Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Quaresmanin soyle araya kactigi bir pozisyon gormedim ben daha.. bruma iyi kaciyor aralara

SM-G900H cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Bu eren ile brumadan cekecegimiz var bu sene

Yorum Yap

Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Quaresmanin soyle araya kactigi bir pozisyon gormedim ben daha.. bruma iyi kaciyor aralara

Bruma iyi cidden, bizde kanatlara iyi birisi lazim. Visca mesela ama cok zor onu almak

Yorum Yap

Yuh ya bu gen?ler ligin en k?t? tak?m? ?ok c?l?z. Pas org yok. Teknik yok. Sadece rakibe g?re abuk sabuk ?nlem alm??lar

SM-A700F cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Mehmet Can Arpak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Bruma iyi cidden, bizde kanatlara iyi birisi lazim. Visca mesela ama cok zor onu almak
            Visca gercekten iyi olurdu bizim icin

Yorum Yap

Aslı Kutbettin Kilic tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Aslı A.Sefik Cokgungor tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Gs ?ok iyi tak?m en b?y?k avantajlar? haftada bir ma? ayn? ideal kadro ...
              Bu ligde gs ile ?ampiyonluk m?cadelesi vermek fb ile vermekten daha zordur
              Cunku GS lobisi FB gibi gurultulu degil ama daha etkili. Bakin gecen hafta Ozgur Yankaya resmen GS'yi ipten aldi ve hic birsey yokmus gibi de hayat devam ediyor. Adam apacik golu yedi 70 milyonun gozunun onunde.
              Bende ayn?s?n? s?ylemek istedim , aksine bu senede iyiler ve tek kulvardalar m?thi? avantaj

Yorum Yap

Pektemeki kerimi yada arasi verip uste para vererek istesek viscayi

Yorum Yap

Bunlar?n her pas? aut yaa

Yorum Yap

Cavcav da butun stadi gslilere vermis

Yorum Yap

Evet besiktas mac forumunu okuyoruz takim yerden yere vuruluyo ama tek yaptigi is kontra olan galatasaray muthis takim haklisiniz

SM-G900FQ cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Baris Akgun tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Evet besiktas mac forumunu okuyoruz takim yerden yere vuruluyo ama tek yaptigi is kontra olan galatasaray muthis takim haklisiniz

Gol harici gs 0 anlamsiz abartiliyor cidden

Yorum Yap

GS tam anadolu takimi modunda oynuyor... Hakemler olmasa ligi en iyi ihtimalle 3. bitirirler. Fakat hakem destegini dusunursek 2. olurlar.

Yorum Yap

Ayd?n ?n yerine biri girerse ?ans var

Yorum Yap

Gs'nin savunmas? sorunlu.?st?ne giden tak?m sonu? al?r ama h?cum'da ?ok iyi adamlar.Bruma sakatlan?rsa ?ok zorlan?rlar.

SM-N910C cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Genclerin penaltisini yedi cuneyt cakir yanlis girmediysem e?er

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X