Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bursada gol yemek i?in resmen ??km?yor ?aka gibi...

Yorum Yap

Bursa defanstan topla ??karsa 2 olur

Yorum Yap

bursaspor daki ertu?rulu takibe almal?.

Yorum Yap

Aslı Engin Cetinalp tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Alper Esen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Cihan Eker tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Ozan-alper-souza ortasahas? bizde yedek bile olamayacak seviyede.
          Abartmissin bence, Ozan bizde olsa Senol hoca ile bug?nden daha iyi durumda olur ve oynar. Keza Alper Potuk bizde olsa ilk 11 oynar.
          Kusura bakma ama bu yoruma ancak g?l?n?r. Ozan bizim 11'de oynayacak demek
          Iyi okumadin sanirim, Ozan ilk 11 oynar diye yazmadim. Ancak Senol hocanin elinde olsa bundan daha iyi durumda olurdu bence. Tolgay dan iyi bir futbolcu bence.

Yorum Yap

Bursa sacma sapan geri cekildi, gole kadar iyidiler.

Rvp girse de orta sahadan birini cikartsa dick

Yorum Yap

oooo b?let y?ld?r?ma bak. sertlik yap?yor...

Yorum Yap

Bursanin forveti de?i?ik bir ?ocuk

Yorum Yap

Bursan?n kalecisi Harunu uzun s?redir be?enen bir tek ben miyim?

Yorum Yap

Aptal bursa ya iki pas yapicaksiniz

SM-G900H cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Ceyhun Kavrayici tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Ge?en senenin ba??ndan beridir s?yl?yorum T?rkiye'nin en iyi yerli kalecisi bence..

Yorum Yap

Devrede rvpyi alir kesin. 38 gibi adam.kulubede formayi giymis hazirdi ama nedense olmadi degisiklik.

Orta sahadan birini cikartirsa bursa daha onde karsilayabilir kontradan da atabilir.

Skertel neustadter ikilisi patlamaya hazir bomba gibi

Yorum Yap

Aslı Engin Cetinalp tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Aslı Cihan Eker tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Ozan-alper-souza ortasahas? bizde yedek bile olamayacak seviyede.
                          Abartmissin bence, Ozan bizde olsa Senol hoca ile bug?nden daha iyi durumda olur ve oynar. Keza Alper Potuk bizde olsa ilk 11 oynar.
                          Kusura bakma ama bu yoruma ancak g?l?n?r. Ozan bizim 11'de oynayacak demek
                          Iyi okumadin sanirim, Ozan ilk 11 oynar diye yazmadim. Ancak Senol hocanin elinde olsa bundan daha iyi durumda olurdu bence. Tolgay dan iyi bir futbolcu bence.
                          ?yi oku demi?in, peki iyi okuyay?m dedim. Tolgay'dan iyi futbolcu dedikten sonra senin yazd?klar?n? okumaya bile gerek olmad???n? anlad?m. Zaman kayb?s?n.Bye.

Yorum Yap

yaln?z ?uda bir ger?ek. caner ve g?khan g?n?l? alarak fb'nin kalbini s?km???z...

Yorum Yap

Aslı Guray Gunal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Ge?en senenin ba??ndan beridir s?yl?yorum T?rkiye'nin en iyi yerli kalecisi bence..
                              Volkan Babacan'dan sonra olabilir.

Yorum Yap

abi baya iyi bir kaleci bence ?zellikle de iyi yer tutuyor

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X