Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

gs ma??na idda 1.80 vermi? handikapa ... Haftan?n bankolar bankosu. Evi arabay? satmal?k oran valla.

Yorum Yap

Aslı Medet ?zer tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      gs ma??na idda 1.80 vermi? handikapa ... Haftan?n bankolar bankosu. Evi arabay? satmal?k oran valla.
      bu ligde en son g?venece?im tak?m gs arkas? bo? ?n taraf can? isterse top oynuyor 60 a kadar atamazsa inan?lmaz panik yap?yor, kapal? defans? ts ve ba?ak ma?lar? i?erde olmas?na ra?men a?amad?, Akhisar ligin en ?amur tak?m? full m?dafa ayr?ca tolunay trabzondan tam oyun modeline uygun askerini mustafa yumluyu ald?,santraforsuz gs nin ?ok zorlan?ca??n? d???n?yorum.
      bknz: Tolunay kafkasla ilk yar? 0 keyfi.

Yorum Yap

Aslı Ali Dincel tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Medet Özer tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        gs maçına idda 1.80 vermiş handikapa ... Haftanın bankolar bankosu. Evi arabayı satmalık oran valla.
        bu ligde en son güveneceğim takım gs arkası boş ön taraf canı isterse top oynuyor 60 a kadar atamazsa inanılmaz panik yapıyor, kapalı defansı ts ve başak maçları içerde olmasına rağmen açamadı, Akhisar ligin en çamur takımı full müdafa ayrıca tolunay trabzondan tam oyun modeline uygun askerini mustafa yumluyu aldı,santraforsuz gs nin çok zorlanıcağını düşünüyorum.
        bknz: Tolunay kafkasla ilk yarı 0 keyfi.
        Valla gs Akhisar görünce direk handikap diyorum ben baska bir ihtimal neredeyse çok zor

Yer Siyah Gök Beyaz!

Yorum Yap

Kayseri-Fb:1-1
          GS-Akhisar:3-1
          Ba?ak?ehir-Bursa:2-1 diyorum ben burda dursun.

Yorum Yap

Kayseri yener, Akhisar yener, Bursa yener

Yorum Yap

Ba?ak?ehir ?ok rahat al?r. Bursa futbol olarak d??me potas?nda olmay? hakeden bir tak?m.

Cincon rahat al?r.

Kayseri zorlar ama ?k?na s?k?la fener al?r. Sergen TD olarak en formda d?nemlerinde bile 3 b?y?klerden puan alamad? bildi?im kadar?yla.

Yorum Yap

gs yener,ba?ak berabere,fb yenilir biz kazan?r?z.

Yorum Yap

gs yener bi ?ekilde penalt? k?rm?z? kart falan da handikap falan olmaz akhisar 10 mac kalesini gole kapatm?s ligde gs de oyle aham saham bask? kurabilen bi tak?m degil ilk yar? 30 ikinci yar?da ilk 15 dakika gol atamazsa kedicikler yenilebilirler bile

Yorum Yap

kayseri nin zemini biraz daha k?t?le?ir. yar?n -5 ile -10 aras? bii hava olacakm?? bakt?m
                    bi tek lens e g?veniyorlar zaten. o da ?yle bi zeminde napabilir bilmiyoruz.
                    fenerden puan kayb? bekliyorum.
                    ?ampiyonluk yolunda en b?y?k rakibimiz fenerdir bence.
                    o y?zden as?l ?nemli olan fenerin puan kaybetmesi.

ba?ak?ehir le gs yener
                    -ki onlar?n yenmesi s?k?nt? de?il.
                    ?enmli olan biz de kaazanmal?y?z.

Yorum Yap

Karab?kspor'da Traore milli tak?mda bug?n ma?lar? var umar? kazan?rlar.Skulason,sol bek Latovlevici s?n?rda. Hay?rl? i?ler bol kazan?lar.

Yorum Yap

Karab?k rize ma??n? izliyorum rize 1-0 ?nde karab?k yirmi dakikada ?ok pozisyon verdi haftaya bize kar?? bu futbolu oynamazlar oras? ayr?.

Yorum Yap

Akhisar da 16 ya??nda Hasan Ali diye bir ?ocuk 11 de

Yorum Yap

Arkadaslar Karabuklu Poko bu macta kart gormus kart listesine baktim 5.ci karti ayrica son Konya macindada kart gormus gozukuyor yani 4 kartli iken bu macta nasil oynuyor vede 5.ci karti nasil goruyor??Yoksa ben yanlismi gordum???

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum Yap

Bu arada fener takilir...

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum Yap

Galatasaray ma??n? izlemem bile.
                                Sergen Yal??n ?ampiyon tak?mlardan puan alam?yordu pek hoca olarak, yanl?? hat?rlam?yorsam.
                                Bursaspor hocas?n? ayarlam?? olsalar belki o gazla puan al?rlard? ama 1 haftad?r ne yap?yorlar bilmem.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X