Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Volkan ?en gibi bir oyuncumuz yok malesef.Westham yine yenildi ve Bilic'i art?k kovacaklar.T?re'de kadro'da yoktu.Devre aras? T?re d?ner in?allah.Ba?kan paray?da onlara ?detir.��

Yorum Yap

Devre 1 0, antep tras ama

Yorum Yap

Fb bence ?ok iyi top oynad?. .Pereira'nin fb sinden eser yok..Ozan, Topal ve Souza s?rekli rakip ceza sahasinda ve hucumdalar..
        Lens ?ok iyi top?u. Volkan ve Ozan biraz becerikli olsa ma? ?ok farkl? olurdu. .
        Ar?ca skertel'de Kayer'de ?ok iyi oyuncu.Defansi orta sahaya kadar ?ektiler. .
        Advocat'da Reikerink gibi bi kadro buldu ve devam ediyor. .
        ?uanda kadro istikrari olmayan tek takim biziz.Halbu ki ge?en sezon tam tersiydi..

Yorum Yap

4 haftada 3 penalti kurtaran boffin bir de bugun 70metreden gol atmis ikinci ligdeki kaleciye bak neler yapiyor, biz nelerle ugrasiyoruz bizimkiler antremanda bile penalti cikaramiyor

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Abdulmenaf Karabulut tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Fb bence ?ok iyi top oynad?. .Pereira'nin fb sinden eser yok..Ozan, Topal ve Souza s?rekli rakip ceza sahasinda ve hucumdalar..
            Lens ?ok iyi top?u. Volkan ve Ozan biraz becerikli olsa ma? ?ok farkl? olurdu. .
            Ar?ca skertel'de Kayer'de ?ok iyi oyuncu.Defansi orta sahaya kadar ?ektiler. .
            Advocat'da Reikerink gibi bi kadro buldu ve devam ediyor. .
            ?uanda kadro istikrari olmayan tek takim biziz.Halbu ki ge?en sezon tam tersiydi..
            Dun bir kanalda soylediler gs gecen seneki kadrosuna gore 3 farkli kisiyle oynuyormus sampiyon olan biz ise 7 8 farkli kisiyle cikmisiz maca. Kadro resmen sifirdan kuruldu o takimin guzel yanlarindan eser yok

Yorum Yap

Valla ilk yarida Antep i izledim ligin en k?t? takimi olabilir. Ne defans var ne orta saha ne h?cum. Ben Kayseri d?ser diyordum ancak Antep bu sezon izledigim belki en k?t? takim.

Yorum Yap

Antep biraz gelmeye basladi, 2.yari aldigi adam tehlikeli

Yorum Yap

bu Angan ne kazma adam ya

Yorum Yap

Aslı Mustafa Emir Can tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    bu Angan ne kazma adam ya

Kazma ama en azindan o adam sayesinde atak yapmaya basladilar

Yorum Yap

Fener ilk yari baya basiyor ediyor 2.yari pili bitiyor, adam bakti takimda bir sey yok ilk yari deli gibi saldirin demis

Yorum Yap

firay aydinus sen hakemligi birak yazik gunah ben bu kadar kotu olu bu kadar ozguvenli takilan birini gormedim

Yorum Yap

F?rat ?ok a?a??l?k bir hakem.

Yorum Yap

Firat aydinusu fb zamaninda oyle bir kucagina aldi ki adam fenerin parali personeli gibi takiliyor

Yorum Yap

Bu antep d??er bu sene adamlar gol atmamak i?in u?ra??yor resmen
                              Fenere bask?y? kurdular son pozisyonlar? s?f?r

Yorum Yap

Golllll 1 1

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X