Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Euro 2016 Grup Kar??la?malar?

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Metin Sayan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Giroud=Almeida
    Bence giroud ya haksizlik yapiliyor genel anlamda. Bugunde golde o zor pozisyonda asisti yapmayi basardi griezman a. Almeidadan daha faydali bir oyuncu atamasada etrafini iyi besliyor.

Yorum Yap

Almanya macinin oynandigi sahanin zemini kotu gozukuyor...

Yorum Yap

Mesut'a halen neden penalt? kulland?r?yorlar anlam?? de?ilim.

Daha ka? tane kritik penalt? ka??racak acaba.

Yorum Yap

Allah bizi bu Skrtel'den korumu?.

HTC One cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

srktel tam bir s???r ya..

Yorum Yap

Daha ?nce de yazd?m. Liverpool'da oynuyor diye madah san?l?yor ama hi? de bizim arad???m?z adam de?il.
              Ba?kan bize N'Kolou'yu al bu i? huzur i?inde ??z?ls?n.

Yorum Yap

Skrtel Gomez'i costuruyor. Gomez cek elini dedi, cok sert oynuyor Skrtel.

Gomez in Ceza sahasinda varl??? bile tehlike.

Yorum Yap

Gomez Skirtel e el vermedi
                  Gelmez art?k

LG-D802 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Skyrtel El uzatt? gomez elini k?rar?m dedi skyrtele [emoji38]

--> ▪️▫️? A M P ? Y O N ▫️▪️<--

Yorum Yap

Ulan ?u Almanlar uyuz ediyor beni bazen. Ma? ?ncesi yorumcular a?licak nerdeyse G?tze oynam?yor diye. S?n?f arkada?lar?yla konu?uyorum, Gomez mimlenmi? resmen, her hatas?nda G?tze diyorlar. Tak?klar Gomez'e.

3-4 ay ?nce burada bu konudan bahsetti?imde inanmam??lard?..

Yorum Yap

Gomez i besleyemiyorlar. Bak g?r Gomez, cevrende dunya yildizlari var ama ise yaramiyorlar.d sen kal bizde 😎😎😎

Yorum Yap

Aslı Taha Dorttepe tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Ulan ?u Almanlar uyuz ediyor beni bazen. Ma? ?ncesi yorumcular a?licak nerdeyse G?tze oynam?yor diye. S?n?f arkada?lar?yla konu?uyorum, Gomez mimlenmi? resmen, her hatas?nda G?tze diyorlar. Tak?klar Gomez'e.

o arkada?lara s?yle g?tze ?nce leway? kesip bayernde santrfor oynas?n.
                          g?tze asla net santrfor de?ildir. sol forvet yada ikinci forvet gibi oynar.
                          kesece?i adam olsa olsa draxler olur.

zaten bu draxlerinde alman milli tak?m?yla sahada ne i?i var ??zemedim. reus varken kumda oynamas? gerekirdi.

Yorum Yap

??kar ?u mesudu bizi paramizdan edecek

Yorum Yap

?u almanlar?n formas?n? biz yapmal?yd?k.

Yorum Yap

Aslı Soner Gokturk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Taha Dorttepe tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

o arkada?lara s?yle g?tze ?nce leway? kesip bayernde santrfor oynas?n.
                                g?tze asla net santrfor de?ildir. sol forvet yada ikinci forvet gibi oynar.
                                kesece?i adam olsa olsa draxler olur.

zaten bu draxlerinde alman milli tak?m?yla sahada ne i?i var ??zemedim. reus varken kumda oynamas? gerekirdi.
                                Bunu onlar da biliyor. Tak?klar Gomez'e. Son ma?ta gol att???nda yumu?ayanlar vard?, ama ilk hatas?nda tekrar itin biyerine sokuyorlar, ki bug?n hatas? da yok.

Almanlar'?n ?ok olumlu ?zellikleri var disiplin, profesyonellik vs..

Ama Alman insan? ?ok ikiy?zl? ve ??karc?d?r. Ay?'ya day? diyen tipler..

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X