Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Ziraat T?rkiye Kupas? T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Turu ge?sin Fener.Daha iyi.Hatta her ma?lar? 120 dakika olsun tad?ndan yenmez.

Yorum Yap

Su sifatini zik..gimin pereyrasina kadikoyde gecirelim.baska bisey istemem. Bi adam bu kadar antipatik gelebilir.

Yorum Yap

Ulan bu fener taraftar? kadar omurgas?z, r?zgar nereye eserse oraya g?re hareket eden bir taraftar grubu g?rmedim...desem yalan olur. Gese taraftar? da a?a?? kalmaz ger?i Pareira'ya tezah?rat yap?yorlar. Cl'de Bayern'i eliyorlar ya, b?y?k ba?ar?!

Yorum Yap

fbnin bu ma?ta 120 dakika oynamas? ve tur atlamas? ile bir sonraki turda iki ma? daha yapmalar? avrupa kupas? ma?lar? ve lig fikst?r? nedeni ile h?rpalanmamalar? ka??n?lmazd?r. ben bu ma??n uzatmalara gitmesini ?ok istiyordum ?yle oldu.

Yorum Yap

Ulan hakem kolluyor hala gidip hakeme tepki gosteriyorlar bu nasil yuzsuzluk

Yorum Yap

Aslı Soner Gokturk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              fbnin bu ma?ta 120 dakika oynamas? ve tur atlamas? ile bir sonraki turda iki ma? daha yapmalar? avrupa kupas? ma?lar? ve lig fikst?r? nedeni ile h?rpalanmamalar? ka??n?lmazd?r. ben bu ma??n uzatmalara gitmesini ?ok istiyordum ?yle oldu.
              Avrupa kupasi ilk maclari ne zamanki?

Yorum Yap

Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                16?ubat

Yorum Yap

Aslı Alican Osanmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  16?ubat
                  Bu mac onlari etkilemez o zaman cunku lig macinada var baya

Yorum Yap

Aslı Erdinc Elevli tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Fener S?per lig i?in ge?erli futbolu oynuyor neden be?enilmiyor bilmiyorum ama ben 100. y?ldaki oyunumuza benzetiyorum... Bu fener zor yenilir anadolu tak?mlar?na bizim kad?k?yde yine tenmemiz yada en az?ndan berabere kalmam?z gerekecek
                    Bizde Sergen vard?. .
                    Fb de Alex olsa anlar?m ama bu oyun anlay???yla her ma? kabiz eder taraftar?ni. .
                    Ayr?ca fb ilk gol? yedi?i hi?bir ma?? kazanamaz..Tolunay in oyun anlay??? ne ise pereira'ninda o..

Yorum Yap

?eyrek final ilk ma?lar? bu hafta ici san?yordum. .Me?er haftayaym??

Yorum Yap

Oynad?klar? top ?ampiyonlu?a yetmez. Bu kupa de?il lig ma?? olsa k?me d??me hatt?ndaki tak?ma evinde puan vermi? olacaklard?. Gol yememek ?nemli ama fener gerekli h?cumu yapam?yor. G?n gelir rakip girdi?i 2 pozisyonu da gol yapar sen yapamazs?n. Son 3 ma?lar?n? izledim. Fener seyircisi ne kadar memnun da olsa bence bu oyun ?ampiyonlu?a yetmez. Ha b?yle her ma? penalt? k?rm?z? kart ol?rsa bilemem.

SM-N900 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aynen d???nd???m. Gibi fbnin ?zerine giden tak?m puan al?r
                          Net

#sabret

Yorum Yap

100.y?ldaki tak?ma benziyor denmi? ama gol? att?ktan sonra ayn? Bilic'in Be?ikta?'?na d?n?yor.H?cum g?c? iyi bi tak?m y?klendi?i takdirde rahat gol atar Fb'ye.Ba?ak?ehir ma??ndan sonra yine k?smen iyi bi tak?mla oynad?lar ve 2 ma?? da rakip 10 ki?i kald?ktan sonra zor kazanabildiler.Gs bile en k?t? haliyle 1 puan ald? bunlardan.

Yorum Yap

fbnin bu tarz?yla geriye d??t??? ma?lar? ?evirmesi kolay olmayacakt?r. eninde sonunda ligde bir ka? ma? geriye d??eceklerdir o zaman fbnin foyas? ortaya ??kar. ?yle nas?lsa bir tane atar?m oyunu bir yere kadar gidecektir.

Yorum Yap

Aslı Tolga Tuluy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Oynad?klar? top ?ampiyonlu?a yetmez. Bu kupa de?il lig ma?? olsa k?me d??me hatt?ndaki tak?ma evinde puan vermi? olacaklard?. Gol yememek ?nemli ama fener gerekli h?cumu yapam?yor. G?n gelir rakip girdi?i 2 pozisyonu da gol yapar sen yapamazs?n. Son 3 ma?lar?n? izledim. Fener seyircisi ne kadar memnun da olsa bence bu oyun ?ampiyonlu?a yetmez. Ha b?yle her ma? penalt? k?rm?z? kart ol?rsa bilemem.

SM-N900 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
                                sorun ?u ki kayseri gibi di?er tak?mlar fenerin ?zerine gitmiyor o y?zden fener ?o?unu yeniyor.. Fenerin ?zerine gidebilen bizim d???m?zda gs kayseri basaksehir kas?mpa?a var ba?kada tak?m yok

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X