim. 1-2 ayd?r bakm?yorum bile Survivor daha anlaml? bi Be?ikta?'l? i?in ??????
        valla ayn? bende yeminle. digiye ayda 100 tl ye yak?n para ?d?yorum t?m ma?lar i?in. seneye sadece Be?ikta? ma?lar? olarak de?i?icem hehralde. kombine zaten var sadece deplasman ma?lar? yeterli

Yorum Yap

Aslı Ali Akman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          1-1 oldu kimse yazmam??
          kimsenin s. de?il ??nk?

Yorum Yap

Arkada?lar bir ka? ayd?r ma?aradayd?m yeni ??kt?m o y?zden pek haberim yok. Aziz ba?gan fenerbah?e'ye ?ampiyonlar ligi finali oynatt? m? ve ?imdi statlar? neden bo? ligi domine etmedi mi bunlar?

Yorum Yap

Aslı Ali Akman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              1-1 oldu kimse yazmam??
              Birazdan 1-2 olur ikisi birlikte yaz?l?r dedik [emoji3]

Yorum Yap

Sikeciler bala atti yine

Yorum Yap

?unlar?n oynad??? ?u rezil futbolla arenada 3'l?k yapmam?z laz?m. Yapamazsak ay?p..

Yorum Yap

Lens bu lig icin cok iyi bir oyuncu ama tarzi cok tahmin edilebilir onlem alan takimlar etkinligini cok dusuruyorlar, guclu oldugu ilk yari da daha rahat cozuyordu bunlari ama su an sorun yasiyor

Yorum Yap

Aslı Ahmet Murat Soyu?ur tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      ?unlar?n oynad??? ?u rezil futbolla arenada 3'l?k yapmam?z laz?m. Yapamazsak ay?p..
                      Biz gider o ma?? napar ne eder k?rm?z?, penalt?, erken yenen gol gibi futbol sa?mal?klar? + hakem sa?mal?klar?yla zora sokar kaybederiz 😁😁 o ma? ?zelinde o kadar iddial?y?m ki 3 puan alma ihtimalimizin Fener'in 3 puan alma ihtimalinden zay?f oldu?undan 😁

Yorum Yap

off rize fena bir frikik gol? att?

Yorum Yap

Adana artik iptal

Yorum Yap

Adana ligde kalmay? hi?bir dinami?iyle hak etmiyordu, iyi oldu.

Yorum Yap

rizenin kazanmas? iyi oldu haftaya ba?a?a y?klenirler art?k

SM-G7105 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Volkanin penaltisi kirmizi miydi acaba ben goremedim hakem sari vermis

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X