Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

5.haftada gs yi yendikten sonra bu sene ba?ak?ehir ve osmanl?sporla ?ampiyonluk yar???na girece?iz san?r?m

Yorum Yap

Aslı Mehmet Can Arpak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Devrede rvpyi alir kesin. 38 gibi adam.kulubede formayi giymis hazirdi ama nedense olmadi degisiklik.

Orta sahadan birini cikartirsa bursa daha onde karsilayabilir kontradan da atabilir.

Skertel neustadter ikilisi patlamaya hazir bomba gibi
      volkan ?eni ??kar?r sowu kanada atar ya da sow persie de?i?ikli?i yapar bence. Sow baya etkisiz

Yorum Yap

Ozan ve Alper bizde ilk 11 mi oynar??? Yok art?k ya kom?unun tavu?u olay?n? abart?yoruz hakikaten

bu arada fener ikinci yar? 8 tane atar 8-1 kazan?r.

Yorum Yap

Penalt? k?rm?z? falan olmazsa fener puan alamaz. Fener ?ok ?ok k?t?.

Yorum Yap

Bence harun avaraj siradan bi kaleci.
            Ara sirada dev bir kova.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Erman: bulent yildirimin 5 yildir ilkkez eyyamsiz mac yonettigini gordum.

Cidden ilk yari iyidi ama insallah sapitmaz

Yorum Yap

Bu sene ciddi ciddi tek rakibimiz kendimiz..
                Bursa le? 2 pas yapam?yor; ama ona ra?men ?nde. Hesap edin fener ne halde.
                Sow gibi adam u? santrofor oynat?l?yor. Golden sonra Van Persie ?s?nmaya gitti. Eyvah dedim uyand?, erken de?i?iklik yapacak; ama yapmad?.
                Alper sahada yok. Ozan felaket. Ayr?ca Ozan'?n kendini yere at?p faul bekledi?i, akabinde bursal? oyuncuya yap?lan faulden sonra Josef yerdeki oyuncuya resmen tekme sallad? "Pepe vari" En az sar? kartt? bence.

Son Not : bursan?n forveti Kubilay takibe al?nmal?..

Yorum Yap

kurtar?c? iso girer ikinci yar?

Yorum Yap

Aslı Guray Gunal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Aslı Ceyhun Kavrayici tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Bursan?n kalecisi Harunu uzun s?redir be?enen bir tek ben miyim?
                    Ge?en senenin ba??ndan beridir s?yl?yorum T?rkiye'nin en iyi yerli kalecisi bence..
                    Bence de. Adam bana m?thi? g?ven veriyor. Mert G?nok gelince yedekte b?rakm??lard? olduk?a ?a??rm??t?m. Neyse bu ma? i?in nazar de?dirmeyelim de.

Yorum Yap

Sivok neden hi? d???n?lmedi stoper s?k?nt?s? ?ektik t?m sene

Yorum Yap

Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Bu sene ciddi ciddi tek rakibimiz kendimiz..
                        Bursa le? 2 pas yapam?yor; ama ona ra?men ?nde. Hesap edin fener ne halde.
                        Sow gibi adam u? santrofor oynat?l?yor. Golden sonra Van Persie ?s?nmaya gitti. Eyvah dedim uyand?, erken de?i?iklik yapacak; ama yapmad?.
                        Alper sahada yok. Ozan felaket. Ayr?ca Ozan'?n kendini yere at?p faul bekledi?i, akabinde bursal? oyuncuya yap?lan faulden sonra Josef yerdeki oyuncuya resmen tekme sallad? "Pepe vari" En az sar? kartt? bence.

Son Not : bursan?n forveti Kubilay takibe al?nmal?..
                        Bursa'dan ancak iskender al?r?z

Yorum Yap

Bursada batalla cidden kaliteli adam, kafayi bile cok guzel vurdu. Tam alex gibi adam

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Bence harun avaraj siradan bi kaleci.
                            Ara sirada dev bir kova.

Sent from my iPhone using Tapatalk
                            Hi? o kadar k?t? ma??n? izlemedim Harunun. Bilmem belki bana denk gelmemi?tir.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Can Arpak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Bursada batalla cidden kaliteli adam, kafayi bile cok guzel vurdu. Tam alex gibi adam
                              Alex'in bi alt modeli. Be?ikta?'ta izlemek isterdim Batalla'y?. Visca'da ?yle. Harcan?yorlar Anadolu tak?mlar?nda. Daha iyi tak?mlar? hakediyorlard?.

Yorum Yap

Aslı Arda Se?me tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Ceyhun Kavrayici tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Bursan?n kalecisi Harunu uzun s?redir be?enen bir tek ben miyim?
                                abi baya iyi bir kaleci bence ?zellikle de iyi yer tutuyor
                                ?yi adam d?v?yo bir de ?yle ekstra ?zelli?i var

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X