Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Yaln?z Kayseri ?ok k???mseniyor ama i? yapan top?ular? var. Ahamada sakatlanm??,ve 2 ay olmayacak olsa da iyi bir kaleci. Mabiala,Sow,Deniz,Welliton ve Nakoulma ?nemli adamlar. ?? yap?yorlar ve hem Fb hem de Gs'ye yenilmediler. Hakan hoca ilk defa iyi bi d?nem ge?iriyor hocal???nda

Yorum Yap

Rize att? penalt?dan iki bir oldu.

Yorum Yap

Kayseri yendi iki bir g?zel zevkli bir ma? oldu.

Yorum Yap

Batalla bizde baya is yapardi bence

Yorum Yap

Aslı Mehmet Can Arpak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Batalla tam Fener'lik adam asl?nda zaman?nda alsalard? ?ok b?y?k katk?s?n? g?r?rlerdi.

Yorum Yap

Ke?ke bizim Yeni a??k trib?nde bursasporun kale arkas? trib?n? gibi olsayd? efsane olurdu

Yorum Yap

Harun penalti kurtardi, bursa 10 kisi ama 1 0 onde.

Harun iyi kaleci olma yolunda

Yorum Yap

Harun ?ok iyi kaleci ?ok be?eniyorum.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Can Arpak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Aynen

Yorum Yap

Harunada nasil cemkirdiysem zamaninda. Herifi buffon yaptim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Harun bizde olsun isterdim bursadayken devaml? oynatan ?enol hocayd? sebastien frey vard? ama ?enol hoca devaml? harunu oynat?yordu kadik?ydeki ma?tada iyiydi harun yan?lm?yorsam ya??da yirmi alt? biliyorum form grafi?i olarak ligin en iyi yerli kaleciside olabilir.

Yorum Yap

Aslı Aytac Saglam tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Harun bizde olsun isterdim bursadayken devaml? oynatan ?enol hocayd? sebastien frey vard? ama ?enol hoca devaml? harunu oynat?yordu kadik?ydeki ma?tada iyiydi harun yan?lm?yorsam ya??da yirmi alt? biliyorum form grafi?i olarak ligin en iyi yerli kaleciside olabilir.
                          Ben de baya genc saniyordum ama 27 yasinda

Yorum Yap

Bursa kazandi 1 0 . Kasimpasanin kaybetmesi guzel, bursa 2.olmus ama iyi oynadiklari soylenemez

Yorum Yap

Bursada bir puan ?st?m?ze ??kt? adamlar futbol oynam?yor dedim hep ama bir ?ekilde kazan?yorlar penalt?y? adem kullansayd? atabilirdi.

Yorum Yap

Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Yaln?z Kayseri ?ok k???mseniyor ama i? yapan top?ular? var. Ahamada sakatlanm??,ve 2 ay olmayacak olsa da iyi bir kaleci. Mabiala,Sow,Deniz,Welliton ve Nakoulma ?nemli adamlar. ?? yap?yorlar ve hem Fb hem de Gs'ye yenilmediler. Hakan hoca ilk defa iyi bi d?nem ge?iriyor hocal???nda
                                Kadrolari iyi bence ama hocalari o kadar kotu ki kume dusseler sasirmam. Iyi bir hocayla cok rahat ilk 10'a girerler.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X