Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Ziraat T?rkiye Kupas? T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Cagri Savci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Bence GS'nin almasi cok iyi oldu. GS rehavete kapilir, zaten kapasitesiz yonetime ve kapasitesiz takima ve kisitli imkanlara sahipler.

FB ise loserlik unvanini pekistirdi, psikolojik ustunluk derken psikolojik zaafiyet yasamaya devam etti. Vitor gitsin kim gelirse gelsin bu takimi toparlayamaz.
    Bir sene daha avrupaya gitmeyeceklerdi yine gese bali devreye girdi sadece kjaer vardi defansta degismeyen sabaha kadar gol atamazdi yoksa bu gese . Seneye hedefsiz olcaklardi beter olsunlar yinede insallah!

Yorum Yap

fb kupa t?renine kat?lmadan ?ekip gitmi?.
      aziz y?ld?r?m fbyi antipatikle?tirmeye devam ediyor.

Yorum Yap

Yine, yeni, yeniden... https://youtu.be/M9OPSws9yJM

Yorum Yap

Hi? iyi olmad? kendimizi kand?rman?n alemi yok
          Bunun kesinlikle korkmakla falan bir ilgisi de yok.
          Biz ikisini de tokotlar?z seneyede ama di?er t?rl?s? her a??dan ?ok daha iyi olacakt?.

Bir adet Mandanda talep ediyorum

Yorum Yap

Hamit de kutlamalarda var,adam yatt??? yerden ne para kazand? be =)

GT-I9500 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

vay vay aziz kufurlerden alinmis bula bula bunumu buldun gundemi degistirecek

Yorum Yap

Igrenc futbol .
                Fener alsa daha iyi olurdu ama bu hocalariyla babay? al?rlar ancak.

Yorum Yap

Aziz b?y?k ?ovmen. Bence Ferhan ?ensoy kavu?u ona devretmeliydi.

Yorum Yap

aziz yikdirim sov basladi

Yorum Yap

Yine g?ndem degistirme pe?inde ☺ ?ampiyonuda k?me d?senleride hakemler belirlemi?

Yorum Yap

bunlar kadar ?ifkef ve haz?ms?z camia yoktur, bir kere de a?lamay?n be..

Yorum Yap

Fener a?lama.son 10 y?l a??n derbileri tek tek izleyin.kim hakemle ma?lar? kazanm?? g?relim.sadece C?neyt ?ak?r?n 3-4 tane hediye etti?i ma? var.yalanc? a?laklar sizi.kaleye gidemeyen tak?m? hakemler tuttu dimi hahaha.sen git mal taraftar?n? kand?r bu a?lamalar?nla.

Yorum Yap

?zl? s?zler:
                            Sezon sonunda kimin g?lece?ini g?rece?iz. V.Pereira
                            Mutlu hafta sonlar? diliyorum. ?lhan Ek?io?lu
                            Uyu uyu Yat uyu. ?nder F?rat
                            Biz ?ampiyon olaca??z.Volkan Demirel
                            Paral? k.pekler,ahlaks?zlar, k?f?r ediyorlar biz etmiyoruz,k?zd?rmay?n 10 sene kal?r?m,?n bah?ede top oynuyormu?sunuz oynatmam. Aziz Y?ld?r?m.

Yorum Yap

Merak ettim angut foruma girdim, Angut forumun devreler yanm?? durumda.Azize ana avrat d?md?z say?yorlar a??k bir ?ekilde.Neler neler.Resmen k?f?r serbest topi?ine d?nm?? 😀

Yorum Yap

Aslı Murat Tunali tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Merak ettim angut foruma girdim, Angut forumun devreler yanm?? durumda .Azize ana avrat d?md?z say?yorlar a??k bir ?ekilde.Resmen k?f?r serbest topi?ine d?nm?? 😀
                                G?r?n bak?n bunlar? forza adminleri! Adamlar hizmeti an?nda getirmi?. Biz ?ampiyon olal? 2 hafta oldu hala k?f?r serbest topi?i bekliyoruz!

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X