Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

bu ndiyae ?ok iyi adam ya

Yorum Yap

Ndiaye ve aminu cidden iyi adamlar, visca ile beraber besiktasa gelmelerini isterdim.

Ayrica osmanlinin bekleri de iyi adamlar

Yorum Yap

Ge?en sezon devre aras? ad? bizimle ge?ince ?ok sevinmi?tim,n?betini tutmu?tuk hatta devre aras?. Cidden kaliteli adam ama almak ?ok zor.

Yorum Yap

Osmanl?,Karab?k ve Ba?ak?ehir ilk 5 e girerlerse kimse ?a??rmas?n.Hem ?ok iyi transferler yapm??lar hemde ?ok do?ru futbol oynuyorlar

Yorum Yap

Bu Trabzonun zemin ne b?yle.Oynatmayacaks?n arkada? b?yle zeminlerde futbol oynatmayacaks?n

Yorum Yap

Aslı Cihan Yaman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Osmanl?,Karab?k ve Ba?ak?ehir ilk 5 e girerlerse kimse ?a??rmas?n.Hem ?ok iyi transferler yapm??lar hemde ?ok do?ru futbol oynuyorlar
              abi zaten ba?ak?ehirle osmanl? ilk 5 tak?m? ?a??r?lcak bi durum yok. ??lerinden bir tek karab?k s?priz. istikrar?n? t?m sezona yayaca??n? d???nm?yorum karab???n.

Yorum Yap

2-0 oldu.Ne seviniyorum ?u Trabzon yenilince.Nefret ettirdiler kendilerinden,beter olsunlar

Yorum Yap

Aykut ?eviker k?rm?z? g?rd? Akhisar'da, haftaya bizim ma?ta cezal? duruma d??t?. Umar?z ?nemli bir eksiktir

Yorum Yap

Osmanl? ve Karab?k ?ok canlar yakarlar bu ligde

Yorum Yap

Bursadan hic umudum yok, fener balina kotu oldugu haftalar tras takimlarla oynuyor. Haftaya da kasimpasa deplasman

Yorum Yap

Aslı Mehmet Can Arpak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Bursadan hic umudum yok, fener balina kotu oldugu haftalar tras takimlarla oynuyor. Haftaya da kasimpasa deplasman
                        O zaman umutlarn? dahada ?ok azaltay?m Ma??n Hakemi ?erefsiz B?lent Yld?r?m Benimde hi? umudum yok

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Bulut tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Aslı Mehmet Can Arpak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          O zaman umutlarn? dahada ?ok azaltay?m Ma??n Hakemi ?erefsiz B?lent Yld?r?m Benimde hi? umudum yok
                          Hamza da sa?malam?? kadroda.Kubilay diye gen? bir oyuncuyu oynat?yor forvette

Yorum Yap

Bursan?n kadro le? sakat oyuncular? ?ok bu defans hatt? ile direnemezler fener rahat kazan?r gibi

Bursaspor: Harun, Ertu?rul Ersoy, ?smail Konuk, Sivok, Aziz Eraltay, ?amil ?inaz, Faty, Josua John, Batalla, Del Valle, Kubilay Kanats?zku?

Yorum Yap

N'diaye ts'nin i?inden ge?mi?.

Yorum Yap

bursaspor ?ok k?t? tak?m. fb fark yaparsa kimse ?a??rmas?n.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X