Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Euro 2016 Grup Kar??la?malar?

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Hani deniyor ya "bize m?stehak, bak ?ngilizlere, Almanlara adamlar biralar?n? al?p bile ma?? uygarca izliyorlar, biz ?ok geriyiz" falan.
    Her zaman demi?imdir, onlar? uygar daha do?rusu kuzu yapan ?lke i?inde uygulad?klar?; ama ger?ekten uygulad?klar? spor yasalar?.
    Avrupa ?ampiyonalar? ve D?nya ?ampiyonalar?nda, ?lkeleri d???na ??kar ??kmaz ger?ek y?zleri hemen ortaya ??k?veriyor...
    Hollanda basininda baya konusuldu bu konu, ingilizlere gore yurt disinda olay cikaranlarin cogu ingilterede stada girme yasagina sahip olan holiganlarmis.

Eeee ozaman bi sekilde yurt disinda da maca girmelerine engel ol. Yurticinde holigan yurtdisinda futbolsever mi olacak.

Olan yine masumlara oluyor kurunun yaninda yas da yaniyor

Yorum Yap

Skrtel tam bizlik valla
      Kaleciye geri pasta pres yapan bale'i perdeledi

Bizimkiler anca bakardi...

Yorum Yap

Aslı Mehmet K?se tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Hani deniyor ya "bize m?stehak, bak ?ngilizlere, Almanlara adamlar biralar?n? al?p bile ma?? uygarca izliyorlar, biz ?ok geriyiz" falan.
        Her zaman demi?imdir, onlar? uygar daha do?rusu kuzu yapan ?lke i?inde uygulad?klar?; ama ger?ekten uygulad?klar? spor yasalar?.
        Avrupa ?ampiyonalar? ve D?nya ?ampiyonalar?nda, ?lkeleri d???na ??kar ??kmaz ger?ek y?zleri hemen ortaya ??k?veriyor...
        Hollanda basininda baya konusuldu bu konu, ingilizlere gore yurt disinda olay cikaranlarin cogu ingilterede stada girme yasagina sahip olan holiganlarmis.

Eeee ozaman bi sekilde yurt disinda da maca girmelerine engel ol. Yurticinde holigan yurtdisinda futbolsever mi olacak.

Olan yine masumlara oluyor kurunun yaninda yas da yaniyor

B?raks?nlar o i?leri, o zaman holigan damgas? vurup statlara sokmad?klar? adamlar? ?ampiyona zamanlar? o ?lkelere salmayacaklar ki inanm?yorum hepsinin o minvalden olduklar?na da. Kanlar?nda var adamlar?n, de?i?tiremezsin.

Yorum Yap

Galler ne balli ya, 31 macta 1 golu bulunanan forvetleri 32 macinda 2. Golunu atti

Yorum Yap

Bu slovakya kalecisi ayn? bizim tolga

Yorum Yap

Slovak teib?nlerinde ayin ba?lad? sanki

Yorum Yap

?svi?re handikap 0, Galler ms 0 oynad?m ah ah yakt?n?z mis gibi kuponu

Yorum Yap

Bir ingiliz ?ld? diyorlar, ruslar kafasina koltukla vurmuslar... Bir kac goruntu izledim adamin surat paramparca

Yorum Yap

Bu ruslarin birde Almanlarin milli marslari cok gaza getirici.

Yorum Yap

2-FB i?in ikinci ?z?c? haber ise Emre Ta?demirden..Bursasporun gelecek Vaad eden sola?? ?n?m?zdeki hafta Be?ikta?la resmi imzay? at?yor...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Yalniz bizimkilerle ruslar karsilasirsa ortalik savas alanina donebilir

Yorum Yap

Aslı Aykut Onuk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Ben italya milli marsini tutuyorum hatta cogu sozlerini de biliyorum

Yorum Yap

Italya milli marsi bana cizgi film muzigi gibi geliyor.

Yorum Yap

Italya milli marsi bana cizgi film muzigi gibi geliyor.
                              Kendi mar??m?z?n yeri ayr? pek tabi; ama yalan yok Ruslar?n mar?? ?ok ?ok iyi. Halen ara ara Rocky 4'te Moskova'daki ma? ?ncesi ?alan Sovyetler Mar??'n? a?ar izler ve dinlerim.

Yorum Yap

Milli mars ta uzak ara avrupa degil , dunyada 1 numaradir rusya. malesef.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X