Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Herifler asiri balli ya, nasil boyle oluyor anlamiyorum

Yorum Yap

Bkz. ?ekil A . Osmanl? ah ah.

Yorum Yap

Dune kadar kaybedeceklerine emindim ama simdi kesin kazanirlar. Cincon boyle firsatlari kacirmaz. Berbat bir hafta oldu.

Yorum Yap

bizim kanatlar Bruma ve Yasini izlesinde ders als?n adamlarda s?rf Yasinin bizim b?t?n kanatlar?n toplam?ndan fazla gol? oldu

Yorum Yap

Aslı Mehmet Evrim Talan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Quaresma ?u Bruma'y? izleyip ders als?n biraz.
            Bu nasil kiyaslama yaa yuh diyorum artik

Yorum Yap

ULan gol atmak bukadar basitmi.
              ?u gs de ne var anlam?yorum le? futbolla adamlar ?yle goller at?yor ki.
              Hi? kasmadan ?ok rahat.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali G?ne? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                bizim kanatlar Bruma ve Yasini izlesinde ders als?n adamlarda s?rf Yasinin bizim b?t?n kanatlar?n toplam?ndan fazla gol? oldu
                Bizde kanat yok ki. Bir tek Quaresma var imkan?m olacak kadroya sokmam.

Yorum Yap

As?l Yasin'i izlemeli.Cezasahas?na girmeyen kanat oyuncusu mu olur.?ki ?al?m atacak diye b?t?n ma? bekliyoruz.

SM-N910C cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

yasin durmuyo ben b?le bsy gormedim adamlar? 2 sene once tek bas?na samp?yon yapt? forma g?rmes? cok kotu oldu. b?z?m olcaya bak buna bak kafay? yicem

Yorum Yap

Bu Yasin bizim kanatlar?n hepsinden daha fazla gol atm??t?r kesin..?ok ?retken bir adam..

Her daim Be?ikta?...

Yorum Yap

Yasin ?ztekin denen futbolcu m?svettesine bak golc? kesinldi ba??m?za

Yorum Yap

Aslı Halil Ozyildirim tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          As?l Yasin'i izlemeli.Cezasahas?na girmeyen kanat oyuncusu mu olur.?ki ?al?m atacak diye b?t?n ma? bekliyoruz.

SM-N910C cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
                          D?n sol tarafta topla bulu?uyor ?n? bo?. 2 tane forvet var ceza sahas? i?erisinde. Bir sa?a bir sola sonra tekrar sa?a ?ekti. Savunmalar? oturdu. Orta sahaya pas att?. ?yle izledim bende.

Yorum Yap

Aslı Merve ?z tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            yasin durmuyo ben b?le bsy gormedim adamlar? 2 sene once tek bas?na samp?yon yapt? forma g?rmes? cok kotu oldu. b?z?m olcaya bak buna bak kafay? yicem
                            Tek ba??na ?ampiyon yapt? ha?

Yorum Yap

Yasin ?ztekin= 8 gol
                              Quaresma + Aras + Olcay + Kerim = 8 gol

durumumuzun ?zeti resmen

Yorum Yap

Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Merve ?z tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Tek ba??na ?ampiyon yapt? ha?
                                Haks?z de?il. ?ampiyon olduklar? 1-0 1-0 seriye ba?lad?klar? her ma?ta ya gol? ya asisti vard? Yasin'in.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X