Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

https://pbs.twimg.com/media/CzgKSdcXgAAK0eY.jpg

https://pbs.twimg.com/media/CzgKS5cW8AAx3Xy.jpg

H?k?m b?z? ?ng?ll?y?

Yorum Yap

Bu abdulkerim cok garip adam, resmen kadikoy kahvehanesinden cikip gelmis

Yorum Yap

Gelde bizimkilere kizma. 4e 5e gidecek maclarda yuzde yuzlukleri kacir sonraki hakem hatalari icin ite kopege malzeme ver.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Uluer tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Tek vurus cift vurus tartisiyorlar birde antalya ordan gol mu atacak amk hepsi cift ztn [emoji23]
          Cift olmaz. Mudahele var

Yorum Yap

Helal olsun R?za hoca ?a??rtt?n bizi bu sefer.

Yorum Yap

Su hakem hatalarini bunlara yapilan bir yerde toplamaliyiz!! Ahmete bak nssil saldiriyor hakkimiz olanlara bile saldiriyorlar

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Tek vurus cift vurus tartisiyorlar birde antalya ordan gol mu atacak amk hepsi cift ztn [emoji23]
                Cift olmaz. Mudahele var
                Ya ne olursa olsun faul . Cift tek verse nolur gol mu atcak antalya ordan zaten sacma/

Yorum Yap

Aslı Mehmet Can Arpak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  5 att?klar? karab?k ma?? sonras? (f?rat ayd?nus ba?rolde) kahvesini yudumluyordu sanki al?n teriyle ma? alm?? gibi.

Allah?n sopas? yok. Kudursunlar. Pozisyonlar? izlemedim. gs fb gibi vas?fs?z vasat tak?mlar?n ma?lar?n? izlemiyorum ama hakem hatalar? olmu?tur umar?m.

Yorum Yap

Abdurrahime soralim neden 7 dakika uzatilmis!

Yorum Yap

Alperin pozisyonu bizim G?khan'?n kine benziyor sanki resimden g?rd???m kadar?yla birazda olsa ?ekme var izleyenler ne der bilmiyorum..onun d???nda josef y?zde bir milyon k?rm?z? dangalaklar?n bir tanesinde s?yleyemiyor forumlar?nda

Yorum Yap

Ya ertemde cok acaip cidden cuneyt direk iptal ediyor

Yorum Yap

Aslı Mehmet Evrim Talan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Aslı Mehmet Can Arpak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          5 att?klar? karab?k ma?? sonras? (f?rat ayd?nus ba?rolde) kahvesini yudumluyordu sanki al?n teriyle ma? alm?? gibi.

Allah?n sopas? yok. Kudursunlar. Pozisyonlar? izlemedim. gs fb gibi vas?fs?z vasat tak?mlar?n ma?lar?n? izlemiyorum ama hakem hatalar? olmu?tur umar?m.
                          Bunlarin hocasi da hakem veriyorsa dogrudur diyordu 2 sene once, haksiz aldiklari bunlardan ciksa bu ligde barinamazlar

Yorum Yap

Aslı O?uzhan Yenisancak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Alperin pozisyonu bizim G?khan'?n kine benziyor sanki resimden g?rd???m kadar?yla birazda olsa ?ekme var izleyenler ne der bilmiyorum..onun d???nda josef y?zde bir milyon k?rm?z? dangalaklar?n bir tanesinde s?yleyemiyor forumlar?nda
                            Siper kim anlamadim
                            Alper dedin galiba ama bence sowun pozisyonu daha cok benziyor.

Gokhan orda cekildi direk stadda onumde oldu o da belki birakmistir ama cekildi

Yorum Yap

Erteme bak nasil koruyor feneri. Y?rek yemi? atar yapiyo Ahmet ?akara.2 gun yalalalik yapinca dokunulmaz sandi kendini.. Allah c c onuda himayesine aldiysa demekki...

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Cift olmaz. Mudahele var
                                ayriyetten m?dahale oldu?undan sowa sar? verilmesi gerekir

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X