Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Semih bak basligin adini degistirdi umut ilgi azaldi. Hep senin nanelerin bunlar.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Admin de?i?mi? abi , ben dik duruyorsidum yoksa yaln?z biz Adana ma??n? kazanal?m - ki kazanaca??z in?allah - ?u ma?? ne zevkle izlerim ama [emoji3]
    Yanindayim halil lol.

Yorum Yap

Semih bak basligin adini degistirdi umut ilgi azaldi. Hep senin nanelerin bunlar.

Admin de?i?mi? abi , ben dik duruyorsidum yoksa yaln?z biz Adana ma??n? kazanal?m - ki kazanaca??z in?allah - ?u ma?? ne zevkle izlerim ama [emoji3]
      Yanindayim halil lol.
      Lobimle ba?a ??kamazs?n?z.

Yorum Yap

Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Alper Esen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Mehmet Dedeler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        bu arada ba?ak?ehir in ?.rize ye tak?lma ihtimali nedir?
        0 bence. Basaksehir dususe gececekse onlari arenada yenmemiz lazim

SM-G900H cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
        Trabzon veya Gen?lerbirligi ma?indaki gibi oynarsak Basaksehiri yenemeyiz bence, hatta maglubiyet b?y?k olasilik.
        banada ?yle geliyor.. Benfica ma?? yorucu ge?ecek. Napoli ma??ndan sonra trabzon ma??na bakacak olursak ba?ak?ehir ma??nda i?imiz baya zor. Talisca ve caner olsa daha farkl? d???n?rd?m
        ahanda buraya yaz?yorum
        ben ba?ak?ehirden puan kayb? bekliyorum.
        beraberlik gelebilir o ma?ta.

Yorum Yap

?nce Adanaspor'u yenelim.Ondan sonra Fenerbah?e - Galatasaray ma??nda berabere kalmalar?n? bekleyelim. ?lla i?lerinden biri kazanacaksa Galatasaray olsun.??nk? Riekerink Bey'in ?ap? sayesinde bu hafta tak?lmazsa ilerleyen haftalarda tak?l?rlar.Hi? olmazsa Fenerbah?e'yi devreden ??karm?? oluruz.

Yorum Yap

Aslı Cem Abdullah Korkmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Lens sakatlanm??.Beraberlik banko gibi art?k.
            ?n?allah aylarca d?zelemez. Amin.

Bende b?yle art?k. Pisli?e kar?? pislik...

Yorum Yap

Topal cezal? Lens sakat. Bu ?s bal? anzerde bile yok. Fener en formda ve en iyi 2 oyuncusundan yoksun derbiye ??kacak. Nerden baksan %30 g?? kayb?. Yinede Lens olmasada g?zl?k takar yenilmezler bunlara i?erde. 1-1 bitecek gibi hissediyorum. Bizim i?in en iyi sonu? beraberlik olur.

Yorum Yap

Aslı ?a?r? G?khun Sevindik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Topal cezal? Lens sakat. Bu ?s bal? anzerde bile yok. Fener en formda ve en iyi 2 oyuncusundan yoksun derbiye ??kacak. Nerden baksan %30 g?? kayb?. Yinede Lens olmasada g?zl?k takar yenilmezler bunlara i?erde. 1-1 bitecek gibi hissediyorum. Bizim i?in en iyi sonu? beraberlik olur.
                Beraberlik kokuyor bu mac. Isimize gelir

SM-G900H cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Ramazan T?len tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  ?nce Adanaspor'u yenelim.Ondan sonra Fenerbah?e - Galatasaray ma??nda berabere kalmalar?n? bekleyelim. ?lla i?lerinden biri kazanacaksa Galatasaray olsun.??nk? Riekerink Bey'in ?ap? sayesinde bu hafta tak?lmazsa ilerleyen haftalarda tak?l?rlar.Hi? olmazsa Fenerbah?e'yi devreden ??karm?? oluruz.
                  bir adanal? olarak adansporun bizi yenmesi y?zde 0,00001

Yorum Yap

Aslı Semih Ba?kaya tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Yanindayim halil lol.
                    Lobimle ba?a ??kamazs?n?z.
                    Bugunun yarinida var semih.

Yorum Yap

Beraberlik isterim ikisine de puan fark?n? a?ar?z.
                      Kad?k?ydeki ma?a kadar avantaj yapmak laz?m.

Yorum Yap

Lens birkac hafta oynayamayacakmis, bu mac da insallah berabere biter. Arada avrupa maclari var sonrasinda rize deplasmaninda da puan kaybedecekler bence

Yorum Yap

Aslı Mehmet Can Arpak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Lens birkac hafta oynayamayacakmis, bu mac da insallah berabere biter. Arada avrupa maclari var sonrasinda rize deplasmaninda da puan kaybedecekler bence
                          Birkac hafta derken kac acaba? 3 haftayi gecerse bizim macta da yok demek

Yorum Yap

1-1

Yorum Yap

Aslı Mehmet K?se tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Aslı Mehmet Can Arpak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Birkac hafta derken kac acaba? 3 haftayi gecerse bizim macta da yok demek
                              Tam bizim ma?a yeti?ir bence ??nk? bu sakatl?k 15-20 g?n s?r?yor bizim ma?a da 20 g?n falan vae o ma?a yeti?tirirler.

Yorum Yap

Bursasporlu Serdar Kurtulu?'un alt yap? ile yap?lan ma?ta aya?? k?r?lm??.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X