Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Sinan Durgut tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Kutbettin Kilic tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Valla 200 bin euro icin Olcayi gondermekle cok buyuk hata yaptik en azindan klubude Olcay var derdik

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi
    Vallahi ibretlik vakalar var bu forumda. Biri de demiyor ki Talisca ve Babel yokken bile Olcay kac mac oynamis ilk yari? Bak bunu Olcay'i seven ve hep savunan biri olarak diyorum.

Olcay hedefleri buyuyen bir takim icin yetersiz, ama yeni bir olusum ve atilim icinde olan kulupler icin oldukca yeterli ve degerli bir oyuncu.
    11 mac oynamis lig de 3 mac cok az sure oynamis 8 mac de 2 gol? var Tr kupasi gruplar full oynadi 2 asist 1 golu var. Ayrica hedefleri buyuyen derken 2. Yari uefa dan devam edicez cl den elendigimizi unuttunuz sanirim. Gelecek icin diyorsaniz eyvallah ama ben sadece ligin 2. Yarisini kast ediyordum sevgili umutlu vaka

Bana soyler misin? O 11 oynadigi maclar hangi maclar? Sezon basi oynadi onlari, berbatti ve kesildi. Ondan sonra da dusunulmedi. Gelip bana TR kupasi diyor...

Kardes neyse senin dunyan icin buyuk oyuncuymis Olcay. PArdon kurdugun dunyayi karismayayim ben.

Yorum Yap

Arkada? hakem oynatm?yor ki Bursa'y?

Yorum Yap

bursa 11 kisi bitiremez

Yorum Yap

Son 5 ma?ta 4 penalt? kazanm??lar

Yorum Yap

Aslı Cihan Eker tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Son 5 ma?ta 4 penalt? kazanm??lar

.

be?ikta?? hakemler kolluyor diyen fenerlinin surat?na t?k?r?n. m?mk?nse pataklat?n ve arkada?l?k ili?kinizi kesin..

Yorum Yap

?zle ba?kan izle g?r .susmaya devam edin siz yaz?k yaz?k

Yorum Yap

Yaln?z Bursa da 2 pas yapam?yo ?st ?ste ?ok k?t?ler

Yorum Yap

?u bursa taraftar? bile bizimkilerden daha organze destekliyo tak?m? ?u an....

Yorum Yap

Suan Bursaspor taraftari bizim kriterlerimize gore cok iyi degil mi? Halbuki saha icine hic bir etkileri yok. Kendi kendilerini eglendiriyor mallar. Boyle tribun olacagina olmaz olsun. Saha icine etkileri sifir.

Yorum Yap

Gecen sene bizim mactaki delvalleye bakin bir de bugunkune

Yorum Yap

Muhittin Bo?at ??@MuhittinBosat 1 hr

1 hour ago
                        Daha fazla

" Penalt?da top Ertu?rul'un aya??n?n alt?ndan sekiyor ve ?ok sert geliyor, Sivok topu g?rm?yor ve top do?al konumundaki eline ?arp?yor. "

Yorum Yap

Top rakipteyken yap?lan tezah?rat ne olursa olsun hi?bir ?ey ifade etmiyor. Isl?klayacaks?n arkada?. Bo?acaks?n rakibi. Bursa da bu konuda t?rt

Yorum Yap

Bursayi 10 kisi birakti 2.saridan guzel tiyatro

Yorum Yap

Valla 200 bin euro icin Olcayi gondermekle cok buyuk hata yaptik en azindan klubude Olcay var derdik

Vallahi ibretlik vakalar var bu forumda. Biri de demiyor ki Talisca ve Babel yokken bile Olcay kac mac oynamis ilk yari? Bak bunu Olcay'i seven ve hep savunan biri olarak diyorum.

Olcay hedefleri buyuyen bir takim icin yetersiz, ama yeni bir olusum ve atilim icinde olan kulupler icin oldukca yeterli ve degerli bir oyuncu.
                              11 mac oynamis lig de 3 mac cok az sure oynamis 8 mac de 2 gol? var Tr kupasi gruplar full oynadi 2 asist 1 golu var. Ayrica hedefleri buyuyen derken 2. Yari uefa dan devam edicez cl den elendigimizi unuttunuz sanirim. Gelecek icin diyorsaniz eyvallah ama ben sadece ligin 2. Yarisini kast ediyordum sevgili umutlu vaka

Bana soyler misin? O 11 oynadigi maclar hangi maclar? Sezon basi oynadi onlari, berbatti ve kesildi. Ondan sonra da dusunulmedi. Gelip bana TR kupasi diyor...

Kardes neyse senin dunyan icin buyuk oyuncuymis Olcay. PArdon kurdugun dunyayi karismayayim ben.
                              Herseyi benden bekleme bu kadar merakliysan ac bak hangi mac ne kadar oynamis kendin ile de celisme Olcay senin icin buyuk oyuncuymus demekki hep sevmis ve savunmussun ayrica israrla anlamiyorsun ne demek istedigimi aslinda cok basit bir sey ama neyse iyi aksamlar

Yorum Yap

Hafi hay?rl? olsun k?rm?z? kartda geldi

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X